Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Kretus
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 69
Rejestracja: sob maja 08, 2004 4:03 pm

[Sprzedam] Cthulhu, różne Savage Worlds

sob paź 28, 2017 10:24 pm

Jako że w te gry już raczej nie zagram (o ile w cokolwiek jeszcze mi się uda) to może przydadzą się komuś innemu. Jako że wypadłem już z obiegu ceny mogą nie być adekwatne (nie wiem za bardzo jakie pozycje się ostatnio ukazały), ale wówczas proszę o dyskretne zwrócenie uwagi albo negocjacje.

Możliwy odbiór osobisty w Lublinie, większą partię książek mogę przekazać do Warszawy (ale wtedy odbierający musi się pofatygować we wskazane miejsce). W innym przypadku niestety dochodzi koszt wysyłki.
W rozliczeniu mogę przyjąć modele do gry Warmaster (skala 10mm).

Na pierwszy ogień idą:
-"Zew Cthulhu" wydawnictwo Galmandrin, raz przeczytany, stan idealny, jako gratis "Skrot do R'lyeh" - 250 zł - REZERWACJA DO FALKONU,

- archiwalna edycja "Savage Worlds" wersja angielska, używana ale w dobrym stanie, – 20 zł
-"Savage Worlds edycja limitowana", broszurka z limitki i broszurka z aktualizacją zasad; mocno używana, trzyma się jeszcze ale niedługo kartki zaczną wypadać – 20 zł

-"Deadlans Edycja Limitowana" (brak jednej talii kart, płytki nie ma na zdjęciu bo jutro odda mi ją kolega), raz zagrany, stan prawie idealny – 200 zł
-"Almanach Superbohaterów" (podobno limitka ale nic więcej do niego nie mam ), raz przeczytany - 30 zł
-"Savage Worlds Weird War II", angielska wersja, twarda oprawa, raz przeczytany – 100 zł
-"Sensacja i Przygoda edycja limitowana" z broszurką, raz przeczytane – 30 zł

W razie dalszych pytań proszę śmiało pytać.Zdjęcia prześlę na życzenie.
Pozdrawiam
Andrzej

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość