Jest ta watek, w ktorym chcialbym zebyscie podawali wyniki turniejów extended. Powinny znajdowac sie tu takie informacje jak miasto, w ktorym event sie odbyl, data, ilosc graczy, ktorzy brali udzial oraz oczywiscie decklisty z top8 ewentualnie w przypadku mniejszych turnieji z top4. Mam nadzieje, ze ten watek zastapi ten o meta oraz spisach talii. Kazdy przegladajac ten topic bedzie mogl latwo przeanalizowac jakie meta panuje w jakim miescie oraz znalezc najlepsze decklisty. Zachecam do udzielania sie w tym watku poniewaz moze to pomoc zarowno poczatkujacym jak i zaawansowanym graczom.
Najnowsze spisy: (znajdują się także poniżej w tej wiadomości)
Top8 Extended w Olsztynie 23.VII.2005
Starsze spisy:
Extended w Bydgoszczy
Extended w Toruniu 18.VI.2005
Extended w Lublinie 18.VI.2005
Road to Kamigawa w Łodzi 28.V.2005
Allegro Majówka Gliwice k20 tournament 30.IV.2005
Allegro Majówka 2 Gliwice 30.IV.2005
Extended w Warszawie 02.IV.2005
Extended w Katowicach 02.IV.2005
Extended w Katowicach 24.III.2005
Extended w Warszawie 19.III.2005
Grand Prix Singapore 19-20.III.2005
Extended w Lublinie 05.III.2005
GP Seattle 5-6.III.2005
PTQ Philadelphia 26.II.2005
Grand Prix Eindhoven 26-27.II.2005
Extended w Bydgoszczy 20.II.2005
Extended w Katowicach 19.II.2005
Pro Tour Qualifier Philadelphia 12.II.05
Grand Prix Trial Eindhoven 11.II.05
Extended w Lublinie 05.II.2005
Extended w Bydgoszczy 30.I.2005
Extended w Ełku 29.I.2005
Extended w Łodzi
Extended w Białymstoku 18.XII.2004
Extended Falkon 2004 (20.XI)
Extended Eldarion Katowice 13.XI.2004
Extended (Road to Nagoya w Łodzi) 7.XI.2004
Pro Tour Columbus 31.X.2004
Maraton o Puchar Jesieni 23.X.2004
Nocny Extended w Łodzi IX.2004
Letni Maraton 14.VIII.2004
Artykuły:
The Rock by Bubas - artykuł Łukasza Ambroziaka opisujący talię Rock.
Mana-OnLine - archiwum a w nim linki do większości artykułów w sieci (w okienku "Type" wybierz "Strat - Extended" i kliknij "Show") Raczej nie powinno tam być rzeczy niepotrzebnych.
StarCityGames ExtendedTechCenter - wiele artykułów na temat formatu które mogą choć nie muszą pomóc.
Top8 Extended w Olsztynie 23.VII.2005
1-4.Dominik Konieczny - GB Rock
"Czterech z drągiem za pociągiem"
4 Wall of Blossoms
3 Birds of Paradise
2 Eternal Witness
3 Yavimaya Elder
3 Ravenous Baloth
1 Spiritmonger
1 Genesis
4 Pernicious Deed
4 Cabal Therapy
3 Duress
2 Smother
2 Vampiric Tutor
1 Diabolic Edict
1 Haunting Echoes
1 Living Death
1 Recuring Nightmare
1 Volrath's Stronghold
1 Dust Bowl
4 Treetop Village
4 Llanowar Wastes
8 Forest
6 Swamp
Side:
4 Oxidize
4 Engineered Plague
2 Cranial Extraction
1 Duress
2 Diabolic Edict
1 Hideus Laughter
1 Smother
1-4.Krok "Crouch" Przemek - RDW
4 Jackal Pup
4 Mogg Fanatic
4 Blistering Firecat
4 Grim Lavamancer
2 Flametongue Kavu
4 Firebolt
4 Seal of Fire
4 Volcanic Hammer
2 Lava Dart
4 Cursed Scroll
4 Wasteland
4 Rishadan Port
4 Wooded Foothills
4 Bloodstained Mire
8 Mountain
Side:
4 Ensnaring Bridge
3 Pyrostatic Pillar
1 Flametongue Kavu
3 Mogg Salvage
2 Meltdown
2 Sulfuric Vortex
1-4.Jakub "Zośka" Smoliński - UBr Scepter Tog
3 Psychatog
4 Counterspell
4 Brainstorm
4 Accumulated Knowledge
3 Isochron Scepter
4 Fire / Ice
1 Diabolic Edict
3 Force - Spike
1 Fact or Fiction
1 Terminate
3 Cunning Wish
3 Mana Leak
2 Engineered Explosives
1 Upheaval
4 Polluted Delta
3 Bloodstained MIre
10 Island
3 Mountain
3 Swamp
Side:
2 Duress
2 Smother
2 Shattering Pulse
2 Engineered Plague
1 Diabolic Edict
1 Sunder
1 Echoing Truth
1 Hideu's Laughter
1 Brain Freeze
1 Gush
1 Rebuild
1-4.Łukasz "Mariano" Przekora - GB Rock
"pozdro n00b grający Mirri"
3 Wall of Blossoms
3 Birds of Paradise
3 Eternal Witness
3 Sakura - Tribe Elder
4 Ravenous Baloth
1 Kokusho, the Evening Star
1 Genesis
2 Mirri Cat Warior
4 Pernicious Deed
4 Cabal Therapy
2 Duress
1 Smother
2 Vampiric Tutor
1 Engineered Plague
1 Diabolic Edict
1 Haunting Echoes
1 Recuring Nightmare
1 Volrath's Stronghold
1 Dust Bowl
4 Treetop Village
4 Llanowar Wastes
8 Forest
6 Swamp
Side:
2 Oxidize
2 Engineered Plague
1 Rude Awakening
2 Hideu's Laughter
1 Smother
1 Naturalize
1 Cranial Extraction
2 Diabolic Edict
3 Coffin Purge
5-8. Piotr "Ćwikła" Ćwikliński -Gb Tooth and Nail
1 Mephidross Vampire
1 Triskelion
4 Sakura - Tribe Elder
4 Birds of Paradise
2 Eternal Witness
1 DS Colosous
1 Kiki - Jiki Miror Breaker
1 Sundering Titan
1 Duplicant
4 Tooth and Nail
4 Reap and Saw
4 Sylvan Scrying
3 Sensei's Divinig Top
4 Moment's Peace
3 Oblivion Stone
3 Urza's Mine
4 Urza's Power Plant
4 Urza's Tower
3 Llanowar Wastes
1 Windswept Heath
7 Forest
Side:
3 Naturalize
3 Oxidize
3 Ravenous Baloth
3 Engineered Plague
2 Mindslaver
1 Boseju
5-8.Mikołaj Domin - GB Rock
4 Sakura - Tribe Elder
4 Wall of Blossoms
1 Viridian Shaman
4 Eternal Witness
1 Spike - Weaver
3 Ravenous Baloth
1 Kokusho, the Evening Star
1 Genesis
3 Pernicious Deed
1 Engineered Plague
1 Cranial Extraction
3 Living Wish
2 Vampiric Tutor
2 Duress
4 Cabal Therapy
2 Diabolic Edict
2 Smother
2 Swamp
10 Forest
4 Llanowar Wastes
3 Treetop Village
1 Volrath's Stronghold
1 Dust Bowl
Side:
1 Spike Weaver
1 Pernicious Deed
1 Masticore
2 Cranial Extraction
3 Engineered Plague
1 Diabolic Edict
1 Dust Bowl
1 Bone Shreder
1 Kokusho, the Evening Star
1 Viridian Shaman
1 Genesis
1 Duress
5-8.Jakub "Cephalid" Wudarski - UW Temporary Solution
"UW: sycenie kotleta"
1 Meloku, the Clouded Miror
2 Waterfront Bouncer
4 Silver Knight
4 Meddling Mage
3 Exalted Angel
3 Gilded Drake
3 Parallax Wave
2 Parallax Tide
4 Stifle
4 Brainstorm
1 Energy Flux
1 Worship
1 Pithing Needle
4 Enlighted Tutor
1 Seat of the Synod
1 Ancient Den
4 Flooded Strand
4 Adarkar Wastes
6 Island
7 Plains
Side:
1 Parallax Wave
1 Parallax Tide
1 Damping Matrix
1 Seal fo Cleansing
1 Sword of Light and Shadow
1 Sword of Fire and Ice
2 Waterfront Bouncer
1 Gilded Drake
3 Chill
1 Arcane Laboratory
1 Energy Flux
1 Defense Grid
5-8.Jakub Dowgun - UG Madness
"thx Eshin"
4 Basking Rootwalla
4 Wild Mongrel
3 Arrogant Wurm
1 Genesis
4 Aquamoeba
2 Waterfront Bouncer
2 Wonder
2 Roar of the Wurm
4 Carefull Study
2 Deep Analysis
4 Circular Logic
2 Daze
2 Stifle
1 Intuition
1 Upheaval
4 Chrome Mox
4 Polluted Delta
4 Yavimaya Coast
1 Swamp
5 Forest
4 Island
Side:
4 Energy Flux
3 Engineered Plague
4 Chill
3 Naturalize
1 Stifle
Metagame:
Agro (23):
rg goblins 6
rb goblins 2
mono r goblins 2
rdw 2
affi UBr 3
affi UB (jitty) 1
RG beatz 3
ug madness 3
Control (15):
rock 3
UBr scepter tog 3
tooth 2
MBC 2
uw temprorary solution 1
mono U controll 1
WR astral slide 1
Combo (5):
ub reanimator 2
cephalid-life 1
Wow enchantress 1
UG desire 1