Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Amdir
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 567
Rejestracja: ndz gru 25, 2005 11:51 am

Evernight co kupić?

pt sie 31, 2012 7:07 pm

WildCamel pisze:
Tym razem mam inne pytanie, zupełnie nie dotyczące mechaniki, więc może będzie także i mniej kontrowersyjne :wink:

Czy ktoś się orientuje czym dokładnie różni się limitowana edycja Evernight od kompletu: Evernight + Przydatnik Fana Evernight? Próbowałem to rozgryźć po opisach sklepów internetowych, ale nie dałem rady.


IMHO żeby znaleźć różnice wystarczy przeczytać te ze zrozumieniem poniższe strony: :razz:

limitowana edycja Evernight

Przydatnik Fana Evernight

W skrócie wygląda to tak:

Limitaka to: podręcznik, plaskacze, karty przedmiotów wystrychując w kampanii, czyste karty przedmiotów, plastikowe podstawki do plaskaczy (ja ich używam :wink:).

Evernight + Przydatnik to: podręcznik, czyste karty przedmiotów, karty misji, karty postaci, przygoda.

Pozwoliłem sobie wytłuścić cześci wspólne.

Pozdro
Ostatnio zmieniony pt sie 31, 2012 7:09 pm przez Amdir, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód:
 
Awatar użytkownika
WildCamel
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: ndz mar 11, 2012 11:17 am

Re: Evernight co kupić?

pt sie 31, 2012 8:28 pm

Serdeczne dzięki za szczegółową odpowiedź. Już wiem, że chcę wersję limitowaną :wink:

A co do nowego tematu - nie chciałem go zakładać tylko dla jednego pytania. Skoro jednak tak należy, to się dostosuję.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości