Zrodzony z fantastyki

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
 
Hejas
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 616
Rejestracja: wt lut 01, 2005 7:06 pm

czw sie 31, 2006 10:45 pm

To na 99% bêdzie orczy spellcaster. Zobaczycie. :wink:<br /><br />BTW - kupi³em w³a¶nie rozpakowanego startera Harbingera za 80z³. Rarem jest Elf Pyromancer (najbardziej grywalny rare z harbingera, chodzi po 50$), a pozosta³e figurki to: halfling veteran, jozan cleric of pelor, elf ranger, gnome recruit, goblin sneak, human wanderer, skeleton, zombie, half- orc assassin, orc spearfighter, human bandit, kuo-toa. [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/icon_biggrin.gif[/img] Tak siê tylko chcia³em pochwaliæ. :wink:
 
Vern
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 750
Rejestracja: śr lip 05, 2006 12:18 pm

czw sie 31, 2006 10:53 pm

Ja jednak dalej stawiam na Czarnokija :wink:<br />Oczywiście jestem świadomy, że może być to wersja z przyszłości, kiedy to mag stanie się nieumarłym (nie musimy się wtedy martwić o to skrzywienie) i zmieni nieco uczesanie, szaty i fryzurę.<br />Wiem że trochę to naciągane, ale wystarczy tylko dobrze się przyjrzeć :razz:
 
Hejas
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 616
Rejestracja: wt lut 01, 2005 7:06 pm

pt wrz 01, 2006 1:12 am

Hmm... I wtedy te¿ Khelben bêdzie LE/CE? Naci±gana ta Twoja teoria... (bo za tydzieñ zobaczymy spellcasterów z tych w³a¶nie frakcji)<br /><br />BTW, wspomniane przez Shoe "pie" jest odniesieniem do s³ynnej oldschoolowej przygody "orc and a pie". http://boards1.wizards.com/leaving.php?des...candpie&origin=
 
Vern
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 750
Rejestracja: śr lip 05, 2006 12:18 pm

pt wrz 01, 2006 1:52 am

Tak na serio to żartuję z tym czarnokijem. Wydaje mi się, że ork byłby jakoś tak za bardzo oczywisty. Ta figurka wydaje się być z laską i mieczem czy inną bronia a to jakoś nie pasuje mi do orków.<br />A może coś kotowatego?
 
Greebo
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 138
Rejestracja: sob cze 10, 2006 11:24 pm

pt wrz 01, 2006 9:47 am

Lmao... ten modu³ orc and pie mnie rozwali³ [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/icon_biggrin.gif[/img] ale to przecie¿ tylko jaka¶ parodia na stronce malhavoca :wink: Chocia¿ teraz faktycznie wzrasta szansa na to, ¿e w przysz³ym tygodniu dostaniemy jakiego¶ orka.. W sumie to ilu by³o orczych spellcasterów? Orc wolf shaman, co¶ jeszcze?<br />No i ta sylwetka nawet troche przypomina mi tych orczych szamanów z Ice Wind Dale... oni te¿ tam mieli takie dziwne szaty... :wink: Spoko, chocia¿ skrycie wola³bym w sumie, ¿eby to by³o co¶ wiêcej ni¿ kolejny ork [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/icon_rolleyes.gif[/img]
 
Rend
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 3065
Rejestracja: sob paź 05, 2002 9:03 pm

pt wrz 01, 2006 11:21 pm

Stawiałbym na Sharakima :wink:
 
Greebo
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 138
Rejestracja: sob cze 10, 2006 11:24 pm

czw wrz 07, 2006 8:54 am

No i jest ork :wink: i do tego wizard [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/icon_biggrin.gif[/img] Fajny jest, naprawde mi siê podoba. W sumie by³em nastawiony anty-orczo ale ten jest naprawde wporz±dku. Wygl±da na to, ¿e bêdzie te¿ niez³ym przekrêtasem do kombinowania w skirmishu. Zobaczymy. Jak dla mnie w koñcu znowu jaka¶ fajna ³adna figurka.<br /><br />Ten hobgoblin te¿ niczego sobie [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/icon_biggrin.gif[/img]
 
Vern
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 750
Rejestracja: śr lip 05, 2006 12:18 pm

czw wrz 07, 2006 11:13 am

Wszyscy wykrakali tego orka :wink: Może figurka biorąc pod uwagę statystyki zapowiada się obiecująco, jednak z wyglądem to już trochę inna sprawa. Jak się dobrze przyjrzeć to ten ork trochę wygląda jak Morski Diabeł. Rybi pysk, oczy też jakieś takie trochę skośne, na czole niby łuski, nie wspominając o tej płetwie zamiast włosów. Ale to jeszcze pół biedy. Nie rozumiem tylko kto mu dał do walki ten olbrzymi wacik :wink:<br /><br />Hobgoblin, który nie wygląda na hobgoblina jest wedłum mnie o wiele ładniejszą figurką. Tylko ten symbok kultu mogliby wymyślić jakiś fajniejszy. Mi kojarzy się raczej z wierzbą albo z czymś z Zewu Chtulu :wink:
 
Lord_Manshoon
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 276
Rejestracja: ndz lip 17, 2005 4:37 pm

czw wrz 07, 2006 12:27 pm

Obie figurki są wykonane bardzo dobrze. Z wyglądu jak dla mnie są po prostu świetne. Co do statystyk, na pewno przydadzą się. Szczególnie w CE wreszcie będzie jakiś nie "boom boom spelcaster" tylko ktoś wspomagający. A ten kontur to prawdopodobnie Harmonium z Planescape'a. Znalazłem tylko takie zdjęcieL<br /><br />Obrazek
 
Hejas
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 616
Rejestracja: wt lut 01, 2005 7:06 pm

czw wrz 07, 2006 1:05 pm

Orc Wizard! "The Orc Wizard can cast the dolorous blow spell, transforming a target creature's melee attack into an even more dangerous weapon that scores a critical hit on a roll of 18 or higher." -> zaraz siê pop³aczê ze szczê¶cia. Zapowiada siê ¶wietnie! Tylko 24 punkty!<br /><br />Red Hand War Sorcerer wygl±da ¶wietnie, a w skirmish te¿ mo¿e okazaæ siê interesuj±cy.<br /><br />Jak na razie - uncommony i rare'y w BW rz±dz±.
 
Vern
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 750
Rejestracja: śr lip 05, 2006 12:18 pm

czw wrz 07, 2006 3:46 pm

Skoro tytuł jest Blood War to uważam, że powinny być przynajmniej dwa commony (choć po jednym na stronę) reprezentujący diabły i demony. Jak narazie zostały zaprezentowane potężne jednostki tego konfliktu, jednak nie należy zapominać, że uczestniczy w niej przede wszystkim mięso armatnie. Jakiś "słaby" diabeł albo demon (może demoniczny najemnik? ) jak najbardziej pasowałby do tego nowego dodatku.
 
Hejas
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 616
Rejestracja: wt lut 01, 2005 7:06 pm

czw wrz 07, 2006 10:41 pm

Obrazek<br /><br />To na 98% on. ;P<br /><br />(cz³onek Harmonium z Sigil)
 
Hejas
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 616
Rejestracja: wt lut 01, 2005 7:06 pm

pt wrz 08, 2006 10:06 am

http://www.wizards.com/default.asp?x=dnd/i...7a&o=dnd/iwmini<br /><br />Previews for September and beyond!<br /><br />A w nim... dwie nowe figurki: Fire Giant Forgepriest i Blood of Vol Cultist. Kolejny ¶wietny preview. Gigant jest zawsze mile widziany (choæ liczy³em na uncommona...), a Blood of Vol Cultist jest poprostu piêknym commonem, który mo¿e mieæ dziesi±tki ciekawych zastosowañ. Kolejny preview na +.
 
Vern
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 750
Rejestracja: śr lip 05, 2006 12:18 pm

pt wrz 08, 2006 12:06 pm

Jak na commona, kultysta zapowiada się bardzo fajnie ( o ile oczywiści fogurka też będzie tak wyglądac :wink: ). Myślę, że jest ich sens posiadać góra trzy, poniewaz ta figurka wygląda na głównego kapłana, a rytuału nie mogą odprawiać sami wielcy kapłani, potrzeba również zwykłych kultystów, bądź normalnych "wiernych". Jeśli jest więcej tych figurek, rytuał wygląda trochę dziwnie.<br />Nigdy osobiście nie przeadałem za gigantami, ale ten wygląda całkiem sympatycznie, szczególnie to jego wielkie kowadło na metalowym kiju :wink:
 
Hejas
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 616
Rejestracja: wt lut 01, 2005 7:06 pm

pt wrz 08, 2006 2:59 pm

Ja potrafiê sobie wyobraziæ kilkunastu takich stoj±cych w krêgu i odprawiaj±cych mroczny rytua³. :wink:<br /><br />Ale raczej zatrzymam sobie takich 6. (tak jak w przypadku wiêkszo¶ci commonów)<br /><br />A Forgepreistów dwóch, jak siê uda. :razz:
 
Vern
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 750
Rejestracja: śr lip 05, 2006 12:18 pm

pt wrz 08, 2006 3:11 pm

Skoro zostawiasz sobie po sześć commonów to aż strach się zapytać ile masz tych wszystkich figurek uzbieranych :wink: I ciekawy jestem ile Ci schodzi na odkurzanie tego wszystkiego :wink:<br />Ja zbieram dopiero od niedawna i głównie kolekcjonersko, niestety nie mam z kim grać. <br />Zastanawiam się, czy nie znacie kogoś kto mógłby chcieć zagrać w Krakowie od października z kimś z około 60 figurkami?
 
Hejas
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 616
Rejestracja: wt lut 01, 2005 7:06 pm

sob wrz 09, 2006 10:52 am

Kolejne potwierdzone figurki: [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/icon_biggrin.gif[/img]<br /><br />Soldier of Bytopia - It looks like a 1/2ling or gnome sized humanoid with a breastplate and a pick. Was Bytopia one of of the renmaed outer planes? That's the only thing I can think of for the reference. Looks like a good fighter type mini for smaller PCs. <br /><br />Storm Silverhand - Very nice. Female fighter in full plate sans brain bucket. carrying a long sword and staff. Very nice for female fighters. <br /><br />Succubus - Bikini bottom; no top. With arms over breasts. Brown hair in what I think is a beehive haircut, large bat wings and a tail. I think an improvement over the marilith.
 
Hejas
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 616
Rejestracja: wt lut 01, 2005 7:06 pm

sob wrz 09, 2006 9:41 pm

Obrazek<br /><br />Kolejne ciekawe figurki. Na szczê¶cie Succubus nie wyszed³ im jak Marilith - wygl±da nie¼le.
 
Cpt Jash
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: pt wrz 08, 2006 6:06 pm

czw wrz 14, 2006 9:05 am

No i jest nowy preview: <br />http://www.wizards.com/default.asp?x=dnd/mi/20060914a<br /><br />No i wreszcie jakaś figurka postaci z Dragonlance - Tanis^^
 
Greebo
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 138
Rejestracja: sob cze 10, 2006 11:24 pm

czw wrz 14, 2006 1:17 pm

Fajnie by by³o, ¿eby to by³ Tanis... Heh... niestety to tylko 'jaki¶-pó³-elf-który-do-z³udzenia-przypomina-Tanisa' [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/icon_biggrin.gif[/img]<br /><br />Ale ¶piewka g³osi, ¿e te trepy z wizardsa w dodatku unahllowed maj± daæ znanego z DL czaromiotacza Raistlina.<br />To se po planescapeowemu powiedzia³em [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/aiwebs_011.gif[/img] <br /><br />Hmm... trafili¶cie w samo sedno z tym ¿o³nierzem harmonium. Figurka bardzo fajna jak na commona :wink: naprawdê seryjnie mi siê podoba.<br /><br />Free League Ranger - To jest common? [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/icon_eek.gif[/img] Kurde, jest naprawdê ¶wietny. Chyba wszystkie commony w tym dodatku bêd± eleganckie.
 
Hejas
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 616
Rejestracja: wt lut 01, 2005 7:06 pm

czw wrz 14, 2006 3:03 pm

Jeszcze niedawno zastanawiali¶my siê, jak to w Blood War bêdzie z commonami. Na pocz±tku poznali¶my bowiem wspania³e rare'y, potem niezwykle interesuj±ce uncommony, a teraz... porcja pierwszorzêdnych commonów. Jestem pod ogromnym wra¿eniem. To bêdzie nafajniejszy set od czasów Archfiends. ^^<br /><br />Harmonium Guard - Ma w sobie co¶ oldschoolowego. (popatrzcie na ten obrazek, który wklei³em niedawno) Wygl±da bardzo klimatycznie. ¦wietny common. Jak dot±d najbardziej mi siê podoba - a zobaczyli¶my ju¿ kilka ¶wietnych commonów.<br /><br />Free League Ranger - w koñcu jaki¶ sensowny CZ£OWIEK z ³ukiem. Poza tym lubie commonowych ³uczników. ¦wietnie wygl±daj± ustawieni w rzêdzie. ;P<br /><br />Doomguard - Kolejna figurka z Planescape'a, a zarazem kolejny ¶wietnie wygl±daj±cy common.<br /><br />Poza tym BARDZO podoba mi siê pomys³ commanderów z willing to follow. Kolejny zachêcaj±cy preview.
 
Greebo
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 138
Rejestracja: sob cze 10, 2006 11:24 pm

czw wrz 14, 2006 3:22 pm

Zgadzam siê, ten set zapowiada siê naprawdê bardzo BARDZO elegancko! (Ju¿ nawet wybacze ten clear plastic)<br />Zreszt± po Storm ( <3 ) to wszystkie inne figsy mog³yby byæ z clear plasticu :razz: i tak by³bym happy :wink:<br /><br />Zgadzam siê, ¿e ten typek z harmonium ma w sobie co¶ z dnd starej szko³y... i bardzo dobrze... Niektóre 3 edycyjne postacie/kreatury wygl±daj± trochê jak kolejna seria digimonów... a tu taki przyjemny powiew pd strony starego dobrego adnd.<br /><br />Ej... nie wiadomo czy ten free league ranger to cz³owiek [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/icon_biggrin.gif[/img] mo¿e half-elf [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/icon_biggrin.gif[/img]... albo ja tam nei doczyta³em :wink:
 
Vern
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 750
Rejestracja: śr lip 05, 2006 12:18 pm

czw wrz 14, 2006 6:54 pm

No, no, muszę przyznać że ten preview to jest coś. Trzy commony, trzech dowódców. Poza tym na rysunku są nieźle wymalowani, ciekawe czy figurki w boosterach będa tak samo świetnie wyglądać. Jeśli tak, to chyba kupię booster :wink: Z tego co zaobserwowałem to z każdym dodatkiem figurki wyglądają coraz lepiej. Jak widać, Chińczycy zdobywają doświadczenie w malowaniu.<br />A patrząc tak globalnie to czeka mnie spory wydatek w listopadzie :wink:
 
Hejas
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 616
Rejestracja: wt lut 01, 2005 7:06 pm

czw wrz 14, 2006 10:07 pm

WotC oficjalnie potwierdzi³o, ¿e tym razem ¿adne ze zdjêæ to nie paint mastery.<br /><br />Czyli wszystkie figurki na zdjêciach posiadaj± dok³adnie tyle szczegó³ów, kolorów itp. co te, które trafi± do naszych r±k. Je¶li rzeczywi¶cie tak bêdzie - nie przeszkadza mi wy¿sza cena. (1$ wiêcej, przypominam)
 
Greebo
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 138
Rejestracja: sob cze 10, 2006 11:24 pm

czw wrz 14, 2006 10:54 pm

To Blood Wary bêd± dro¿sze? Uhh... trudno jeden dolar to nie ak du¿o w Polsce pewnie podro¿ej± o jakiego¶ pi±taka... Niby nie wiele... Jedno piwo w barze [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/icon_biggrin.gif[/img] Ale jak siê kupuje boosterki hurtowo [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/icon_sad.gif[/img]<br />Có¿... w sam± porê znalaz³em pracê [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/icon_biggrin.gif[/img] [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/icon_biggrin.gif[/img] [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/icon_biggrin.gif[/img]
 
Kensei
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 58
Rejestracja: ndz lip 09, 2006 6:28 pm

sob wrz 16, 2006 9:33 pm

Wedlug mnie to swietna wiadomosc ze w kazdym boosterze Blood War bedzie commonowy commander w dodatku z willing to follow. Tym bardziej ze figurki z ostatniego previewu naprawde fajne, zwlaszcza ten ranger. Juz od dawna brakowalo mi czlowieka lucznika, a tym lepiej ze jest commonem :wink: <br />Harmonium Guard tez dobrze sie prezentuje i tez na pewno znajde zastosowanie dla kilku takich.<br />Najmniej mi przypadl do gustu Doomguard, ale i tak uwazam ze to niezly common.<br /><br />Ten set zaczyna ksztaltowac sie tak dobrze ze chyba po raz pierwszy kupie caly case, a nie tylko pare boosterkow [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/icon_biggrin.gif[/img]
 
Hejas
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 616
Rejestracja: wt lut 01, 2005 7:06 pm

pn wrz 18, 2006 5:07 pm

Cha, a ja ju¿ mam Blood War. [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/icon_biggrin.gif[/img] [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/icon_biggrin.gif[/img]<br /><br />Dosta³em dzisiaj Skeletal Reapera, razem z ponad 20 innymi promo. :wink: Wygl±da bardzo fajnie, ale najfajniejszym promo jest chyba Wererat Rogue albinos i w koñcu pomalowany na wiêcej ni¿ 2 kolory Frost Dwarf. :wink:<br /><br />Co ciekawe, w Blood War najprawdopodobniej zmieni siê sposób "podpisywania" figurek na podstawkach.<br /><br />Czcionka wydaje siê byæ inna, nazwa figurki jest na ¶rodku, oddzielona spor± przerw± od reszty napisów, napis © 2006 Wizards jest mniejszy, pó³okr±g³y i na samym spodzie. To tyle, nie wiem jak to bêdzie ze znaczkami "rzadko¶ci", bo na figurkach promo ich nie ma.<br /><br />To tak jakby kogo¶ interesowa³o. :wink: (zreszt± chyba nikt tego wcze¶niej nie zauwa¿y³)
 
Vern
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 750
Rejestracja: śr lip 05, 2006 12:18 pm

pn wrz 18, 2006 6:59 pm

Skoro masz już te nowe figurki to może mógłbys zamieścić ich zdjęcia? Ja osobiście jestem ciekawy jak wyglądają te nowe, lepiej wymalowane figurki (choćby i te promo).
 
Hejas
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 616
Rejestracja: wt lut 01, 2005 7:06 pm

pn wrz 18, 2006 7:24 pm

Z BW mam tylko Skeletal Reapera, a na nim raczej nie ma zbyt wielu szczegó³ów, na których mo¿na zobaczyæ poprawê jako¶ci. Zreszt± fotka ju¿ gdzie¶ by³a w tym temacie.
 
Hejas
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 616
Rejestracja: wt lut 01, 2005 7:06 pm

czw wrz 21, 2006 7:42 am

Preview! Chasme! ¯uczek! Idê do szko³y!
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości