Zrodzony z fantastyki

 
daniel4567
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: czw cze 07, 2012 2:40 pm

Dungeons&Dragons - gra przygodwa - posiadaczy prosze o pomoc

czw cze 07, 2012 2:49 pm

Witam jestem posiadaczem tego pudełeczka - http://planszowki.polter.pl/Dungeons--D ... dowa-n1386

Chciałbym użyć go żeby zaprezentować zasady rozgrywki i ogólny koncept D&D początkującym graczom, jednak zgubiłem gdzieś 'pierwsza księgę przygód' która była dołączona w pudełku.

Jeśli ktoś z formowiczów jest posiadaczem tego produktu czy mógłby proszę odezwać się na forum ?

Jeśli masz książeczkę której szukam czy mógłbyś mi przesłać jej zawartość ? Zrobić zdjecia stron przepisać lub wysłać linka gdzie mógłbym to znaleźć ?

Z góry dziękuje
 
Awatar użytkownika
Ancient Lord
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 189
Rejestracja: śr sie 13, 2008 2:27 pm

Dungeons&Dragons - gra przygodwa - posiadaczy prosze o pomoc

pt cze 08, 2012 10:41 am

Szczerze mówiąc, to w tej książeczce nic nie ma. Sam zgubiłem ją po jednej z pierwszych sesji DnD, jak jeszcze korzystałem z "Gry Przygodowej".

W broszurce zawarta została tylko jedna krótka przygoda która wygląda tak:
Gracze idą do podziemi, mijają przedsionek i w następnej komnacie czekają na nich niespodzianki. Dwa małe koboldy i skrzynia.
Potwory tak czy siak są do ubicia a w skrzyni jest sygnet, za który jakiś tam szlachcic z miasta zapłaci odpowiednią kwotę. Opis do następnych komnat i kolejnych przygód jest już w "Zaawansowanych Zasadach Gry", więc dużo nie straciłeś :)
 
daniel4567
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: czw cze 07, 2012 2:40 pm

Re: Dungeons&Dragons - gra przygodwa - posiadaczy prosze o p

pt cze 08, 2012 2:49 pm

Masz racje. Nie przejrzałem książki dokładnie. To co znajduje się w zaawansowanych zasadach gry w zupełności mi wystarczy. Dziękuje za pomoc i przepraszam za kłopot.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości