Zrodzony z fantastyki

deviliryty
Użytkownik
Użytkownik

pn sie 04, 2003 8:38 pm

a ja wam powiem ze smierc jest i tak najpotezniejsza z istot we WSZYSTKICH ISYSTEMACH I REALU kto sie jej oprze kto ja zabije epik na 60 levelu powiem malo powiem ze to roznica 99999999769314593465 poziomow

Eldarion Telkontar__
Częsty bywalec
Częsty bywalec

wt sie 05, 2003 12:03 pm

<!--QuoteBegin-Bobofon+-->
Bobofon pisze:
<!--QuoteEBegin-->[...]Jezeli oni kiedykolwiek byli bogami, to jednak COS powinno z nich zostac, no nie... [...]
<br />Esencja Myrkula jest w Crown of Horns... Bodaj¿e...

Chłopiec z piorunami
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany

wt sie 05, 2003 4:11 pm

Na uparteego jak ni ma kasy na zwoj ani na kap³ana to mo¿na zrobic tak jak mój kolego spele : reinkarnacja+zmiana siebie (w siebie)+ utrwalenie. I chodzi teraz chlopak i sie biedzi aby mu nie ¿ucili rozproszenia magi czy czegos w tym rodzaju, bo zostanie rosomakiem :mrgreen:

Devik Crazystar
Wyróżniony
Wyróżniony

śr sie 06, 2003 1:19 pm

<!--QuoteBegin-Chłopiec z piorunami+-->
Chłopiec z piorunami pisze:
<!--QuoteEBegin-->Na uparteego jak ni ma kasy na zwoj ani na kapłana to można zrobic tak jak mój kolego spele : reinkarnacja+zmiana siebie (w siebie)+ utrwalenie.
<br />Może czegoś nie pamiętam... ale jakim cudem w postaci rosomaka był w stanie rzucić na siebie czar? <br />Do notki niżej - aha :)

Qendi__
Częsty bywalec
Częsty bywalec

czw sie 28, 2003 9:13 am

<!--QuoteBegin-Devik Crazystar+-->
Devik Crazystar pisze:
<!--QuoteEBegin--><!--QuoteBegin-Ch³opiec z piorunami+-->
Ch³opiec z piorunami pisze:
<!--QuoteEBegin-->Na uparteego jak ni ma kasy na zwoj ani na kap³ana to mo¿na zrobic tak jak mój kolego spele : reinkarnacja+zmiana siebie (w siebie)+ utrwalenie.
<br />Moze czegos nie pamietam... ale jakim cudem w postaci rosomaka byl w stanie rzucic na siebie czar?
<br />Ju¿ ¶piesze z wyja¶nieniami, by³em wtedy MG wiêc pamiêtam. To by³o tak, ze elf zosta³ zabity i nieda³o siê go wskrzesiæ wiêc znajoma druidka wykombinowa³a reingarnacjê. Reinkarnacja zmiei³a go w rosomaka, a druidka rzuci³a polimorfowanie kogo¶ i zmieni³a rosomaka w elfa. efekty polimarfii utrzymuj± siê do dzisiaj, a Aramilten elf) ie wiem czy mo¿na zrobc co¶ lepszego(a mo¿na)

Ad'Ghe'Rheia
Częsty bywalec
Częsty bywalec

czw sie 28, 2003 10:04 pm

To sie w rpg da przegrac?!...

nbvc
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany

pt sie 29, 2003 9:27 pm

Tez uwa¿am, ¿e najlepiej j± wskrzesiæ, chociarz zjaw± byæ te¿ niez³a zabawa:-)

Awatar użytkownika
Mirit
Zespolony z forum
Zespolony z forum

pt sie 29, 2003 10:34 pm

<!--QuoteBegin-Ad'Ghe'Rheia+-->
Ad'Ghe'Rheia pisze:
<!--QuoteEBegin-->To sie w rpg da przegrac?!...
<br />Najwidoczniej się da... chociaż to trochę dziwne, bo to tylko zabawa :mrgreen: . <br />Pozatym, pytanie jest zle zadane, powinno brzmiec, "Co zrobicie jak stracicie postać " etc. <br /> <br />A odpowiedz prosta, weznę gumkę i wygumuję, ewentualnie zostawię jako NPC, w swojej własnej przygodzie, jesli mi zajdzie w pamięc :) . <br />Gdyby miało być inaczej MG by mi powiedział, raz tak było i wskrzesił za pomocą tajemnej machiny, nekromanty ( z obciachami ale są ). Nie musiałem nic robic, prosic czy cokolwiek. <br />Pozatym, podejzewam ze to była nagroda, za wierność swym ideałom, do końca. ( Zdazyło się to , bowiem pędziłem komuś na pomoc, ale okazało sięze to zasadzka, no i nie przezyłem, cóż mogłem zrobić jako Mag na 3 lvl przeciwko ogrom :wink: a Charakter to ChD ). <br /> <br />Pozdrawiam

Shantirel Galaerivel
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany

pn wrz 01, 2003 12:48 am

Jesli ktos stracil postac i bardzo mu na niej zalezy to wydaje mi sie ze dm moze dac mu szanse ... np. Bostwo ktore wyznawal moze obdarowac go kolejna szansa i wskrzesic wzamian za przysluge, badz tez mozna zalozyc ze podczas smierci dusza twojej postaci trafila do innego swiata ... druzyna moze zalozyc ze gdzies tam w tych 666 planach moze byc aby poszukac i uratowac ja ;-) Heh troszke by to trwalo ale jakos w Krolowej pajeczych otchlani z Greyhawk`a druzynie poszukiwaczy przygod dlugo nie zajelo znalezienie przyjaciolki Enid. <br />Pozdrawiam.

eric
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany

czw wrz 18, 2003 4:38 pm

No w sumie jak przegramy to z regó³y lezymy sobie pozniej jakies 3 metry pod ziemi± w±chaj±c kfiatki od spodu. :wink:

Duncan laird McLean
Wyróżniony
Wyróżniony

czw wrz 18, 2003 5:43 pm

Pora¿ka -hmm kiedy ostatni raz siê zdarzy³a... <br />Dawno temu ze a¿ nie pamietam -druzyny nauczyly siê ¿e powa¿nie traktujê konsekwencje pora¿ki i teraz tak kombinuj± aby nie przegraæ. Jak widz± ¿e maj± do czynienia ze zbyt silnym przeciwnikiem bez problemow wycofuj± siê i zaczynaj± kombinowaæ kiedy i jak wóciæ oraz czy s± mozliwo¶ci osi±gniêcia celu. Ma to jednak taki efekt ¿e przed rozwaleniem Krolowej Chaosu 3 sesje byly po¶wiêcone na odpowiednie przygotowanie siê. Najpierw zbierali informacje na temat przeciwnika, potem analizowali jej slabe i silne strony, zebrali odpowiednie przedmioty i zapewnili sobie wsparcie BN-ów, ktorzy jak oni atakowali Krolow± Chaosu przeprowadzali atak na jej twierdzê odci±gaj±c cze¶æ si³. W efekcie po pojawieniu siê dru¿yny w 1 rundzie krasnolud z butami latania, wojownik ze zdolno¶ci± specjaln± Vati latanie wzial innego wojownika a trzeci skorzystal z Butow Skakania i w 2 rundzie znale¿li siê ju¿ obok jej tronu. W tym czasie kaplan rzucal czary ochronne a bard stawial z przedmiotow ?ciany Mocy aby uniemozliwiæ szybkie przyj¶cie z pomoc± tych sil , ktore jeszcze pilnowaly Krolowej. W 3 rundzie wojownicy dzialaj±c na wszystkich mo¿liwych miksturkach zadali Krolowej Chaosu ponad 400 obra¿eñ i ...sprawa siê zakonczy³a

Zelvherst
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany

pt wrz 19, 2003 4:51 pm

Wed³ug mnie s³owo przegraæ jest tutaj nie na miejscu. Mozna umrzec co nie oznacza przegranej. Wed³ug mnie w RPG nie da sie przegraæ. Co do smierci to jest ona piekna bo tylko sztuczne kwiaty nie umieraja a jak powiedzia³ Wergiliusz umrzeæ wystarczy jeden raz wiêc i wskrzeszenie to g³upi pomys³. <br />P.S (Je¶li ktos uwielbia swoja postac to prosze mnie nie s³uchac odno¶nie wskrzeszania).