Zrodzony z fantastyki

 
Hajdamaka

Dział

czw lip 02, 2009 10:16 am

Czy ktos wie czy jest przygotowywany dzial Klanarchii na Poltergeiscie? Nie ukrywam, gra zrobila na mnie wielkie wrazenie, pomimo paru (moim i tylko moim zdaniem, do tego w naprawde subiektywnej ocenie) wpadek mechanicznych (ale nie znam systemu, ktory nie mialby jakis wpadek) i chetnie bym cos zobaczyl na stronie glownej Poltergeista. Sam przygotowuje sie do opisania splugawionego/dziekiego Klanu oraz do opisu jakiegos Klanu Rytualistow.
 
Awatar użytkownika
Bearbomber
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 30
Rejestracja: pn cze 29, 2009 1:00 pm

czw lip 02, 2009 11:56 am

Jestem szalenie ciekawy jak będzie wyglądał nowy płód.
 
Awatar użytkownika
Zuhar
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 669
Rejestracja: pn paź 20, 2003 2:11 pm

czw lip 02, 2009 1:16 pm

Jestem szalenie ciekawy jak będzie wyglądał nowy płód.

Pewnie będzie miał włócznię i google...

Z działem to bym się jeszcze wstrzymał, ale miejsce w horrorze mogłoby się znaleźć. I wypadałoby podgląd forum podpiąć do działu RPG.
 
Awatar użytkownika
Icon
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: czw mar 19, 2009 5:14 pm

sob lip 04, 2009 6:49 am

A jak od strony formalnej wygląda tworzenie nowego działu?

Co musi się stać, aby został utworzony? 3 napisane artykuły, ktoś w jakimś głosowaniu wyznacza bossa działu i już?
 
Awatar użytkownika
Draker
Administrator
Administrator
Posty: 2295
Rejestracja: ndz mar 16, 2003 1:04 pm

śr lip 08, 2009 12:00 am

To jest wylacznie kwestia zgloszenia sie osoby chetnej do poprowadzenia dzialu Klanarchii, ktora bylaby w stanie zebrac grupe autorow i przygotowac razem z nimi kilka tekstow na start oraz na pierwsze aktualizacje.

Osoby zainteresowane moga pisac na priva do mnie lub Rebounda (po jego powrocie z wyprawy).
 
Awatar użytkownika
Mroczny Pomiot
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 235
Rejestracja: sob lis 25, 2006 5:27 pm

Dział

ndz kwie 18, 2010 8:37 pm

Hej czy ktoś podjąby się w raz ze mną prowadzenia działu? Kilka tekstów już mam, a mam wene i jeszcze kilka na pewno spłodzę?
 
Awatar użytkownika
Repek
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 8702
Rejestracja: śr mar 24, 2004 4:41 pm

Re: Dział

ndz kwie 18, 2010 8:39 pm

Może spróbuj na początek do RPGO? Dział to jednak trochę większe wyzwanie, a wydawca go nie ułatwia.

Pozdrawiam
 
Awatar użytkownika
Mroczny Pomiot
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 235
Rejestracja: sob lis 25, 2006 5:27 pm

Dział

ndz kwie 18, 2010 8:52 pm

No w sumie, dzięki za rade. Co miałeś na myśli mówiąc, że wydawca nie ułatwia?
 
Awatar użytkownika
Zsu-Et-Am
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 9825
Rejestracja: sob cze 26, 2004 11:11 pm

Dział

pn kwie 19, 2010 11:46 am

Zgaduję, że repek miał na myśli dotychczasowy brak opublikowanych dodatków do Klanarchii - dostępny jest jedynie podręcznik główny, sporadycznie ukazują się materiały fanowskie. Poza tym sam serwis przechodzi małą reformę, elementem której jest zaostrzenie wymagań stawianych działom - stąd niedawna archiwizacja większości działów RPG-owych. Utworzenie nowego działu jest możliwe, ale wymaga naprawdę dużo wysiłku. Lepiej przynajmniej zacząć od przyłączenia się do RPGO i - jeśli znajdzie się jeszcze ktoś zainteresowany rozwijaniem tematu Klanarchii - utworzenie sekcji wewnątrzredakcyjnej skupionej na tym systemie. Póki co porozmawiaj z rincewindem - dowiesz się, co i jak. Na pewno nie zaszkodzi, jeśli wyślesz mu przykładowy artykuł do przejrzenia.
 
Awatar użytkownika
rincewind bpm
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1931
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 5:24 pm

Dział

czw kwie 22, 2010 9:37 pm

Jeżeli masz jakieś fajne teksty i chciałbyś je opublikować na polterze, to z niecierpliwością czekam na kontakt :)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość