Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Kastore
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: ndz lut 16, 2014 10:51 pm

Dungeons and Dragons na ekranie!

wt sie 04, 2015 1:54 pm

Po 3 syfiastych i nieudanych ekranizacjach naszych kochanych DeDeków jest wreszcie szansa na pierwszą porządną ekranizacje Lochów i Smoków!

http://naekranie.pl/aktualnosci/dungeon ... owy-732459

http://www.filmweb.pl/news/Ko%C5%9Bci+d ... one-112736

Czego się spodziewam po nowym filmie?
- dużego budżetu.
- Dobrych efektów specjalnych.
- Widowiskach scen walki...
- aktorstwa na poziomie.
- dobrego i ciekawego scenariusza
- Duże ilości smoków (oby wyglądały jak prawdziwe...)
- Zapomnianych Krain...
- RPGowego klimatu!
- Elfów i krasnoludów (oraz niziołków). :razz:
Nie mogę się doczekać! :razz:
Ostatnio zmieniony wt sie 04, 2015 2:01 pm przez Kastore, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Kamulec
Administrator, Koordynator społeczności
Administrator, Koordynator społeczności
Posty: 2341
Rejestracja: sob lip 09, 2005 12:32 pm

Dungeons and Dragons na ekranie!

wt sie 04, 2015 7:48 pm

Do DeDeków można podchodzić różnie, ale jak dla mnie to jednak gra o pokonywaniu wyzwań, z mało wiarygodnymi światami (film ma być osadzony w Zapomnianych Krainach, gdzie system charakterów raczej przeszkadza niż pomaga w tworzeniu na prawdę pogłębionych fabuł (w porównaniu do innych systemów). Tak więc duża szansa, że będzie to niewyszukane, efekciarskie kino, którego fanem nie jestem. Nie jest też jasne, do jakiej grupy wiekowej film będzie adresowany. Mimo to, ciekaw jestem, co z tego wyniknie.
Ostatnio zmieniony wt sie 04, 2015 7:50 pm przez Kamulec, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Olórin
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 52
Rejestracja: wt lis 25, 2014 10:49 am

Dungeons and Dragons na ekranie!

śr sie 05, 2015 10:45 am

Moim zdaniem Hobbit udowodnił, że lekka konwencja przygodowa, zrobiona ze smakiem, pomysłem i przede wszystkim potężnym budżetem, ma szansę odnieść sukces.

Oglądałem (niestety) wszystkie dotychczasowe filmy spod znaku Lochów i Smoków i uważam, że po wcześniejszych porażkach czas wreszcie na coś dobrego.

Nie jest też jasne, do jakiej grupy wiekowej film będzie adresowany.


Oby dla nastolatków. "Wyciskanie głębi" na siłę i tworzenie z DeDeków melodramatu może spowodować ilość patosu niemożliwą do przełknięcia.

EDIT:
Kastore, nie myślałeś może o wrzuceniu odpowiedniej wieści na stronie?
Ostatnio zmieniony śr sie 05, 2015 10:50 am przez Olórin, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód:

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości