Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Qrchac
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 766
Rejestracja: wt gru 25, 2007 2:00 pm

Fallout: New Vegas

pn paź 25, 2010 10:42 am

Od piątku jestem szczęśliwym posiadaczem tego tytułu i mam za sobą już pierwsze spotkania z Pustkowiami Mojave. Po pierwsze to najdroższy dodatek do gry jaki w życiu kupiłem :D Mam wrażenie, że gram w Fallouta 3, tylko z lekko wygładzoną grafiką i dodanymi kilkoma rzeczami. Mimo to nie żałuję, póki co, ani jednej wydanej złotówki. Główny wątek nie jest może rewelacyjny porywający, ale gra nadrabia wszystkim dookoła, docenią to szczególnie fani serii - jest tutaj dużo nawiązań do 1 i 2. Mam nawet wrażenie, że pod względem klimatu jest mu dużo bliżej do nich niż trójce. Nie chodzi mi tutaj o to, że ponownie możemy polować na Gecony ( :rockpunk: ), czy zdobywamy reputację w poszczególnych miastach, ale o całokształt. To jest suma drobnych i nieistotnych rzeczy, które zebrane razem robią różnicę. Nie chce się teraz nad tym rozczulać zbyt mocno, ale jestem dużo bardziej zadowolony niż kiedy pierwszy raz uruchomiłem Fallouta 3.

Czy ktoś już też położył łapki na Fallout: New Vegas? Jakie są wasze wrażenie.
 
Awatar użytkownika
Gonz
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 496
Rejestracja: pn sty 18, 2010 3:34 pm

Fallout: New Vegas

pn paź 25, 2010 10:49 am

pykałem w 3kę, który był nieudolnym shooterem/mało wciągającym RPGiem (tak naprawde to to była postapokaliptyczna gra turystyczna), więc Vegas obczaję za pół roku jak nadrobię red deda, RE5Gold, Fable 3 i jeszcze parę tytułów. o ile nie będzie nic ciekawszego of coz.
 
Awatar użytkownika
Qrchac
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 766
Rejestracja: wt gru 25, 2007 2:00 pm

Re: Fallout: New Vegas

pn paź 25, 2010 11:07 am

Jeśli nie podobała Ci się trójka to na 80% New Vegas też nie przypadnie Ci do gustu. Tak więc nie masz się co śpieszyć ;)
 
Awatar użytkownika
Gonz
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 496
Rejestracja: pn sty 18, 2010 3:34 pm

Fallout: New Vegas

pn paź 25, 2010 11:10 am

nie że sie nie podobała. po wastelandach łaziłem sporo godzin. randomowe encountery i znajdowanie skitranych miejscówek mnie bawiło. jak zabrałem sie po iluś godzinach do fabuły to w jej trakcie natomiast wymiękłem, bo była do dupy (łażenie jak po sznurku za kolejnymi miejscami gdzie był tatuś, podobny poziom jak pretekstowe GTA4). po lotkniskowcu odpadłem i już nie wróciłem, a prawie zawsze kończę zaczęte gry, nawet jak mi nie pasują.
 
Awatar użytkownika
Qrchac
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 766
Rejestracja: wt gru 25, 2007 2:00 pm

Fallout: New Vegas

pn paź 25, 2010 11:36 am

W sumie tutaj na główny wątek też bym za bardzo nie liczył bo polega z grubsza na tym samym. Z tym, że tym razem szukamy nie ojczynej miłości, ale zemsty za to, że nas zabili - no prawie zabili. Ciekawe są za to wątki i misje poboczne, choć na razie nie mam ich wielu za sobą.
 
Awatar użytkownika
Dr_Greenthumb
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 231
Rejestracja: śr mar 21, 2007 4:26 pm

Fallout: New Vegas

pn paź 25, 2010 11:54 pm

Też bym już pewnie grał, gdyby nie to że nie mogę nigdzie kolekcjonerki dorwać ;)
 
Awatar użytkownika
Qrchac
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 766
Rejestracja: wt gru 25, 2007 2:00 pm

Fallout: New Vegas

wt paź 26, 2010 9:27 am

Mam nadzieję, że nie zostanie to uznane, za wielką reklamę :P Z tego co wiem jest cały czas dostępna w sklepie dystrybutora: http://sklep.cenega.pl/index.php?action=product&nr=1353
 
Awatar użytkownika
Dr_Greenthumb
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 231
Rejestracja: śr mar 21, 2007 4:26 pm

Re: Fallout: New Vegas

wt paź 26, 2010 11:26 pm

Qrchac pisze:
Z tego co wiem jest cały czas dostępna w sklepie dystrybutora


Już nie :razz: A już na pewno nie na PS3, niestety. To samo było z F3, tuż po premierze był spooory problem z dorwaniem kolekcjonerki (sam się nie załapałem nawet pomimo preordera w sklepie i-netowym).
 
Awatar użytkownika
Gonz
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 496
Rejestracja: pn sty 18, 2010 3:34 pm

Fallout: New Vegas

śr paź 27, 2010 12:33 am

to widać zależy od konsoli. edycja dla Xa w Saturnie w centrum z wawy stała na półkach długo i długo aż kolektorkę biedną przecenili. aż sam rozważalem zakup. ale nie kupiłem. i nie żałuję, bo nie mój typ.
 
Awatar użytkownika
Qrchac
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 766
Rejestracja: wt gru 25, 2007 2:00 pm

Fallout: New Vegas

ndz paź 31, 2010 1:22 pm

No dobra, musiałem zrobić sobie lekką odsapkę w trakcie gry z uwagi na bugi i cięcie się. Momentami jest to bardzo irytujące. Choć trudno w to uwierzyć jest gorzej niż w trójce. Mam nadzieje, że niedługo wydadzą kolejnego patcha (były już dwa)
 
Awatar użytkownika
Canela
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 368
Rejestracja: ndz sty 18, 2009 6:11 pm

Fallout: New Vegas

wt lis 02, 2010 10:06 pm

Qrchac pisze:
Choć trudno w to uwierzyć jest gorzej niż w trójce.

Mój rekord to trzykrotny restart w ciągu 15 minut. Jest gorzej?

Niedawno skończyłam trójkę i chyba nie mam zamiaru znowu jej przechodzić, fascynując się jedynie nowymi modelami potworów. Poczekam sobie jakiś czas na wersję z dodatkami i (w co wątpię) na patche.
 
Awatar użytkownika
Qrchac
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 766
Rejestracja: wt gru 25, 2007 2:00 pm

Fallout: New Vegas

śr lis 03, 2010 10:17 am

Nie no może przesadziłem, przynajmniej jeśli chodzi o to jak często robi całkowite zwieszeni konsoli - to zdarzyło mi się tylko/aż parę razy, podobnie jest z samoistnym wyłączaniem się i wychodzeniem do menu konsoli. Dużo bardziej irytujące jest to, że gra często się tnie, to znaczy ni z gruszki, ni z pietruszki na kilka sekund mocno spada frame rating.
 
Awatar użytkownika
Dr_Greenthumb
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 231
Rejestracja: śr mar 21, 2007 4:26 pm

Fallout: New Vegas

sob sty 22, 2011 9:40 pm

Korzystaliście może kiedyś z usług jakieś US/UK sklepu z grami (poza Amazonem), który wysyłałby do Polski? Bo tej kolekcjonerki to u nas chyba nigdy nie zdobędę...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości