Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Renald
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 444
Rejestracja: ndz maja 14, 2006 5:55 pm

Faeruńscy bohaterowie a nowe podręczniki

sob cze 09, 2007 6:47 pm

Witam wszystkich szanownych użytkowników forum.

Od jakiegoś czasu nurtuje mnie pewna kwestia odnosząca się do najnowszych statystyk Faeruńskich bohaterów niezależnych. Otóż nie raz zdarzało mi się czytać (jak zapewne i Wam również), że wraz z wydaniem jakiegoś nowszego podręcznika do Zapomnianych Krain, statystyki jakiegoś BN’a uległy widocznej zmianie. Amnezjusz wspominał między innymi o zmianie poziomów Manshoona i Władcy Skumów. Czytałem również o tym, że statsty drużyny Drizzta również uległy widocznej zmianie. Czy ktoś mógłby podać więcej takich sytuacji z uwzględnieniem zmian poziomowych? Jeżeli chodzi o ukierunkowanie, to najbardziej zależałoby mi na wszystkich liczach i czerwonych czarnoksiężnikach, choć właściwie naprawdę każde nowe informacje będą przydatne (zmian statystyk drużyny w/w mrocznego elfa również).
 
Awatar użytkownika
amnezjusz
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 1634
Rejestracja: pn sie 15, 2005 9:33 pm

pn cze 11, 2007 2:40 pm

Wbrew pozorom zmian nie ma raczej tak dużo. Tak na szybko podać mogę na przykład 'skok w górę' Sememmona, który otrzymał dwa nowe poziomy czarodzieja (ma to miejsce w artykule George'a Krashosa w 357 Dragonie) czy też Meritid Archneie z Towarzystwa Krakena, który jest obecnie 15 poziomowym kapłanem Umberlee a uprzednio miał tych poziomów tylko 6. Co do innych zmian to mogę się pobawić w poszukiwania, choć to trochę później bo obecnie nie mam zbytnio czasu wolnego :)

Pozdrówka
 
Awatar użytkownika
Renald
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 444
Rejestracja: ndz maja 14, 2006 5:55 pm

pn cze 11, 2007 2:53 pm

Dzięki Amnezjuszu, że pamiętałeś o temacie ;). Właśnie o takie informacje mi chodziło. Z cierpliwością poczekam również na kolejną porcję nowo rozpisanych postaci. Jeżeli więc Będziesz miał w przyszłości chwilkę czasu na poszukanie kilku innych zmian w ropiskach bohaterów niezależnych, to chętnie się dowiem, co tam nowego. Swoją drogą sporo wzmocnili tego kapłana. Wzrost z 6. poziomu do 15. poziomu… Nieźle. Fajnie, że Sememmon również doczekał się awansu. Jeszcze raz wielkie dzięki.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości