Zrodzony z fantastyki

 
kowuś
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 63
Rejestracja: pt lut 22, 2008 8:32 am

Dodatek poszukiwany...

czw sty 01, 2009 4:07 pm

Witam,
Z tej rzadkiej i jakże miłej okazji, że mam trochę kasy do wydania, chciałem zaopatrzyć się w jakiś dodatek do wilczej serii wydawniczej. Pytanie brzmi: co polecacie? Podręcznik mam mniej więcej od czerwca 2008, zdążyłem poprowadzić kilka udanych gier. Zależy mi na czymś, co pomoże w zbudowaniu zbalansowanej, nieprzegiętej w żadną stronę rozgrywki (bez przegięć w stronę horroru lub wesołego biegania z supermocami...). Jakby ktoś mógł coś doradzić, byłbym wdzięczny.

Pozdrawiam i życzę szczęśliwego, mhrocznego Nowego Roku ^^
 
Awatar użytkownika
Gruszczy
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2775
Rejestracja: wt sty 20, 2004 10:25 pm

czw sty 01, 2009 6:08 pm

Predators przyda Ci się jako bestiariusz. Jest dużo o claimed i urged oraz opisy rojów.

Jeśli lubisz czystych, to Pure powinno pozwolić Ci poprowadzić kilka kronik w oparciu o tą grupę (zarówno jako antagoniści, jak i protagoniści).

Blasphemies może być fajne, jeśli lubisz Bale Houndy i pokręcone motywy z ludzkimi kultami.

Zajrzyj do działu z recenzjami, myślę, że możesz znaleźć tam trochę informacji.
 
Awatar użytkownika
Kot
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2551
Rejestracja: wt lut 03, 2004 11:20 am

czw sty 01, 2009 9:42 pm

Ja bym polecił Blood of the Wolf, jeśli wolisz rozbudować trochę fabularnie kwestie wilkołacze. Całkiem fajny jest...
A i zaczekałbym na wypowiedź Szczura na twoim miejscu...
 
Awatar użytkownika
Onslo
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 135
Rejestracja: pn lis 19, 2007 4:03 pm

czw sty 01, 2009 10:02 pm

Ja bym ogólnie polecił wszystko co Gruszczy wymienił i dodałbym od siebie Lore of the Forsaken, który rozwija kilka pomysłów zapoczątkowanych w podstawce, jak Lords of the Wounds, Patronaty... dużo rzeczy dla Narratora :)

A do szczęścia na starci mi trzeba było taki zestawik: Podstawka + Predators + Lore. To ta najtańsza opcja :D
 
kowuś
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 63
Rejestracja: pt lut 22, 2008 8:32 am

wt sty 13, 2009 6:32 pm

Właśnie doszła paczka z Blasphemies i Oczyma Duszy (yeah, też posiadam całą polską linię wydawniczą WoD! xD). Jedyne co mnie zraziło to imponująca grubość dodatku, ale ważne żeby było treściwie :P I zaraz się biorę za czytanie. Dzięki wszystkim za porady :)

No i ta hardcorowa ilustracja na okładce ^^
 
Awatar użytkownika
Exar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 482
Rejestracja: czw wrz 15, 2005 9:01 am

śr mar 11, 2009 11:07 am

Jeśli lubisz czystych, to Pure powinno pozwolić Ci poprowadzić kilka kronik w oparciu o tą grupę (zarówno jako antagoniści, jak i protagoniści).


Gdzie można kupić The Pure?

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość