Zrodzony z fantastyki

  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
 
Eugenes
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 725
Rejestracja: śr lip 21, 2010 3:11 pm

Doliny [3,5 d&d] Komentarze.

ndz gru 08, 2013 12:30 pm

Przepraszam za opóźnienie. Suldarr tak myślę czy by nie wcielić takiego pomysłu jaki miał miejsce przy jednej z moich wcześniejszych Sesji. Czyli dwie grupy graczy graczy o przeciwstawnych celach chodzi mi tutaj o stworzenie grupy która była by w jakiś sposób powiązana z drowami z Klanu Auzkovyn i teraz chciała wykorzystać sytuację w Dolinach. :)
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

Doliny [3,5 d&d] Komentarze.

ndz gru 08, 2013 12:40 pm

Ech, planowałem zaproponować w poście żeby dostać się do Bitewnego Dworu od tyłu za pomocą latania i liny ale teraz to już i tak nie istotne i pewnie by się nie udało. :P

Rozumiem że nie da rady w drodze powrotne wziąć skórzanej zbroi i kilku kartofli z wozu na kolacje ?:D
 
Eugenes
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 725
Rejestracja: śr lip 21, 2010 3:11 pm

Doliny [3,5 d&d] Komentarze.

ndz gru 08, 2013 12:50 pm

Może w drodze powrotnej się uda. :) Teraz to raczej nie da rady. Czekam na zachowanie się Aelthasa i kontynuujemy akcję.
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

Doliny [3,5 d&d] Komentarze.

ndz gru 08, 2013 12:56 pm

ok to na razie nie postuje bo nie ma za bardzo o czym :razz:
 
Awatar użytkownika
Liverrin
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 623
Rejestracja: pt lip 15, 2005 9:45 pm

Re: Doliny [3,5 d&d] Komentarze.

sob gru 14, 2013 11:35 pm

Taki zrobił nam się mały przestój. Czekamy na mistrza z konkretniejszym pchnięciem akcji czy Eugenes na nas? Ściemnić jakiegoś posta czy uzbroić się w cierpliwość? Robimy rekrutację na grupę antypokojową? Tyle możliwości... :razz:
 
Awatar użytkownika
Corrick
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3050
Rejestracja: czw cze 07, 2007 10:04 pm

Doliny [3,5 d&d] Komentarze.

ndz gru 15, 2013 12:11 am

Czekamy na MG, wszyscy odpisali :)
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

Doliny [3,5 d&d] Komentarze.

ndz gru 15, 2013 12:12 am

Mogę dać posta z tym moim planem dostania się do bitewnego dworu ale nie ma on szans na powodzenie więc nie posunę akcji do przodu :P
 
Eugenes
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 725
Rejestracja: śr lip 21, 2010 3:11 pm

Doliny [3,5 d&d] Komentarze.

ndz gru 15, 2013 10:41 am

Od 2 dni włączył mi się limit na mobilnym. Teraz pisze z hotspotu który jest niesamowicie wolny i z tego powodu nie mogę nawet zajrzeć do gogle drive gdzie mam większość materiałów. Odpiszę najpóźniej do 17 bo wtedy znów będę miał normalny internet. ;p
 
Awatar użytkownika
Liverrin
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 623
Rejestracja: pt lip 15, 2005 9:45 pm

Re: Doliny [3,5 d&d] Komentarze.

śr gru 18, 2013 10:10 pm

Czy Santino i Alleus słyszą rozmowę z tej odległości? Jeśli Autar przemawiałby zwykłym tonem, to pewnie te 50 metrów to za wiele. Kwestia tego co oznacza "głośno i pewnie". ;p
Ostatnio zmieniony śr gru 18, 2013 10:12 pm przez Liverrin, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

Doliny [3,5 d&d] Komentarze.

śr gru 18, 2013 10:22 pm

Przykro mi ale Alleus nie może się zgodzić na więzienie kogokolwiek w ten sposób. Chyba nawet się nie zorientował że to ten Lord od poborcy podatkowego. W tej kwestii jest nieprzejednany i fanatyczny

Prawdopodobnie zaraz zginię tak samo jak Annam i wtedy najwyżej się zgłoszę do ciemnej strony mocy :P może zagram Archiwistą w służbie Maski ? :razz:
 
Eugenes
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 725
Rejestracja: śr lip 21, 2010 3:11 pm

Doliny [3,5 d&d] Komentarze.

śr gru 18, 2013 10:32 pm

Udało wam się usłyszeć parę słów, resztę informacji dotyczącą propozycji Autara można wydedukować z reakcji oddziału Mourgryma.

PS. Brichlan jeszcze nie wiem kiedy ewentualny start kampanii po tej drugiej stronie nastąpi. Priorytetem jest dla mnie ta sesja.
Ostatnio zmieniony śr gru 18, 2013 10:34 pm przez Eugenes, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

Doliny [3,5 d&d] Komentarze.

śr gru 18, 2013 10:35 pm

Alleusowi starczy że zobaczy ludzi w pętach :P aż mi szkoda że jest taki durny ale nic nie poradzę ta zasada jest dla niego świętością :)
Ostatnio zmieniony śr gru 18, 2013 10:39 pm przez Brilchan, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Liverrin
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 623
Rejestracja: pt lip 15, 2005 9:45 pm

Re: Doliny [3,5 d&d] Komentarze.

śr gru 18, 2013 10:37 pm

I Santino, bard CN, zostanie osamotniony po stronie dobra. :c Nie wiem co z tego będzie. :D
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

Doliny [3,5 d&d] Komentarze.

śr gru 18, 2013 10:39 pm

Eugenes pisze:
PS. Brichlan jeszcze nie wiem kiedy ewentualny start kampanii po tej drugiej stronie nastąpi. Priorytetem jest dla mnie ta sesja.


Cóż, będę musiał poczekać :) albo może jakoś uda się stukniętemu kapłanowi przeżyć? :P Chociaż szczerze mówiąc wątpię. Żałuje że nie dostałem tej zbroi skórzanej :P

Liverrin pisze:
I Santino, bard CN, zostanie osamotniony po stronie dobra. :c Nie wiem co z tego będzie. :D


Chciałem napisać że będzie solówka ale zapomniałem że jest jeszcze paladyn Corricka
 
Awatar użytkownika
Liverrin
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 623
Rejestracja: pt lip 15, 2005 9:45 pm

Re: Doliny [3,5 d&d] Komentarze.

śr gru 18, 2013 10:45 pm

Brilchan pisze:
Chciałem napisać że będzie solówka ale zapomniałem że jest jeszcze paladyn Corricka

Który zdaje się zmieniać właśnie stronę. :razz: I jest jeszcze uwięziony drow, który miał być naszym narzędziem, ale wciąż nie wiemy czy można mu ufać.
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

Doliny [3,5 d&d] Komentarze.

śr gru 18, 2013 10:50 pm

Odgrywam scenkę z GMem więc niesiony wichrami świętej furii zignoruje barda

Liverrin pisze:
Który zdaje się zmieniać właśnie stronę. :razz:


Serio? Nie wyłapałem tego xD cóż tak naprawdę nigdy nie lubiłem harfiarzy
Ostatnio zmieniony śr gru 18, 2013 10:53 pm przez Brilchan, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Corrick
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3050
Rejestracja: czw cze 07, 2007 10:04 pm

Doliny [3,5 d&d] Komentarze.

śr gru 18, 2013 10:51 pm

On nie wie, kto jest dobry, nie było go w mieście ;)
 
Awatar użytkownika
Liverrin
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 623
Rejestracja: pt lip 15, 2005 9:45 pm

Re: Doliny [3,5 d&d] Komentarze.

śr gru 18, 2013 11:02 pm

Jeśli Alleus chce bardzo zginąć to Santino mu zabronić nie może. :D Nie zamierza jednak ginąć wraz z kapłanem.

Corrick, z jednej strony tak, choć to tak jakby zmiana stron (wcześniej było porucznikowi bliżej do Bitewnej niż Cienistej Doliny). Zresztą wydaje mi się, że tutaj ciężko mówić o stronach w kategorii dobra/zła. Obie Doliny są poszkodowane i wzajemnie się za to obarczają, wywołując spór. Naszym zadaniem było nie dopuścić do wojny (i to nie tylko między Dolinami, ale też rozwiązując śledztwo upewnić się, że to nie ktoś z zewnątrz), trzeba ten spór więc polubownie zakończyć i sprawa pierwszego zabójstwa wciąż zostaje niewyjaśniona.
Z drugiej strony Aelthas może być wciąż w służbie Harfiarzom, jednocześnie będąc agentem w szeregach Cienistej Doliny. ;)
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

Doliny [3,5 d&d] Komentarze.

czw gru 19, 2013 1:12 am

Liczę na to że Aelthas jako paladyn Pana umarłych wygłosi jakąś ładną przemowę nad grobami szaleńców którzy zginęli za wiarę :D

W sumie i tak nie miałem za bardzo czasu na tą sesje. Wiem że może postępek głupi ale już taka była pokręcona logika ganesiego :wink:

Ale szkoda że nie udało mi się poderwać ludzi do boju swoim zaklęciem liczyłem na to że to coś pomoże a tu klapa i masakra :mniam:

Rozumiem że Alleus umarł a ta kolumna powietrza to była Akadi zabierająca jego duszę? Tylko się upewniam bo opis był niejasny.
 
Awatar użytkownika
Liverrin
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 623
Rejestracja: pt lip 15, 2005 9:45 pm

Re: Doliny [3,5 d&d] Komentarze.

czw gru 19, 2013 4:22 am

Wokół placu, jak rozumiem, wciąż jest pełno gapiów i przy karczmie są ludzie, którzy zajmują się rannymi - i to do jednej z nich krzyknął Dorn, tak?

P.S. Wiem, że mój ostatni post to zapychacz. Czekam ze swojej strony na popchnięcie akcji, jakąś decyzję Eline lub zmieniające sytuację wydarzenie.
Ostatnio zmieniony czw gru 19, 2013 4:24 am przez Liverrin, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Eugenes
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 725
Rejestracja: śr lip 21, 2010 3:11 pm

Doliny [3,5 d&d] Komentarze.

czw gru 19, 2013 2:06 pm

Przy placu stoi niewielki tłum mieszkańców ale jest ich o wiele mniej niż w wcześniej podczas walki. Pamiętajcie że Durn i Dorn to dwie rożnie osoby. Wczoraj wieczorem pisząc post nie dodałem dostępu do mapy, teraz już to poprawiłem.

Alleus jeszcze żyje. Jeśli uda mu się ustabilizować swój stan i ktoś się nim zajmie w karczmie to może uda mu się z tego wyjść. :)
 
Awatar użytkownika
Corrick
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3050
Rejestracja: czw cze 07, 2007 10:04 pm

Doliny [3,5 d&d] Komentarze.

czw gru 19, 2013 3:26 pm

Dawno nie miałem tak dobrych rzutów :D
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

Doliny [3,5 d&d] Komentarze.

czw gru 19, 2013 3:52 pm

Eugenes pisze:
Alleus jeszcze żyje. Jeśli uda mu się ustabilizować swój stan i ktoś się nim zajmie w karczmie to może uda mu się z tego wyjść. :)


Heh, to fajnie a o co biegało z tym wiatrem ?

Eugenes pisze:
obok kapłana momentalnie pojawiła się niewielka kolumna wirującego powietrza która zaczęła zasysać piasek w pobliżu aby po sekundzie rozpłynąć się kilka metrów w górze


To jakieś błogosławieństwo ze strony Akadi ? Mam rzucać na ustabilizowanie ? Teraz żałuje że zużyłem wszystkie te zaklęcia na tego głupiego najemnika i nie mogę wyleczyć siebie :razz:


Czy Kapłan może coś zrobić żeby sobie pomóc ? Może mógłby spróbować jakoś zatamować krwawienie ?

Jeżeli Alleusowi uda się przeżyć i zyskać nowy poziom to chcę sobie wziąć atut Spontaneous Healer z complet Divine :)
Ostatnio zmieniony czw gru 19, 2013 3:56 pm przez Brilchan, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Eugenes
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 725
Rejestracja: śr lip 21, 2010 3:11 pm

Doliny [3,5 d&d] Komentarze.

pt gru 20, 2013 12:27 am

Możesz rzucać na ustabilizowanie stanu ale jeśli chcesz to mogę to zrobić sam :).
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

Doliny [3,5 d&d] Komentarze.

pt gru 20, 2013 8:30 am

Lepiej ty rzuć jeżeli ci nie przeszkadza bo mnie kostnica coś ostatnio nie lubi :P mam nadzieje że się rzut uda teraz żałuje że tak głupio zrobiłem miałem wtedy po prostu zły wieczór i się wyżyłem na biednym kapłanie xD
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

Doliny [3,5 d&d] Komentarze.

pn gru 23, 2013 9:46 pm

Dziękuję wszystkim za wspólną grę :)
 
Eugenes
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 725
Rejestracja: śr lip 21, 2010 3:11 pm

Doliny [3,5 d&d] Komentarze.

pn gru 23, 2013 10:15 pm

Ja też dziękuje za grę Brichlan. Rzuty są na moim koncie kostnicy.
BTW:
Może ktoś będzie chciał cię wskrzesić chodź to mało prawdopodobne.
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

Doliny [3,5 d&d] Komentarze.

pn gru 23, 2013 10:30 pm

Eugenes pisze:
Ja też dziękuje za grę Brichlan. Rzuty są na moim koncie kostnicy.


Nie trzeba wierzę ci. Wiem że to była głupia decyzja, miałem możliwość ją cofnąć ale tego nie zrobiłem. Co prawda trochę tego potem żałowałem bo po prostu miałem wtedy zły dzień ale nic straconego stało się.

Eugenes pisze:
Może ktoś będzie chciał cię wskrzesić chodź to mało prawdopodobne.


Jeżeli już to lepiej wskrzesić postać Sulda zasłużył się w walce i przyda się drużynie. Nie chcę żebyś na siłę wskrzeszał postać. Jeżeli ktoś by chciał wskrzesić postać to mogę wrócić ale moim zdaniem miał dobrą śmierć chociaż mogłem wykorzystać Latanie i robić za epicką poduszkę na szpilki xD


Lubię Alleusa i na pewno wróci w innej grze ale D&D prędzej by się sprawdził jako władca wiatru w M&M
 
Eugenes
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 725
Rejestracja: śr lip 21, 2010 3:11 pm

Doliny [3,5 d&d] Komentarze.

pt gru 27, 2013 6:53 pm

Rozumiem że Aelthas idzie z armią Cienistej Doliny?
 
Awatar użytkownika
Liverrin
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 623
Rejestracja: pt lip 15, 2005 9:45 pm

Re: Doliny [3,5 d&d] Komentarze.

czw sty 09, 2014 12:19 am

Przestój z braku weny, czasu i możliwości czy gapiostwa?
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości