Zrodzony z fantastyki

 
Renal Krwawy Skalp
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 46
Rejestracja: śr lip 04, 2007 6:01 pm

śr wrz 05, 2007 7:09 pm

Dzięki, z tymi postami to przypadek, a znasz może poziom Enteriego?
 
Awatar użytkownika
Renald
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 444
Rejestracja: ndz maja 14, 2006 5:55 pm

śr wrz 05, 2007 7:28 pm

Renal Krwawy Skalp pisze:
Dzięki, z tymi postami to przypadek, a znasz może poziom Enteriego?

Przykro mi, nie natknąłem się jeszcze na zmienione statystyki Artemisa, lecz obiło mi się o uszy, że drużynka Drizzta została w jakimś stopniu wzmocniona. Być może i on stał się potężniejszy, ale o to trzeba zapytać się kogo innego ;).
 
Awatar użytkownika
Radnon
Szef działu
Szef działu
Posty: 4465
Rejestracja: czw maja 06, 2004 3:35 pm

śr wrz 05, 2007 10:34 pm

Artemis nowej rozpiski jeszcze się nie doczekał, tak samo jak Drizzt i "podręcznikowa" część jego drużyny (Buenor, Wulfgar). Jeśli chodzi o Enteriego to od właściwie od wydania "Krain Cienia" chodzą spekulacje, że powinien on dostać szablon pomroka (lub jakiegoś półpomroka) i troche nowych poziomów. Dość dużo mówiło się też o jego wyposażeniu, które w FRCS jest mało aktualne (brak Szponu Charona).
Natomiast, wspomniane przez Renalda, wzmocnienie Drizzta i jego drużynki pojawiło się w kontekście "Kling Łowcy" po wydaniu których wielu fanów a nawet sam Salvatore sugerowali, że niektóre postacie powinny dostać nowe, silniejsze rozpiski uwzględniające wydarzenia z powieści. Zwykle sugeruje się po prostu 2 poziomy do góry.
 
Renal Krwawy Skalp
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 46
Rejestracja: śr lip 04, 2007 6:01 pm

ndz wrz 28, 2008 9:13 pm

Mam pytanie, czy w 4 edycji Jarlaxle, Kimmuriel i reszta nadal żyje, i czy Kimmuriel nadal przewodzi organizacji czy znowu Jarlaxle, i może to zły temat ale czy Entreri też żyje? Wiem że żaden człowiek nie dożył jeszcze 140 lat ale on ponoc wyssał jakieś umięjętności od tego Pomroka.
 
Awatar użytkownika
amnezjusz
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 1634
Rejestracja: pn sie 15, 2005 9:33 pm

ndz wrz 28, 2008 9:30 pm

Bregan D'aerthe istnieje i ma się bardzo dobrze - mają kontakty w wielu powierzchniowych miastach a także kilka gildii z Podmorku jest z nimi sprzymierzonych. Jarlaxle (obecnie 21 poziom skirmishera) a także Kimmuriel żyją i również mają się dobrze :)
 
Renal Krwawy Skalp
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 46
Rejestracja: śr lip 04, 2007 6:01 pm

pn wrz 29, 2008 5:04 pm

Dzięki za odpowiedź.
 
Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3534
Rejestracja: wt maja 24, 2005 3:11 pm

wt wrz 30, 2008 2:44 pm

"Kilku powierzchniowych miastach"? Można wiedzieć jakie? Podejrzewam że Calimport...
 
Awatar użytkownika
Radnon
Szef działu
Szef działu
Posty: 4465
Rejestracja: czw maja 06, 2004 3:35 pm

wt wrz 30, 2008 3:27 pm

Te kilka miast to Waterdeep, Wrota Baldura, Athkatla, Darromar, Mulmaster i Lyrabar. Poza tym mają sojusze z kilkoma innymi, nie wymienionymi gildiami złodziejskimi, co jeszcze bardziej rozszerza wpływy organizacji.
 
Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3534
Rejestracja: wt maja 24, 2005 3:11 pm

wt wrz 30, 2008 7:30 pm

Thx. Wrota Baldura... :razz: :D :D

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości