Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
srodax
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 30
Rejestracja: czw gru 01, 2005 8:56 pm

[K09] Corrupted Knowledge

czw wrz 09, 2010 5:11 pm

Skoro można zrobić więcej, niż jedną kartę to czemu nie. Później wybiorę i zgłoszę jedną, ale teraz, trzymajcie:



Corrupted Knowledge, 1UB
Sorcery, Uncommon

Draw a card for each poison counter on you.

"Dusk contains more wisdom, than you could ever imagine."
 
Awatar użytkownika
Szatany
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 583
Rejestracja: ndz kwie 30, 2006 7:58 pm

[K09] Corrupted Knowledge

czw wrz 09, 2010 5:28 pm

Myślałem nad czymś podobnym ale wydaje mi się mało grywalne jako że mało jest kart które dają nam poison countery, a w innym przypadku jest czysto sideboardowa.

Po wisdom bez przecinka.
Skoro flavor nie jest czyimś cytatem to chyba powinien być bez " ".
A tak poza tym to IMO ten flavor jakoś nie pasuje, co ma zmierzch/mrok do trucizny? Raczej bym próbował czegoś w stylu że ból potrafi być nauczycielem, coś w tym stylu.
Ostatnio zmieniony czw wrz 09, 2010 5:31 pm przez Szatany, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód:
 
Awatar użytkownika
srodax
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 30
Rejestracja: czw gru 01, 2005 8:56 pm

Re: [K09] Corrupted Knowledge

czw wrz 09, 2010 5:40 pm

Szatany pisze:
Myślałem nad czymś podobnym ale wydaje mi się mało grywalne jako że mało jest kart które dają nam poison countery, a w innym przypadku jest czysto sideboardowa.

No jest mało grywalne, ale cóż. W sumie można by też liczyć countery z opponenta, wtedy by to była karta przydatna do jakiegoś Infect aggro. Chyba trzeba by było zwiększyć koszt, bo jednak sporo kart by się dostawało.


Szatany pisze:
Po wisdom bez przecinka.
Skoro flavor nie jest czyimś cytatem to chyba powinien być bez " ".
A tak poza tym to IMO ten flavor jakoś nie pasuje, co ma zmierzch/mrok do trucizny? Raczej bym próbował czegoś w stylu że ból potrafi być nauczycielem, coś w tym stylu.

To z cytatem to racja, jakoś tak strzeliłem ten cudzysłów. I Twój pomysł na flavor rzeczywiście lepszy i bardziej pasuje. Jak to dla Ciebie nie problem to zmienię go na to co zaproponowałeś.
 
Awatar użytkownika
Szatany
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 583
Rejestracja: ndz kwie 30, 2006 7:58 pm

[K09] Corrupted Knowledge

czw wrz 09, 2010 6:25 pm

Jaki problem :) Po to proponuję bo mam nadzieję że coś się przyda :)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości