Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Shady
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 387
Rejestracja: śr sie 18, 2010 3:38 pm

Co by tu zlozyc? Hmm

sob sie 06, 2011 9:00 pm

Witam.

Temat smieszny, nie moglem nic ciekawego wymyslec, no ale to jest teraz nie istotne.
Chcialem zlozyc talie Vampires no ale niestety, bez Vampire Nocturnusow wampiry sa dosc slabe, a zdobyc teraz Nocturnusy to ciezka sprawa. Nikt ich nie sprzedaje w polsce (chyba), a z za granicy to troche drogo :(.
Wiec postanowilem zlozyc z tych vampirkow, ktore juz mam cos innego dokupujac lub nie dokupujac nowe kartoniki. No i tu jest problem. Co by tu zlozyc?

Dlatego chcialbym prosic was o pomoc (poraz kolejny :D ). Dodam, ze gram tylko towarzysko, takze nie interesuja mnie karty tylko z obecnego lub przyszlego standardu. Dodam jeszcze ze najczesciej gram w wiele osob.

Zalezaloby mi zeby deck skladal sie z wiekszosci nich, zaoszczedzajac kaske na dokupywanie nowych :) No i tu dodam kolejna rzecz. Interesuje mnie tani deck :D

Posiadam takie karty:

Kreaturki:
4 Vampire Nighthawk
4 Gatekeeper of Malakir
4 Child of Night
4 Guul-Draz Vampire
3 Vampire Lacerator
3 Malakir Bloodwitch
2 Arrogant Bloodlord
1 Captivating Vampire
1 Ascendant Evincar
2 Anowon, the Ruin Sage

Instanty/Sorcery/Artefakty/Enchantmenty:
2 Sanguine Bond
2 Corrupt
4 Tendrils of Corruption
2 Grasp of Darkness
1 Dismember
1 Urge to Feed
4 Feast of Blood
4 Duress
4 Sign in Blood
4 Geth's Verdict
1 Blade of the Bloodchief
2 Mind Sludge
2 Despise
2 Blood Tribute
4 Doom Blade
2 Grim Discovery
3 Diabolic Tutor

Planeswalkers:
2 Sorin Markov

Z innych kolorow raczej smiecie... Jedynie z Czerwonego:
4 Lightning Bolt
4 Act of Treason
4 Traitorous Instinct

Jesli sie komus chce to prosze o pomoc.
Ostatnio zmieniony ndz sie 07, 2011 1:14 pm przez Shady, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód:

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość