Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
fairhaven
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1486
Rejestracja: śr cze 02, 2004 8:14 am

Co obejrzeć w TV?

ndz sie 14, 2005 8:47 pm

Postanowiłam założyć temat w którym moglibyśmy polecać sobie nawzajem interesujące filmy o legendowej tematyce, które lecą akurat w telewizji. Ja sama rzadko zagladam do programu telewizyjnego, co owocuje czesto tym, że pluję sobie z brode po kolejnym przepuszczeniu ciekawego filmu

Na poczatek polecam wam dokument na Discovery o Wielkim Murze Chińskim - postaram się sprawdzić kiedy będzie leciał nastepnym razem. Można tam znaleźć wiele przydatnych informacji o dalekowschodniej architekturze i budowictwie, uzytecnych szczególnie dla mG prowadzacych na ziemiach Kraba
 
Awatar użytkownika
beneq
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 796
Rejestracja: pn paź 10, 2005 4:39 pm

wt lis 01, 2005 5:14 pm

Ja bym polecił film "Ostatni samuraj" z Tomem Cruoazem w roli głownej. Pozwala on przedewszystkim graczom poczuc podejście samurajów do swojego kodeksu a co sie z tym wiąże honoru.

Polecałbym także serial "Shogun" ale niestety nie wiem kiedy będzie leciał. Oglądając ten serial mozna sie wiele dowiedzieć na temat kultury japoni , jej obyczajach i prawach.

pozdr beneq :)
 
Awatar użytkownika
deem
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 690
Rejestracja: pn maja 17, 2004 1:27 am

wt lis 01, 2005 11:41 pm

Obawiam się, że Shogun już był. Leciał chyba we wrześniu.
 
Awatar użytkownika
Largus
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 899
Rejestracja: wt lut 08, 2005 10:39 pm

śr lis 02, 2005 2:53 pm

Dziś rano słyszałem w TV, że ma lecieć niedługo film Chingis Han, bodajże na polsacie.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości