Zrodzony z fantastyki

 
Vern
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 750
Rejestracja: śr lip 05, 2006 12:18 pm

wt kwie 24, 2007 9:22 pm

Na stronie http://www.ddmspoilers.com/icon_stats.html pojawiło się zdjęcie figurki Wulfgara. Choć jakość naprawdę pozostawia wiele do zyczenia to możemy już spekulować :wink: Na pewno wiemy, że ma białe ciuchy, blond włosy i wielki topór :wink: Ciekawe jakiego zrobią Drizzta.
 
Kensei
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 58
Rejestracja: ndz lip 09, 2006 6:28 pm

śr kwie 25, 2007 12:06 pm

<!--quoteo(post=299236:date=Apr 24 2007, 08:22 PM:name=Vern)-->
Vern pisze:
<!--quotec--><br />Na stronie http://www.ddmspoilers.com/icon_stats.html pojawi³o siê zdjêcie figurki Wulfgara. Choæ jako¶æ naprawdê pozostawia wiele do zyczenia to mo¿emy ju¿ spekulowaæ :wink: Na pewno wiemy, ¿e ma bia³e ciuchy, blond w³osy i wielki topór :wink: Ciekawe jakiego zrobi± Drizzta.<br />
<br /><br />Chyba raczej wielki m³ot bojowy :wink:
 
Vern
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 750
Rejestracja: śr lip 05, 2006 12:18 pm

śr kwie 25, 2007 12:21 pm

Racja, racja, młot bojowy. Było późno a ja zmęczony i napisałem tylko co widziałem na tym zamazanym obrazku. Zapomnialem, że Wulfgar lata z młotem :wink:<br /><br />Pod spodem zamieszczam zdjęcie opakowani (załącznik). Jak dla mnie wygląda nieźle. Boję sie tylko ceny ...<br /><br />
 
Nukereal

sob kwie 28, 2007 10:31 am

A ja już chcę odegrać walkę Drizzta i Wulfgara przeciw Icing Death (Lodowa Śmierć). A cena? Pewnie niewiele większa od innych Gargantuan- więc nie ma co się martwic. Martwi mnie natomiast czy książka dołączona w Polsce będzie po polsku.
 
Vern
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 750
Rejestracja: śr lip 05, 2006 12:18 pm

sob kwie 28, 2007 3:59 pm

Niewiele większa? Patrząc na ceny amerykański widać różnicę. Gdy do tej pory smoki kosztowały powiedzmy sto, to najnowszy produkt z serii ICONS będzie pewnie kosztował 120-135?<br />O jakiej książce mówisz?
 
Kensei
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 58
Rejestracja: ndz lip 09, 2006 6:28 pm

sob kwie 28, 2007 5:04 pm

Vern pisze:
Niewiele wiêksza? Patrz±c na ceny amerykañski widaæ ró¿nicê. Gdy do tej pory smoki kosztowa³y powiedzmy sto, to najnowszy produkt z serii ICONS bêdzie pewnie kosztowa³ 120-135?


Cena producenta jest o 10$ wy¿sza, czyli u nas pewnie bêdzie wy¿sza o minimum 30z³ od pozosta³ych Gargantuan smoków. To w sumie nie tak du¿o za dwie dodatkowe figurki. Gdyby Drizzta i Wulfgara wydali w jakim¶ nowym secie, to na pewno trzeba by za nich duzo wiêcej zap³aciæ...

Vern pisze:
O jakiej ksi±¿ce mówisz?


Chyba chodzi o fragment nowej ksi±¿ki Salvatore'a The Orc King, który ma byæ do³±czony do zestawu.
 
Vern
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 750
Rejestracja: śr lip 05, 2006 12:18 pm

sob kwie 28, 2007 6:31 pm

No to rzeczywiście, trochę głupio byłoby czytać to po angielsku, zważywszy że nie każdy dobrze radzi sobie z tym językiem. Poza tym szkoda że fragment a nie całą książkę tak jak swego czasu Morze Piasków było dodawane bojajrze do gry komputerowej Baldur's Gate.<br />Mam tylko nadzieję, że nie policzyli sobie dodatkowo za ten FRAGMENT.
 
Awatar użytkownika
Lukas_the_great
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 125
Rejestracja: sob maja 07, 2005 1:48 pm

pt lip 27, 2007 1:07 pm

Znamy już kolejny produkt z serii Icons. Będzie nim Orcus :).

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość