Zrodzony z fantastyki

 
Hajdamaka

Cecha charakteru "Zatruty nienawiscia"

pt gru 01, 2006 8:08 pm

Elfy maja jako rasowa ceche charakteru "Zatruty nienawiscia". Niestety, takiej cechy nie ma w spisie. Mozna jakies blizsze innformacje ??
 
Awatar użytkownika
Szponer
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 159
Rejestracja: ndz kwie 02, 2006 5:39 pm

pt gru 01, 2006 9:07 pm

Przejrzałam podręcznik, ale nie znalazłam opisu, chyba że się gdzieś kryje, proponuję zadać to pytanie forum crystalicum.o11
 
Awatar użytkownika
neishin
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1856
Rejestracja: pn mar 17, 2003 11:56 pm

pn gru 04, 2006 11:50 am

Tak jak w przypadku tematu o chciwości dałem znać odpowiednim ludziom. Czekamy na odpowiedź.
 
Awatar użytkownika
Majkosz
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 234
Rejestracja: sob maja 24, 2003 7:57 pm

wt gru 05, 2006 12:56 pm

Witam!

"Chciwy" i "Zatruty nienawiścią" to cechy charateru, które usuneliśmy z podręcznika ze względu na mechaniczną niefunkcjonalność - i które najwyraźniej przetrwały w opisie ras (za co serdecznie wszystkich przepraszamy).

"Zatruty..." powinien zostać w opisie Pospolitych Elfów zastąpiony cechą "Zdeterminowany" (wraz z celem w rodzaju "by zamordować Cesarza", "wybić ród Baroszych" i tak dalej).

"Chciwy" w opisie Gnomów powinien zostać zastąpiony cechą "Pochopny".

pozdrowienia!
 
Hajdamaka

wt gru 05, 2006 6:40 pm

Praiw tak jak dalem, tylko, ze gnomom dalem egoiste zamiast pochopnego...
 
bidzin
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 960
Rejestracja: ndz lut 06, 2005 5:08 pm

wt gru 05, 2006 6:49 pm

Chwila, chwila. Czy przypadkiem przy Gnomach nie ma porady, że one sto razy szybciej analizują sytuację i nie działają nie przemyślając tego? Bardziej mi do nich pasuje zdeterminowany - zrobią wszystko, aby się czegoś dowiedzieć :).

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość