Zrodzony z fantastyki

I jak?

Jestem na tak!
Brak głosów
Jestem na nie!
1 (100%)
 
Liczba głosów: 1
 
Redblast
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: śr paź 01, 2008 10:23 pm

Darne the Breaker

sob kwie 03, 2010 8:32 pm

A co tam. Raz się żyje. Może nie jestem jeszcze jakoś super związany z tym forum, ale mam nadzieję, że to nie rzutuje. Proszę tylko nie zmieszac mnie z błotem. Jak to Thoctar napisał w jednym z tematów, dotyczącego kart na konkurs, każdy kiedyś zaczynał.

Tak więc i ja teraz zaczynam. Przyjemna bestyjka, dzięki której można by troszeczkę uprzykrzyc życie.

1 - zastanawiam się, czy nie za niski koszt wystawienia. W zasadzie to chodziło mi o to, żeby karta mogła stosunkowo szybko wyjśc na stół, utrudniając troszeczkę życie większości talii aggro.

2 - co do samego wordingu, zwłaszcza podpisu, czekam na wszelkie niedociągnięcia.

3 - zastanawiam się nad tym haste'em. Czy wystarczy tylko trample?

A oto karta:

Obrazek


Darne the Breaker

1 R/G R/G R/G

Legendary Creature - Giant Warrior 6/4

Trample, Haste
As an additional cost to cast Darne the Breaker, sacrifice a creature or pay 4 life.
R/G R/G R/G R/G, Tap: Darne the Breaker deals damage equal to his power, divided evenly, rounded down, among any number of target creatures.

Every single Kithkin in Dominaria takes their weapon and prepare to the biggest battle in their life


I jeszcze raz proszę o nie mieszanie mnie z błotem na dzień dobry. Dziękuję.
Ostatnio zmieniony sob kwie 03, 2010 10:08 pm przez 27383, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód:
 
Awatar użytkownika
27383
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3267
Rejestracja: śr sie 01, 2007 5:44 pm

Darne the Breaker

sob kwie 03, 2010 10:08 pm

Mocne, ale nie wiem czy za mocne. Chociaż chyba tak. W trzeciej turze spokojnie wystawimy go z Llanowara (albo BoPa/Hierarcha) i wjeżdżamy kritą 6/4. Aggro nie takie painy miało, więc troszki przesadzony power level, ale tylko troszkę :)

Jednak jego główną wadę jest nieco wtórne działanie - kolejny w miarę tani bydlak z haste i trample, raczej nie zachwyci, bo w AK szukamy (tzn. ja szukam) przede wszystkim świeżości. Póki co na nie, ale karta dobrze rokuje ci na przyszłośc :)
 
Redblast
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: śr paź 01, 2008 10:23 pm

Re: Darne the Breaker

ndz kwie 04, 2010 1:00 am

Thoctar pisze:
w AK szukamy (tzn. ja szukam) przede wszystkim świeżości. Póki co na nie, ale karta dobrze rokuje ci na przyszłośc :)


Aaaaahaaaa...no dobra. To ja chyba źle przetłumaczyłem sobie cały manewr z kartami konkursowymi. Ja osobiście myślałem, że po prostu dobrze będzie zarzucic jakąś kartą podobną do tych, które już się pojawiły, ale z nową abilitą.

Hmm...teraz, jak tak na to patrzę, to rzeczywiście coś mi nie teges. Ale tak sobie siadłem i troszkę pomyślałem i wyszło mi coś takiego:

Obrazek


Może troszkę bydlak, ale tylko jak się go "zesłiczuje". W drugiej abilicie ma mocne mankamenty, ale myślę że jako finiszer może się troszkę podobac.

Tak więc całkowita zmiana zamysłu całej karty, ale myślę, że na lepsze.
 
Awatar użytkownika
Zephyel
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2230
Rejestracja: pt maja 01, 2009 10:12 pm

Darne the Breaker

ndz kwie 04, 2010 9:42 am

Atak za 12 za 5 many? Ładnie...
 
Awatar użytkownika
27383
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3267
Rejestracja: śr sie 01, 2007 5:44 pm

Darne the Breaker

ndz kwie 04, 2010 10:03 am

W drugiej abilitce powinno być chyba "Sacrifice Darne, the Breaker". Podobnie z kładzenie tokenów, powinno być: "Put four 3/3 green and red [rasa tokena]Warrior tokens with haste and trample onto battlefield...". Mocne troszki.

Poza tym kuleje flavorowo. Skąd po poświęceniu tego giganta bierze się czterech wojowników? Poza tym jeśli Darne to imię tego ziomala, to chyba powinien być legendarny.
 
Awatar użytkownika
Zephyel
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2230
Rejestracja: pt maja 01, 2009 10:12 pm

Darne the Breaker

ndz kwie 04, 2010 10:44 am

Zephyel pisze:
Poza tym kuleje flavorowo. Skąd po poświęceniu tego giganta bierze się czterech wojowników? Poza tym jeśli Darne to imię tego ziomala, to chyba powinien być legendarny.


On jest legendarny...
 
Redblast
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: śr paź 01, 2008 10:23 pm

Darne the Breaker

ndz kwie 04, 2010 11:31 am

No dobra. Rozumiem, że jest zbyt byczy. Myślałem nad tym, jakby go tutaj troszkę osłabic, żeby był po prostu jakimś słabym rarem, ale nie brokenem.

Nad tokenami się zastanawiałem i w końcu skończyło się na dwóch 3/3. Zastanawiałem się nad trzema tokenami 2/2 z hastem, ale w końcu zostało na 3/3.

Oto karta:

Obrazek

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości