Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Red_Guard
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 193
Rejestracja: pn wrz 04, 2006 8:27 pm

wt wrz 25, 2007 10:08 pm

Moim zdaniem broń w FR to dobry pomysł, o ile nie sugerujemy się Podręcznikiem Mistrza podziemi. Dla mnie opisana tam broń to totalny przepak.
 
Awatar użytkownika
DAS
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 51
Rejestracja: ndz kwie 22, 2007 2:11 pm

śr wrz 26, 2007 8:25 pm

Moim zdaniem broń w FR to dobry pomysł, o ile nie sugerujemy się Podręcznikiem Mistrza podziemi. Dla mnie opisana tam broń to totalny przepak.


Dlaczego w końcu to tak dużo nie zadaje a poza tym ciężko znaleźć maga który ci ją umagiczni. Poprostu trzeba pamiętać o jej ograniczeniach np. Dla takiej broni nie ma nic gorszego nic zamoknięcie bo to całkowicie niszczy proch i broń jest wyłączona z walki bo trzeba ją wyczyścić by znów strzelała. Jedyne co mi sie nie podoba w PMP o broni palnej to fakt że muszkiet ładuje się w akcji standardowj a nie w całorundowej.
Ostatnio zmieniony sob wrz 29, 2007 8:46 pm przez DAS, łącznie zmieniany 1 raz.
 
Awatar użytkownika
Shanhaevel
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 79
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 9:57 pm

pt wrz 28, 2007 10:59 pm

@up
A jak jeszcze muszkiet się zatnie w jakiejś niezbyt fajnej sytuacji to już masakra... =)
 
Awatar użytkownika
Annunaki
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 61
Rejestracja: ndz wrz 23, 2007 10:57 pm

czw lis 01, 2007 11:38 am

Jak dla mnie gnomi wynalazca z magii Faerunu widział by mi się ze strzelbą pod ręką. Ale czy to ma racje bytu w świecie tak zdominowanym przez magie
?

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość