Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Petros
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 242
Rejestracja: wt lis 01, 2011 6:21 pm

Deadlands: Reloaded - wersja pl a wersja ang

czw mar 15, 2012 9:25 pm

Tytuł tematu może być trochę mylący, ale nie bardzo wiedziałem, jak to inaczej ując. Nie chodzi mi tu bowiem o tłumaczenie, a raczej o to, z jaką wersją Deadlands: Reloaded mamy do czynienia w Polsce.

Otóż zamówiłem sobie podręcznik w edycji limitowanej i w zasadzie coś mnie skłoniło, żeby wejść na stronę Pinnacle i obczaić, czy jakieś dodatki mają do tego fajnego systemiku. Co mi się rzuciło w oczy, to to, że mają dwa oddzielne podręczniki dla Szeryfa i dla Gracza, a ten pojedynczy, który jako całość jest jakby kompilacją tych staroedycyjnych podręczników Gracza i Szeryfa, okazuje się być "wersją przestarzałą". Taka oto notka widnieje przy tym egzemplarzu:
Please note that this is not the most current version of Deadlands Reloaded, but is offered here for anyone who wants this specific edition. It was replaced by Deadlands Reloaded Player's Guide (S2P10204) and Deadlands Reloaded Marshal's Handbook (S2P10205).


O co cho? Czyżby chłopaki z Pinnacle wpadli na nowy pomysł, podczas gdy my skorzystamy z wersji PL starego? Bo trochę tego nie kumam, więc może mi ktoś wyjaśni, za co byłbym ogromnie zobowiązany.
 
Awatar użytkownika
gacoperz
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1397
Rejestracja: sob paź 01, 2011 8:44 am

Deadlands: Reloaded - wersja pl a wersja ang

czw mar 15, 2012 9:47 pm

Po prostu podręcznik doczekał się reedycji w oryginale, ale już nie wydano tej nowej wersji w Polsce.
 
Awatar użytkownika
Petros
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 242
Rejestracja: wt lis 01, 2011 6:21 pm

Deadlands: Reloaded - wersja pl a wersja ang

czw mar 15, 2012 10:24 pm

A bardzo się ta reedycja różni? Bo w sumie trochę słabo, że 180zł poszło, jeśli jest jakaś aktualizacja. :wink:
 
Awatar użytkownika
Medwith vel Dagon
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: czw wrz 03, 2009 3:18 pm

Deadlands: Reloaded - wersja pl a wersja ang

pt mar 16, 2012 4:46 pm

Spokojnie, sam byłem ciekaw, ale postanowiłem zapytać się u źródła (czytaj: Piotrka Korysia) :P
Oto odpowiedź na moje pytanie, czy wersja PL to wydanie jedno-podręcznikowe, czy dwu-podręcznikowe spięte w pojedynczy tom:
To jest wersja 2 podrecznikowa polaczona w 1. Taniej wychodzi i u nas sie nie sprzedaje tak ladnie.

Dlatego uspokajam- dostaniemy najnowszą wersję.
 
Awatar użytkownika
Petros
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 242
Rejestracja: wt lis 01, 2011 6:21 pm

Deadlands: Reloaded - wersja pl a wersja ang

pt mar 16, 2012 10:15 pm

A to świetnie. Dzięki wielkie za odpowiedź. ;) Też Pinnacle narobiło problemu. Nagle im się wizja zmieniła, jakby źle było.
Ostatnio zmieniony pn kwie 30, 2012 12:29 pm przez Petros, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód:

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości