Zrodzony z fantastyki

Vern
Zespolony z forum
Zespolony z forum

czw paź 19, 2006 11:30 am

Niezłe, niezłe, niezłe :wink: Kiedy to wychodzi? W styczniu? Czemu tak późno? :wink:<br />Już mgę zacząć zbierać na tego smoka, bo jest fajny (to że niebieski to jakoś przeżałuję :razz: )<br />Wiadomo może, jaki smok będzie następny? Może złoty albo srebrny? Ja osobiście preferowałbym zielonego.

Lord_Manshoon
Stały bywalec
Stały bywalec

czw paź 19, 2006 11:55 am

No nie....Już jest mój. Choćbym miał sprzedać wszystko co mam, muszę go mieć!!!! Jest zajedwabisty! Niebieskie smoki to moje ulubione

Awatar użytkownika
Ushy
Użytkownik
Użytkownik

czw gru 07, 2006 3:13 pm

heh ja juz zbieram na tego niebiesciaka:] i nie moge sie doczekac az sie w polsce pojawii. CZarny i czerwony juz u mnie strasza inne figsy:D <br /><br />i tez zastanawiam sie co bedzie dalej, zielony mogl by byc, pod warunkiem, ze collosal:]

Kensei
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany

czw gru 07, 2006 4:53 pm

<!--quoteo(post=288892:date=Dec 7 2006, 03:13 PM:name=Ushy)-->
Ushy pisze:
<!--quotec--><br />i tez zastanawiam sie co bedzie dalej, zielony mogl by byc, pod warunkiem, ze collosal:]<br />
<br /><br />Na Colossal zielonego nie ma szans, one po prostu nie rosn± do takich rozmiarów. Je¶li nastêpny bêdzie rozmiaru Colossal to albo z³oty, albo srebrny.

Awatar użytkownika
Ushy
Użytkownik
Użytkownik

czw gru 07, 2006 5:04 pm

no to w takim razie obstawiam srebrnego:] <br /><br />a tak btw to nie wiedzialem, ze zielone nie rasna az tak. Bede musial sie przyjrzec w podreczniku

Vern
Zespolony z forum
Zespolony z forum

sob sty 06, 2007 12:44 pm

Czy wiadomo coś więcej o tym kiedy Gargantuan Blue Dragon będzie w sprzedaży w Polsce?<br />Dwa poprzednie pojawiły się bez większych opóżnień, czy w tym przypadku przyjdzie nam jeszcze poczekać z miesiąc?<br />Czy dysponuje ktoś kartą statystyk tego smoka?

Vern
Zespolony z forum
Zespolony z forum

ndz sty 07, 2007 11:57 pm

A między czasie zdjęcie niebieskiego smoka :wink:<br />

Hejas
Zespolony z forum
Zespolony z forum

wt sty 09, 2007 12:53 am

Niebieski smok jest piêkny.<br /><br />I bêdzie w Polsce na czas. (bêdê móg³ za³atwiæ po ni¿szej cenie)

Vern
Zespolony z forum
Zespolony z forum

czw sty 11, 2007 12:01 am

15 luty - to data wypuszczenia do sprzedaży Gargantuan Blue Dragon (jak przeczytałem na jednym forum)<br />Ciekawe czy w Polsce pojawi się również w tym czasie czy z pewnym opźnieniem.<br />W przypadku czarnego i czerwonego smoka było już wiadomo dużo wcześniej o dacie premiery, natomiast w tym przypadku nic a nic nie wiadomo.<br />Ma ktoś może jakieś informacje na ten temat? Mogą być nawet plotki :wink:

Vern
Zespolony z forum
Zespolony z forum

czw sty 11, 2007 10:45 pm

Tam, daradam, tam, tam!!<br />A i oto statystyki Gargantuan Blue Dragon !!<br /><br /> <br /> <br />LEVEL 15 <br />SPEED F6 <br />AC 27 <br />HP 600 <br /><br />MELEE ATTACK: Bite +25 (45 magic); or Claw +23 (30 magic) <br />Type: Gargantuan Dragon <br />Special Abilities: <br />Almighty Not affected by allies' spells. <br />Aura of Fear 5 Enemies in squares threatened by this creature gain Morale Save -5. <br />Breath Weapon Replaces attacks; Line; 60 electricity damage; DC 29 <br />Burrow 6 <br />Crush 45 Can move through a smaller enemy's space to deal 45 damage and Stun; DC 29. <br />DR 5 Takes 5 less damage from nonmagical melee and ranged attacks. <br />Fearless Automatically succeeds on morale saves and cannot be frightened. <br />Flight <br />Immune Electricity Creature is not affected by Electricity attacks. <br />Independent This creature is always under command and is capable of rallying itself as a commander does. <br />Indomitable If this creature is subject to any effect that would eliminate it but that does not deal damage, it is not destroyed but instead takes 100 damage. <br />Massive This creature can end its move in pits. It can move through and end its movement in walls as though in difficult terrain; it cannot see through walls. Enemies can attack this creature within a wall only if 1 full square of wall does not lie between it and the attacker. <br />Melee Reach 3 <br />Spell Resistance May ignore spells unless the caster rolls 11 or higher. <br />Tail Slap 15 15 damage to 1 adjacent enemy. and push it 2 squares if or smaller. <br />Tail Sweep 20 Cone; 20 damage; DC 29 <br /> <br /> <br />

Hejas
Zespolony z forum
Zespolony z forum

pt sty 12, 2007 10:37 pm

16 luty? ISA bêdzie mia³a smoki w przysz³ym tygodniu...

Vern
Zespolony z forum
Zespolony z forum

pt sty 12, 2007 10:53 pm

Ups.........<br />Miałem na myśli styczeń. Przepraszam za pomyłkę.<br /><br />Czy wiadomo już jaka będzie następna figurka wydana w serii D&D Icons? Jakbym miał zgadywać to typowałbym Gargantuan Gold Dragon albo Gargantuan Green Dragon. (Oby ten drugi)

Awatar użytkownika
Raf18
Częsty bywalec
Częsty bywalec

ndz sty 14, 2007 8:39 am

Może ktoś wie jaki charakter ma niebieski smok?I czy ktoś mi powie gdzie można kupić? I który według niego jest najlepszy (smok)?

Vern
Zespolony z forum
Zespolony z forum

ndz sty 14, 2007 11:22 am

Niebieski smok ma charakter praworządny zły. Jego zdjęcie oraz statystyki znajdziesz na stronie:<br />http://www.ddmspoilers.com/icon_stats.html<br />Kupić będzie go można w ISA (www.isa.pl) już niedługo. <br />Według mnie, najfajniejszy jest czarny smok, ale jak sądzę pozostali forumowicze mają całkiem odmienne zdanie co do tego tematu :wink:

Awatar użytkownika
Raf18
Częsty bywalec
Częsty bywalec

pn sty 15, 2007 4:42 pm

Zamówiłem sobie na www.isa.pl 2 smoki niebieskiego i czarnego [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/icon_biggrin.gif[/img] [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/aiwebs_011.gif[/img] :wink: [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/icon_cool.gif[/img] :wink: [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/icon_twisted.gif[/img] [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/aiwebs_011.gif[/img] [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/icon_biggrin.gif[/img] :wink: [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/icon_cool.gif[/img] :wink:

Hejas
Zespolony z forum
Zespolony z forum

czw sty 18, 2007 9:11 pm

Tak wygl±da nagroda za pierwsze miejsce w mistrzostwach w formacie limited:<br /><br />(http://www.wizards.com/default.asp?x=dnd/mit/20070118a)<br /><br />Obrazek

Vern
Zespolony z forum
Zespolony z forum

pt sty 19, 2007 2:57 am

Całkiem klimatyczne, ale chyba przydałaby się większa ta skałka. Biedny smok ledwo się na niej mieści :wink:<br />Szkoda, że u nas nie są organizowane żadne zawody w D&D Miniatures [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/icon_sad.gif[/img] Już nie mówię nawet o braku takich fajnych nagród, ale nawet nie ma z kim pograć, nie mówiąc o "prawdziwej" walce. <br />Ciekawe czy się to zmieni czy pozostanie tak jak jest. Że kilku ludzi z różnych krańców Polski się tym interesuje a inni ludzie z "branży" nawet nie mają pojęcia że coś takiego istnieje. A szkoda [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/icon_sad.gif[/img]

Hejas
Zespolony z forum
Zespolony z forum

wt lut 06, 2007 10:41 pm

Nastêpnym produktem z serii Icons bêdzie... "Legend of Drizzt Scenario Pack". Nie znamy ¿adnych szczegó³ów (choæ sama informacja jest potwierdzona), ale wydaje mi siê, ¿e zestaw bêdzie zawiera³ np. Drizzta i Wulfgara walcz±cego z Lodow± ¦mierci±, bia³ym smokiem, którego zat³ukli w jednej z pierwszych ksi±¿ek. Ja jestem jak najbardziej za. (zw³aszcza, je¶li za cenê Gargantuan Dragona dostaniemy Gargantuan White Dragona razem z Drizztem i Wulfgarem)

Vern
Zespolony z forum
Zespolony z forum

śr lut 07, 2007 10:54 am

Brzmi naprawdę interesująco. Już od jakiegoś czasu myślałem, że byłoby naprawdę fajnie, jakby do wypuszczonych już smoków dodawano jakieś mniejsze figurki, np ich sługi czy chociażby małe smoczki-dzieci. Pomysł z najsłynniejszym drowem jest również całkiem, całkiem niezły.<br />Boję się tylko, że przez dodanie tych dwóch figurek smok nie będzie gargantuan a tylko huge co jak dla mnie byłoby strasznie dużym minusem (te wielkie smoki to jednak jest coś!).<br />Z tego co zrozumiałem, to jest tylko sugestia co może pojawić się w sestawie. A może będzie drużyna Drizzta walcząca z jakąś inną szkaradą? Może jakieś propozycje co to mogłoby być?

Hejas
Zespolony z forum
Zespolony z forum

czw lut 08, 2007 12:02 am

Vern
Zespolony z forum
Zespolony z forum

czw lut 08, 2007 12:13 am

Niestety nie miałem okazji czytać tych dwóch książek (jak i innych o wesołym drowie oprócz jednego opowiadania) więc wiele mi to nie mówi. <br />Jeśli nie będzie czegoś rozmiaru gargantuan to raczej chyba się nie skuszę na następny produkt z serii Icon.<br />Chociaż jeśli będą tam ilithidy ... :wink:

Kensei
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany

czw lut 08, 2007 3:04 pm

Musze przyznaæ, ¿e ¶rednio mi sie podoba ten pomys³. Tzn. pakowanie do D&D Icons figurek mniejszych niz gargantuan. Przecie¿ celem tej serii figurek by³o daæ ludziom mo¿liwo¶æ zdobycia du¿ych stworzeñ, których normalnie sie nie do upchn±æ do boostera. Wszystkie figurki rozmiaru Huge i mniejsze mo¿na przecie¿ w³±czyæ do jakiego¶ z kolejnych setów, a jako Icon zrobic kolejnego du¿ego smoka.<br /><br />Lodowa ¦mieræ by³ 'tylko' Huge, wiêc nie ma co liczyæ, ¿e bêdzie Gargantuan White... <br />

Vern
Zespolony z forum
Zespolony z forum

sob lut 10, 2007 12:55 am

Myślę, że zamierzeniem ICONS jest wydawanie postaci czy stworzeń ikonicznych dla systemu D&D. Jest nim z pewnością czarny, czerwony czy niebieski smok, ale również Elminster, Drizzt, czy Szas Tam. Nie musi to być odrazu figurka rozmiaru gargantuan.<br />Niestety, przynajmniej w moim przypadku, rozmiar ma znaczenie :razz: Kolejnego smoka (np zielonego) kupiłbym bez wahania. Nad Drizztem i tym co do niego dołożą bardzo, bardzo powaznie się zastanowię.

Kensei
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany

czw lut 15, 2007 6:02 pm

Nowe wie¶ci na temat nastêpnego produktu z serii Icons (pozwolê sobie wkleic to, co znalazlem na innym forum):<br /><br />Legend of Drizzt<br />Gargantuan Icing Death<br />resculpt Drizzt (tournament legal)<br />Wulfgar (tournament legal)<br />map<br />sept. 21<br /><br /><br />Od kiedy Lodowa ¦mieræ jest gargantuan to nie wiem... Osobiscie bym wola³ huge, ¿eby mo¿na by³o tym smokiem normalnie graæ, ale pewnie bêdê w mniejszo¶ci. <br />Drugi Drizzt mi niepotrzebny (no chyba ¿e bêdzie mia³ dobre statystyki), wiêc w zasadzie jedyn± figurk± jak± bym chcia³ z tego zestawu bêdzie Wulfgar. Ale pewnie i tak w koñcu kupiê :wink: <br />

Vern
Zespolony z forum
Zespolony z forum

czw lut 15, 2007 11:12 pm

Pewnie będziesz w mniejszości :wink: <br />Smok jest gargantuan, ponieważ gdyby był huge to znalazłaby się dość duża liczba ludzi (w tym i ja) którzy by nie kupili tej pozycji. A dzieki temu drobnemu naciągnięciu fabularnemu produkt kupi większa liczba ludzi (w tym pewnie i ja :wink: ). <br />Cieszę się, że zaczęli do smoków dodawać jakieś mniejsze figurki. To w moich oczach poprawiło znacznie atrakcyjność produktu z serii ICONS. Mam nadzieję, że ta tendencja się utrzyma również w przyszłych dodatkach.

Kensei
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany

pt lut 16, 2007 12:28 pm

<!--quoteo(post=294256:date=Feb 15 2007, 11:12 PM:name=Vern)-->
Vern pisze:
<!--quotec--><br />Pewnie bêdziesz w mniejszo¶ci :wink: <br />Smok jest gargantuan, poniewa¿ gdyby by³ huge to znalaz³aby siê do¶æ du¿a liczba ludzi (w tym i ja) którzy by nie kupili tej pozycji. A dzieki temu drobnemu naci±gniêciu fabularnemu produkt kupi wiêksza liczba ludzi (w tym pewnie i ja :wink: ). <br />Cieszê siê, ¿e zaczêli do smoków dodawaæ jakie¶ mniejsze figurki. To w moich oczach poprawi³o znacznie atrakcyjno¶æ produktu z serii ICONS. Mam nadziejê, ¿e ta tendencja siê utrzyma równie¿ w przysz³ych dodatkach.<br />
<br /><br />Ale we¼ pod uwagê te¿ to, ¿e przez dodanie tych dwóch figurek wzros³a cena... Dla kogo¶ komu zale¿y tylko na smoku, to z³a wiadomo¶æ, bo zap³aci za niego wiêcej. Podobnie jak dla kogo¶, komu nie zale¿y na smoku, a na figurkach, które mo¿e u¿yæ w skirmish, bo musi kupic przy okazji smoka...<br />Innymi s³owy - dobrze, ¿e wydadz± bia³ego smoka i dobrze, ¿e wydadz± figurki Drizzta oraz Wulfgara, ale wola³bym ¿eby mozna by³o te figurki kupiæ osobno.

Vern
Zespolony z forum
Zespolony z forum

pt lut 16, 2007 3:59 pm

Odnośnie ceny rzeczywiście się z Tobą zgadzam. Podczes gry niebieski smok kosztował $39.95 to biały wraz z Drizztem i Wulfgarem będzie kosztował $49.99, czyli o około 25% więcej. Dla kogoś kto chciał kupić tylko smoka to rzeczywiście może być zbyt duża "podwyżka".

Greebo
Częsty bywalec
Częsty bywalec

ndz lut 18, 2007 12:42 am

I kiedy to bêdzie? We wrze¶niu?<br /><br />Ja na pewno wci±gnê, dla samego resculptu drizzta... nie jestem jakim¶ maniakiem drowim ale lubiê uniquei :razz:

Vern
Zespolony z forum
Zespolony z forum

pn lut 19, 2007 12:25 pm

Może to odrobinę za szybko, ale na necie pojawiły się już zdjęcia białego smoka który wystąpi razem z Drizztem i Wulfgarem. Zapraszam do oglądania klikając na poniższe linki :wink:<br /><br />http://www.wandalf.republika.pl/smok1.jpg<br />http://www.wandalf.republika.pl/smok2.jpg<br />http://www.wandalf.republika.pl/smok3.jpg<br />http://www.wandalf.republika.pl/smok4.jpg<br />

Vern
Zespolony z forum
Zespolony z forum

czw kwie 12, 2007 12:56 pm

Na poniższej stronie, będziecie mogli znaleźć krótki artykuł o tym jak tworzono Gargantuan Black Dragon. <br />Co prawda dobrze, że choć od czasu do czasu pojawiają się jakieś artykuły o miniaturkach na stronie Wizardów, to ja jednak wolałbym coś o figurkach z nowego setu :wink:<br /><br />http://www.wizards.com/default.asp?x=dnd/mi/20070412a