Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Agnostos
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2259
Rejestracja: śr paź 05, 2005 9:47 pm

sob kwie 29, 2006 6:47 pm

Oficjalnie o żadnych godnych uwagi pobliskich obiektach nie wiadomo. W ogóle z oficjalnych informacji ponad krótki ustęp z FRCS, wiele się chyba o Królewskim Lesie nie znajdzie.<br /><br />I tutaj właśnie powinien wkroczyć MG, aby bezbarwny, nieco ogólnikowy opis potraktować jako pożywkę pod własną wizję tego miejsca - tętniącego życiem i pełnego niespodzianek.<br /><br />PS: Jak ktoś nie posiada wyżej wymienionego podręcznika polecam po informacje o Cormyrze sięgnąć tutaj oraz tutaj.
 
Laucion
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 19
Rejestracja: wt lip 27, 2004 10:03 pm

śr lut 21, 2007 8:44 pm

Poszukujê wszelkich informacji na temat szlachty w Cormyrze. M. in. ilo¶æ rodów, ich siedziby, najwa¿niejsi cz³onkowie, wp³ywy w Cormyrze i nie tylko, ich cele, oraz stosunek do obecnej sytuacji w pañstwie.<br /><br />Je¶li nie ma oficjalnych informacji na ten temat mo¿e sami co¶ zaproponujecie, napewno przyda sie to wszystkim, którzy bêd± chcieli poprowadziæ kampaniê pe³n± intryg i spisków :wink:
 
Awatar użytkownika
Nelix
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 426
Rejestracja: pt gru 09, 2005 8:30 am

czw lut 22, 2007 1:49 pm

Cormyrian Noble Houses<br />Polecam także lekturę trylogii Cormyru (czyli: Cormyr, Poza Wysoką Drogą, Śmierć Smoka [mam nadzieję, że nazwy dobre :wink: ]). Tam bardzo dobrze wyjaśnione jest kto jest kim, kto ile znaczy, kto komu czym podpadł, itepe.<br />Myślę również, że ta i ta strona będzie przydatna - mówi krótko o zachowaniu na dworze oraz o królewskiej rodzinie. NIe mniej warto przeczytać, tekst nie jest długi.<br />A z mniej dostępnych źródeł: Cormyr (2ed) oraz Volo's Guide to Cormyr (2ed). Najdokładniej opisują purpurowe królestwo, w tym szlachtę.
 
Awatar użytkownika
Kerthal
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 238
Rejestracja: sob wrz 24, 2005 6:09 pm

sob lut 24, 2007 2:59 pm

<!--quoteo(post=294754:date=Feb 22 2007, 01:49 PM:name=Nelix)-->
Nelix pisze:
<!--quotec-->A z mniej dostępnych źródeł: Cormyr (2ed) oraz Volo's Guide to Cormyr (2ed). Najdokładniej opisują purpurowe królestwo, w tym szlachtę.
<br />Akurat Volo's Guide to Cormyr jest dostępny za darmo na stronie Wizardsów (tak jak sporo innych drugoedycyjnych podręczników). Dostępna jest również przygoda Four From Cormyr, lecz trudno mi powiedzieć czy znajdują się w niej interesujące materiały, bo jej nie czytałem (być może mój MG będzie chciał z niej skorzystac w swojej kampanii, więc nie chcę sobie psuć zabawy czytając).<br /> <br />

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości