Zrodzony z fantastyki

 
gwylliam
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 185
Rejestracja: pt mar 12, 2004 11:31 am

Dark souls

śr paź 26, 2011 5:58 pm

Grał ktoś?
Jestem zachwycony tą grą. Dawno nie grałem w tak wymagającą i trudną grę. Pokonanie każdego etapu daje ogromną satysfakcję. Świetny system walki i no i właściwie brak save'ów - przez to gra wymusza ostrożność i gorączkowe poszukiwanie ogniska(jedyne przyjazne miejsce na obszarze gdzie odradza się nasz bohater po śmierci). Ginie się często, bardzo często, prawie zawsze gdy spotyka się nowego przeciwnika, o którym nic się nie wie. Wrogów jest wiele od różnej maści nieumarłych po dziwaczne stwory i ogromnych bossów.
No i fabuła, informacje o świecie, których jest jak na lekarstwo, ale jeśli poszukać to znajdzie się informacje, które pozwalają poukładać sobie ten dziwny świat i wydarzenia.

Rewelacja

Kto grał to może wie jak ukatrupić czerwonego smoka na moście bez zmarnowania 500 strzał?
 
Awatar użytkownika
Gonz
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 496
Rejestracja: pn sty 18, 2010 3:34 pm

Dark souls

pt paź 28, 2011 3:05 pm

Demon's Souls grałem tylko, i było to dla mnie zbyt upierdliwe, więc sobie nową grę Atlusów odpuściłem (nie wiem, może to błąd). po trzech próbach zaszlachtowania bodajże jakiegoś tam gościa z niebieskim mieczem, do którego się szło 15 minut, stwierdziłem że pas, lubię wyzwania, ale po robocie szukam relaksu, a nie spiny. choć klimat, oprawa, system walki i sama koncepcja mnie kupowały.
 
BasiaGra
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: pn mar 05, 2018 12:54 pm

Re: Dark souls

pn mar 05, 2018 12:56 pm

Dark Souls jedna z leszych gier w jakie grałam szczególnie dzięki dużemu poziomowi trudności. Dla mnie najlepsza była 2 część. 
 
Morriga
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: śr sty 31, 2018 4:22 pm

Re: Dark souls

czw mar 08, 2018 7:17 pm

Cała trylogia Dark Souls już dawno ograna :) Uważam ją za jedno z lepszych doświadczeń growych. Mechanika doskonalona w każdej część osiąga swój zenit w serii bloodborne które też serdecznie polecam :)
 
Aldonaop
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: pt mar 16, 2018 12:23 pm

Re: Dark souls

pt mar 16, 2018 12:24 pm

Obecnie znowu katuję dwójkę :) Tym razem magiem :) Lubię wracać do tej gry :) 
 
Julka755
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: ndz kwie 29, 2018 5:43 pm

Re: Dark souls

ndz kwie 29, 2018 8:19 pm

Muszę powiedzieć, że gra jest wyjątkowo wciągająca. Po prostu musiałam ją przejść do końca, a była naprawdę wymagająca. Ogólnie nie lubię wracać do gier i przechodzić je na nowo, ale do Dark Souls czasami wracam, aby po prostu sobie w nią pograć.
 
Krzysztof40
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: pn lip 01, 2019 2:46 pm

Re: Dark souls

wt lip 02, 2019 3:11 pm

Jedyna seria w której nie żałowałem ani jednej sekundy, ani jednej kropli potu i ani jednej wylanej łzy. Dla tego klimatu opłaca się każde poświęcenie :)
___________________________
Zabiegi liposukcji w Warszawie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości