Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Q'olin
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: ndz lip 25, 2010 12:30 pm

Fallout New Vegas - Wasze opinie

pt lip 29, 2011 5:21 pm

Witam wszystkich

Co sądzicie o najnowszej odsłonie Fallouta, co się wam w niej podobało a co nie. Czy i ile razy ją przeszliście.

Mi się najnowszy Fallout bardzo podobał, wciągnął mnie niemiłosiernie. Jak zasiadłem do komputera to z niewielkimi przerwami na sen przeszedłem grę w 4 dni. Oczywiście wybrałem jedyną słuszną drogę i ukończyłem grę jako niezależny od nikogo samotny wędrowiec. Korci mnie niesamowicie aby ponownie wrócić na Mojave, lecz wiem że wtedy następne kilka dni będe miał wyjęte z życiorysu.
New Vegas ma masę zalet, lecz nie obyło się też bez wad. Na starcie wita nas ten sam silnik Bethesdy który mieliśmy okazje widzieć w Oblivionie i poprzednim Falloucie (zaletą tego silnika jest to że przynajmniej mamy setki modów). Mimo iż grafika nie kole w oczy, to miło by było aby grafika stala na nieco wyższym poziomie. Następna denerwująco wkurwiająca rzecz to modele postaci - od czasów Obliviona nic się nie zmieniło. Nie wiem czy nie dalo rady "wrzucić" jakiś ładniejszych, mniej monotonnych modeli. Bo tak spędziłem 30 min na customizacji postaci, aby w miarę wyglądała. Ostatnią rzeczą która jest "do dupy" to Bitwa O Zaporę. Zapowiadało się na epicką potyczkę a tłukło się może 20 wojaków :)
Główną zaletą Vegasa jest niewątpliwie ogromny, otwarty świat. Wypełniony ciekawymi miejscówkami, questami i postaciami. Niewątpliwym plusem jest również nielinowość, praktycznie każde zadanie można wykonać na kilka różnych sposobów.
Nie wiem może jestem dziwny ale najnowsza odsłona Fallouta bardziej przypadła mi do gustu niż Fallout 2 (który nawiasem mówiąc też jest świetną grą) :D
 
Awatar użytkownika
Specu
Moderator
Moderator
Posty: 3303
Rejestracja: sob maja 03, 2008 4:11 pm

Fallout New Vegas - Wasze opinie

sob lip 30, 2011 9:01 am

Osobiście uważam, że dwa lata po premierze F3 pojawiła się odsłona będąca godnym następcą F2. New Vegas jest naprawdę dobrą grą. Mimo że zmiany dotyczą "tylko" contentu, pozostawiając silnik i całą resztę na poziomie pierwotnego F3, gra pokazuje nową jakość. W końcu mamy grę o ciekawej fabule, wyborach, nierzadko z ciętym dowcipem i karykaturyzacją popkultury. Dodatkowa ilość smaczków (w tym easter eggs których zabrakło w F3) daje grę ponadprzeciętną. Fakt - jest trochę błędów, które są mniej lub bardziej eliminowane przez patche, ale to są technikalia które tak naprawdę nie mogą zepsuć dobrego rezultatu końcowego.

Osobiście grałem chwilę. Szczerze powiem że wsiąkłem, na szczęście nie na długo. Praca i parę innych tytułów które "musiałem" skończyć przeważyło, ale niedługo mam nadzieję powrócić. Ponadto wczorajszy delikatny upgrejdzik kompa zwiększy doznania płynące z gry :)
 
xpotwenty
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: czw mar 05, 2015 6:34 am

Fallout New Vegas - Wasze opinie

czw mar 05, 2015 6:36 am

Ostatnią rzeczą która jest "do dupy" to Bitwa O Zaporę. Zapowiadało się na epicką potyczkę a tłukło się może 20 wojaków????
 
Owacja
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 30
Rejestracja: czw sty 06, 2022 11:16 pm

Re: Fallout New Vegas - Wasze opinie

śr sty 12, 2022 11:15 pm

Jednak widać, że za grę nie odpowiada Bethesda a Obsidian - najlepsza wersja Fallouta w 3D jaka wyszła
Świetna historia i klimat zbliżony do najlepszej części - czyli do 2

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości