Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Johny
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 102
Rejestracja: sob kwie 30, 2005 7:46 pm

Drahen

sob gru 12, 2009 7:15 pm

Witam

Moja drużyna wybiera się na wyprawę do Ussuri w poszukiwaniu legendarnego Drachena. Potrzebuje jakichkolwiek informacji na temat tych stworzeń by móc poprowadzić kampanię. Czym są? Jakie mają statystyki? Na razie wiem tylko tyle, że rodzina władająca Samojezem (zachodem Ussuri) może się w Drachena przemieniać a to znaczy, że jeśliby gracze mieli takiego stwora szukać to pewnie w górach na granicy Eisen i Ussuri. Każda pomoc mile widziana.

Pozdrawiam.
 
Awatar użytkownika
Uszaty
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 252
Rejestracja: czw paź 06, 2005 7:46 pm

Drahen

ndz gru 13, 2009 9:54 am

Z tego co się orientuję, to ostatniego widziano grubo ponad 100 lat temu, a statystyk ani niczego takiego nie ma, więc generalnie masz pełną dowolność. Co do występowania, to faktycznie w teorii było to Eisen oraz góry pomiędzy Eisen a Ussurią.
 
shredek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: pn gru 15, 2008 3:38 pm

Re: Drahen

pt gru 18, 2009 10:02 pm

Cóż, w tej chwili nie mam czasu szukać dokładnie szczegółów, ale statystyki drachenów są podane w Nation Book Eisen (nie jestem pewny czy podawanie ich tutaj nie byłoby niezgodne z zasadami Poltera, jako, że byłoby to umieszczanie na stronie fragmentu podręcznika bez zgody wydawcy), a same Dracheny nadal istnieją; nie ma ich zbyt wiele, ale są. Ale fakt, że nikt ich od dawna nie widział.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość