Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
quidamcorvus
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2142
Rejestracja: pn mar 27, 2006 12:52 am

Re: [Warheim]Figurki i makiety

czw sty 04, 2018 10:51 am

Posłańców nocy będą reprezentować modele Wojowników Klanowych z pudełka The Island of Blood od Games Workshop.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Zobacz także na BLOGU.
 
Awatar użytkownika
quidamcorvus
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2142
Rejestracja: pn mar 27, 2006 12:52 am

Re: [Warheim]Figurki i makiety

śr sty 10, 2018 7:06 pm

Z wykałaczki oraz miedzianego drutu i kleju Wikol zrobiłem kilka świec, które pojawiły się w ruinach Domu Kupca.

Jeśli podobają się wam świece, to za jakiś czas opublikuję poradnik w którym pokażę wam jak krok po kroku zrobić i pomalować świece.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Zobacz też na BLOGU.
 
Awatar użytkownika
quidamcorvus
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2142
Rejestracja: pn mar 27, 2006 12:52 am

Re: [Warheim]Figurki i makiety

sob sty 13, 2018 2:13 pm

13 dnia 13 miesiąca o godzinie 13 minut 13 na blogu DansE MacabrE pojawiło się trzech przygarbionych Szczuroludzi. Skaveni zgarbieni pod jarzmem palankinu poruszali się ostrożnie, a aura która biła z umieszczonej na środku lektyki Czarnej Skrzyni jeżyła włosy na karku i wywoływała pierwotny, nieposkromiony strach przed entropią. Horda Skavenów zgromadzona po obu stronach ścieżki którą podążali tragarze z nabożną czcią padła twarzą na ziemię, a w jaskini wydrążonej w samych trzewiach Podmroku rozległy się krzyki:
- Skarb-skarb! Skarb-skarb!...


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Więcej na blogu.
 
Awatar użytkownika
quidamcorvus
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2142
Rejestracja: pn mar 27, 2006 12:52 am

Re: [Warheim]Figurki i makiety

śr sty 17, 2018 11:26 pm

Z różnych odpadków wykonałem i pomalowałem gruzowisko wokół Domu Kupca.

Gruzowisko urozmaiciłem gdzieniegdzie plakatami, a także trawą, liśćmi i chrobotkiem reniferowym.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Więcej na BLOGu.
 
Awatar użytkownika
quidamcorvus
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2142
Rejestracja: pn mar 27, 2006 12:52 am

Re: [Warheim]Figurki i makiety

śr sty 24, 2018 2:04 pm

Jakiś czas temu wszedłem w posiadanie zestawu A well od Black Grom Studio.

Więcej makiet od BGS możecie znaleźć na eBay.

Postanowiłem umieścić studnię na okrągłej podstawce, która została mi z recenzowanego niedawno zestawu Cage Rager od Privateer Press i uzyskany element wykorzystywać jako luźną makietę podczas rozgrywek w Warheim FS.

Więcej o samym zestawie i trochę o przygotowaniu do malowania oraz malowaniu znajdziecie poniżej.

Zapraszam do obejrzenia zdjęć i lektury.

Więcej tradycyjnie znajdziecie na BLOGU.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
 
Awatar użytkownika
quidamcorvus
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2142
Rejestracja: pn mar 27, 2006 12:52 am

Re: [Warheim]Figurki i makiety

pn sty 29, 2018 5:40 pm

Rozpocząłem malowanie nowej kompanii, czyli Krasnoludów Chaosu z Zorn Uzkul do Warheim FS.

Pierwszym modelem, który wziąłem na warsztat jest Żelazny Demon, czyli więźniarka Krasnoludów Chaosu, a wczoraj udało mi się pomalować skórę.

Obrazek
 
Awatar użytkownika
quidamcorvus
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2142
Rejestracja: pn mar 27, 2006 12:52 am

Re: [Warheim]Figurki i makiety

śr sty 31, 2018 8:36 pm

Moja ostatnia praca Naurr od Rotten Factory.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Więcej na BLOGU
 
Awatar użytkownika
quidamcorvus
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2142
Rejestracja: pn mar 27, 2006 12:52 am

Re: [Warheim]Figurki i makiety

śr lut 07, 2018 4:26 pm

Wyposażyłem Dom Kupca w kilka beczek i worków, a także zrobiłem i pomalowałem znacznik stołu z magicznymi księgami.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Więcej na BLOGU.
 
Awatar użytkownika
quidamcorvus
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2142
Rejestracja: pn mar 27, 2006 12:52 am

Re: [Warheim]Figurki i makiety

śr lut 14, 2018 12:47 pm

Prace nad kompanią Krasnoludów Chaosu z Zorn Uzkul ruszyły do przodu, a malowanie Żelaznego Demona zbliża się ku końcowi.

Żelazny Demon, który w kompanii Krasnoludów Chaosu pełni także rolę Wieźniarki został złożony z trzech modeli. Głównym elementem machiny wojennej jest model Cage Rager od Privateer Press, a towarzyszą mu modele Ogre Gunner #2 oraz Ogre Slaughterer od Scibor MM, którego możecie obejrzeć na zdjęciach poniżej.

Model tymczasowo umieściłem na podstawce 40x40 mm, docelowo znajdzie się na podstawce rydwanowej wraz z pozostałymi figurkami.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
 
Awatar użytkownika
quidamcorvus
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2142
Rejestracja: pn mar 27, 2006 12:52 am

Re: [Warheim]Figurki i makiety

śr lut 21, 2018 1:55 pm

Prace nad kompanią Krasnoludów Chaosu z Zorn Uzkul ruszyły do przodu, a malowanie Żelaznego Demona zbliża się ku końcowi.

Żelazny Demon, który w kompanii Krasnoludów Chaosu pełni także rolę Wieźniarki został złożony z trzech modeli. Głównym elementem machiny wojennej jest model Cage Rager od Privateer Press, a towarzyszą mu modele Ogre Slaughterer oraz Ogre Gunner #2 od Scibor MM, którego możecie obejrzeć na zdjęciach poniżej.

Model tymczasowo umieściłem na podstawce 40x40 mm, docelowo znajdzie się na podstawce rydwanowej wraz z pozostałymi figurkami.

Zobacz także na DansE MacabrE.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
 
Awatar użytkownika
Exar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 479
Rejestracja: czw wrz 15, 2005 9:01 am

Re: [Warheim]Figurki i makiety

pt lut 23, 2018 9:23 am

Standardowo genialne :)
 
Awatar użytkownika
quidamcorvus
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2142
Rejestracja: pn mar 27, 2006 12:52 am

Re: [Warheim]Figurki i makiety

śr lut 28, 2018 12:25 pm

Korzystając z kilku chwil wolnego skonwertowałem i pomalowałem figurkę Shaamru od Rotten Factory.

Model będzie reprezentował Wolfgara Rzeźnika, czyli kolejną Postać Dramatu do Warheim FS.

Więcej informacji na temat samego modelu oraz producenta znajdziecie TUTAJ.

Zobacz wpis także na BLOGU.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
 
Awatar użytkownika
quidamcorvus
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2142
Rejestracja: pn mar 27, 2006 12:52 am

Re: [Warheim]Figurki i makiety

śr mar 07, 2018 3:02 pm

Zakończyłem malowanie modelu Żelaznego Demona do kompanii Krasnoludów Chaosu z Zorn Uzkul.

Żelazny Demon, który w kompanii Krasnoludów Chaosu pełni także rolę Wieźniarki został złożony z trzech modeli. Głównym elementem machiny wojennej jest model Cage Rager od Privateer Press, a towarzyszą mu modele Ogre Gunner #2 oraz Ogre Slaughterer od Scibor MM, którego możecie obejrzeć na zdjęciach poniżej.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
 
Awatar użytkownika
quidamcorvus
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2142
Rejestracja: pn mar 27, 2006 12:52 am

Re: [Warheim]Figurki i makiety

śr mar 14, 2018 11:45 am

Zakończyłem malowanie modelu Zagana do kompanii Krasnoludów Chaosu z Zorn Uzkul.

W roli Zagana użyłem modelu War bull od Scibor MM, który zgodnie z zasadami Warheim FS umieściłem na kwadratowej podstawce 40x40 mm.

Zobacz wpis na BLOGU.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
 
Awatar użytkownika
quidamcorvus
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2142
Rejestracja: pn mar 27, 2006 12:52 am

Re: [Warheim]Figurki i makiety

śr mar 21, 2018 10:24 am

Rozgrywając scenariusze do Turnieju Warheim FS - Przeklęty Szczurołap zdałem sobie sprawę, że pomimo wielu lat grania wciąż nie posiadam pomalowanego modelu Pomiotu Chaosu.

Przejrzałem więc półkę z modelami i znalazłem figurkę pochodzącą z zestawu Sayl the Faithless and Nightmaw od Forge World, która moim zdaniem jest jednym lepszych przedstawień Pomiotu Chaosu.

Trzy godziny później model był pomalowany. Aby nadać Pomiotowi Chaosu bardziej oślizgły charakter wykorzystałem Nurgle's Rot od Games Workshop i chemię od AK Interactive.

Natomiast ciągnące się za modelem gluty to kleje UHU oraz polimerowy.

Model umieściłem na kwadratowej podstawce 40x40 mm od Scibor MM.

Zobacz także na BLOGU.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
 
Awatar użytkownika
quidamcorvus
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2142
Rejestracja: pn mar 27, 2006 12:52 am

Re: [Warheim]Figurki i makiety

śr mar 28, 2018 3:07 pm

Przy okazji nagród ufundowanych na Turniej Warheim FS - Przeklęty Szczurołap przez Micro Art Studio otrzymałem do pomalowania zestaw Iron Fence.

A ponieważ Maniex na łamach swojego bloga Maniexite ogłosił konkurs, który zorganizował przy współpracy ze sklepem planszóweczka.pl zarywając noc przystąpiłem do malowania.

Podobnie jak w przypadku Studni od Black Grom Studio, zwaloryzowałem wycięty laserem z płyty HDF zestaw Iron Fence od Micro Art Studio.

Pojedyncze korale umieściłem na pinach na szczytach kolumn, a klejem do drewna i szpilką zrobiłem ćwieki na przęsłach ogrodzenia i na skrzydłach bramy.

Na koniec z gipsu, ziemi do kwiatów i kleju zrobiłem podstawki pod ogrodzenie.

Malowanie to farby akrylowe i chemia od AK Interactive.

Więcej znajdziesz na BLOGU.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
 
Awatar użytkownika
quidamcorvus
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2142
Rejestracja: pn mar 27, 2006 12:52 am

Re: [Warheim]Figurki i makiety

śr kwie 04, 2018 7:26 pm

Zakończyłem malowanie modelu Wilczego Jeźdźca do kompanii Krasnoludów Chaosu z Zorn Uzkul.

W roli Wilczego Jeźdźca użyłem modelu Goblin Warrior on Dog od Scibor MM. Natomiast tarcza pochodzi z zestawu Shield od Rotten Factory.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
 
Awatar użytkownika
quidamcorvus
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2142
Rejestracja: pn mar 27, 2006 12:52 am

Re: [Warheim]Figurki i makiety

śr kwie 18, 2018 9:29 pm

Zakończyłem malowanie modelu Wilczego Jeźdźca do kompanii Krasnoludów Chaosu z Zorn Uzkul.

W roli Wilczego Jeźdźca użyłem modelu Goblin Warrior on Dog od Scibor MM. Natomiast tarcza pochodzi z zestawu Shield od Rotten Factory.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
 
Awatar użytkownika
quidamcorvus
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2142
Rejestracja: pn mar 27, 2006 12:52 am

Re: [Warheim]Figurki i makiety

śr kwie 25, 2018 9:48 am

Felix Jaeger wie, że prędzej czy później zginie. Przyjaźń z Gotrekiem Gurnissonem powoduje, że jest to jeszcze pewniejsze. Felix przemierza z Krasnoludem dzikie obszary Starego Świata, szukając niechybnej zguby - jak dotąd, idzie mu całkiem nieźle.
Jakkolwiek by na to spojrzeć, sytuacja jest jego winą. Gotrek Gurnisson uratował Felixa Jaegera przed bliskim spotkaniem z przedstawicielami władz w Altdorfie. Potem, podczas pijackiej wyprawy po knajpach, Felix poprzysiągł swemu nowemu towarzyszowi, że opisze jego czyny we wspaniałym poemacie. Gdy tylko wytrzeźwiał, Felix Jaeger zdał sobie sprawę, że śmierć Pogromcy Trolli może być ostatnią rzeczą, jaką zobaczy w swym życiu. Od tego czasu jego losy są, delikatnie mówiąc, ciekawe. Często tęskni za czasami, gdy był poetą i żakiem w Altdorfie, a nawet za nudnym życiem sprzedawcy wełny, jakie wiódł jego ojciec.
Felix Jaeger jest spokojny i przyjacielski. Mimo to jego twarz stale wykrzywia grymas strachu, co jest raczej zaskakujące w przypadku oczekującego rychłej śmierci przyjaciela Gotreka Gurnissona. Mówi z akcentem altdorfkim i z tego powodu ludzie często go nie doceniają. Życie u boku Pogromcy Trolli zrobiło z poety twardego człowieka. Nie należy on jednak do tych, którzy szukają kłopotów - po prostu nauczył się radzić sobie z nimi.

Gotrek Gurnisson to typowy Pogromca Trolli: jest dumny, wojowniczy, lojalny wobec przyjaciół, bezwzględny dla wrogów. Śmierć jest dla niego niczym. Szuka jej, z radością witając każdą okazję, która pozwoli mu zginąć. Z biegiem czasu wprawił się w walce przeciwko nieprawdopodobnie potężnym siłom. Śmierć jest jedyną rzeczą, jakiej dotąd nie zaznał, ma być pokutą za jego przeszłe grzechy. Jest tylko jeden problem: Gotrek ma zbyt dużo szczęścia, jest zbyt silny albo zbyt mocno pragnie śmierci. Staje twarzą w twarz z wszelkimi niebezpieczeństwami i, uzbrojony w ukochany topór, przezwycięża je.
W chwilach wytchnienia Gotrek jest osobą bardzo melancholijną, oddającą się głębią depresji i cudownym otchłaniom pijaństwa. Za swą szorstką powierzchownością ukrywa zaskakująco światły umysł - zna doskonale historię Krasnoludów, ma talent do wszelkich rzemiosł. Przy wielu okazjach widać, jak dobrze zna się na inżynierii Krasnoludów. Wpadł jednak w szpony gorzkiej samotności - utracił rodzinę i klan, co jest rzeczą straszną dla każdego Krasnoluda. Jego jedynym prawdziwym przyjacielem jest Felix Jaeger, ludzki poeta.
Gdy Gotrek Gurnisson znajdzie się w centrum wydarzeń - to znaczy w samym środku bitwy - staje się jednym z najgroźniejszych wojowników Starego Świata. Wówczas nic nie jest w stanie go zatrzymać. Jego pogarda dla niebezpieczeństwa, połączona z umiejętnościami, jakimi niewielu może się poszczycić, powoduje, że dla większości wrogów jest on ostatnim przeciwnikiem w życiu. Nawet bez swego topora oddaje ciosy ze sporą nawiązką. Jak każdemu Pogromcy Trolli, brak mu również subtelności - finezyjna taktyka to dla niego SZARŻA.


Po wielu latach udało mi się w końcu kupić i pomalować modele Felixa Jaegera oraz Gotreka Gurnissona od Games Workshop, a ponieważ tematem kwietniowej edycji FKB są zęby pomalowałem także model krokodyla z Kinder Suprise.

Model krokodyla umieściłem na  scenicznej podstawce o wymiarach 40x40 mm.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
 
Awatar użytkownika
quidamcorvus
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2142
Rejestracja: pn mar 27, 2006 12:52 am

Re: [Warheim]Figurki i makiety

czw kwie 26, 2018 9:08 pm

Pierwsza machina wojenna to rydwan, który zbudowałem z części pozostałych z zestawu Screaming Bell od GW oraz bitsów z Rydwanu Goblinów oraz wielu różnych tarcz, które Skaveni zdobyli na polach bitew.

Natomiast Wilkoszczury to prosta konwersja polegająca na dodaniu Wilkom od GW siekaczy i szczurzych ogonów.

Obrazek
Obrazek

Zobacz także na BLOGU.
 
Awatar użytkownika
quidamcorvus
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2142
Rejestracja: pn mar 27, 2006 12:52 am

Re: [Warheim]Figurki i makiety

śr maja 02, 2018 12:42 pm

Zakończyłem malowanie modelu Hobgoblina do kompanii Krasnoludów Chaosu z Zorn Uzkul.

W roli Hobgoblinów użyłem modeli z zestawów Goblins Warband oraz Goblin Warriors set #1 i Goblin Warriors set #2 od Scibor MM. Natomiast tarcza pochodzi z zestawu Shield od Rotten Factory.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
 
Awatar użytkownika
quidamcorvus
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2142
Rejestracja: pn mar 27, 2006 12:52 am

Re: [Warheim]Figurki i makiety

śr maja 09, 2018 1:36 pm

Zakończyłem malowanie modelu Hobgoblina do kompanii Krasnoludów Chaosu z Zorn Uzkul.

W roli Hobgoblinów użyłem modeli z zestawów Goblins Warband oraz Goblin Warriors set #1 i Goblin Warriors set #2 od Scibor MM. Natomiast tarcza pochodzi z zestawu Shield od Rotten Factory.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
 
Awatar użytkownika
quidamcorvus
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2142
Rejestracja: pn mar 27, 2006 12:52 am

Re: [Warheim]Figurki i makiety

czw maja 10, 2018 11:26 am

Zwiadowcze stado klanu Eshin to kolejna kompania do Warheim FS, którą postawiłem złożyć.

Druga machina wojenna to rydwan, który zbudowałem z zestawu Screaming Bell od GW.

Obrazek
Obrazek

Zobacz też na blogu.
 
Awatar użytkownika
quidamcorvus
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2142
Rejestracja: pn mar 27, 2006 12:52 am

Re: [Warheim]Figurki i makiety

pn maja 14, 2018 2:37 pm

Zebrane z tygodnia #374.

Witam szanowne państwo-draństwo na DansE MacabrE i zapraszam do lektury oraz komentowania kolejnego wydania Zebranych z tygodnia, cyklu który na blogu ukazuje się od #374 tygodni.

Znajdziecie tutaj galerie, nowości, poradniki oraz recenzje, podsumowania i ciekawostki związane głównie z uniwersum Warhammer Fantasy, choć nie tylko...

http://quidamcorvus.blogspot.com/2018/0 ... -week.html
 
Awatar użytkownika
quidamcorvus
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2142
Rejestracja: pn mar 27, 2006 12:52 am

Re: [Warheim]Figurki i makiety

śr maja 16, 2018 1:16 pm

Zakończyłem malowanie modelu Hobgoblina do kompanii Krasnoludów Chaosu z Zorn Uzkul.

W roli Hobgoblinów użyłem modeli z zestawów Goblins Warband oraz Goblin Warriors set #1 i Goblin Warriors set #2 od Scibor MM. Natomiast tarcza pochodzi z zestawu Shield od Rotten Factory.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
 
Awatar użytkownika
quidamcorvus
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2142
Rejestracja: pn mar 27, 2006 12:52 am

Re: [Warheim]Figurki i makiety

śr maja 23, 2018 9:23 am

Zakończyłem malowanie modelu Hobgoblina do kompanii Krasnoludów Chaosu z Zorn Uzkul.

W roli Hobgoblinów użyłem modeli z zestawów Goblins Warband oraz Goblin Warriors set #1 i Goblin Warriors set #2 od Scibor MM. Natomiast tarcza pochodzi z zestawu Shield od Rotten Factory.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
 
Awatar użytkownika
quidamcorvus
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2142
Rejestracja: pn mar 27, 2006 12:52 am

Re: [Warheim]Figurki i makiety

ndz maja 27, 2018 12:55 pm

Dzień podły!

Dziś mam dla Was cztery odnośniki do wpisów opublikowanych na blogu DansE MacabrE.

Pierwszy wpis, to #376 wydanie Zebranych z tygodnia, do lektury którego serdecznie zapraszam.

Znajdziecie tam model tygodnia pomalowany przez Riccardo Agostini - Miniature Painting, recenzje od Najmita.net, Spikey Bits, nowości od Privateer Press, Rotten Factory i Hexy, poradniki od Jamesa i Dominika, kolejny wywiad opublikowany na Bitewniakowe pogranicza, a także podsumowania przygotowane przez Volomir, Mengel Miniatures i Erpegowe Piekiełko oraz ciekawostki z Kwantowo.pl i ABC gier fabularnych.

http://quidamcorvus.blogspot.com/2018/0 ... ek_27.html

Przypominam, że szanowne państwo-draństwo może wesprzeć DansE MacabrE i Warheim FS na kilka sposobów.

Po pierwsze zachęcam do polubienia i udostępnienia wpisu, dzięki temu zasięg posta zwiększa się wielokrotnie!

A jeśli ktoś chce i może, to zapraszam na Patronite.pl, gdzie możecie postawić mi kawę lub dobry obiad. :)

https://patronite.pl/quidamcorvus

Dwa kolejne wpisy, o których chcę Wam przypomnieć to galeria, w której możecie zobaczyć zdjęcia Trollobójców i Upiorów do Warheim FS.

http://quidamcorvus.blogspot.com/2014/0 ... ta-ii.html

http://quidamcorvus.blogspot.com/2013/0 ... piory.html

Ostatni wpis, to recenzja zestawu Kamienny mur od Mini Monsters.
http://quidamcorvus.blogspot.com/2016/0 ... inbox.html

Pzdr,
qc
 
Awatar użytkownika
quidamcorvus
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2142
Rejestracja: pn mar 27, 2006 12:52 am

Re: [Warheim]Figurki i makiety

śr maja 30, 2018 8:33 am

Przy okazji malowania Hobgoblinów do kompanii Krasnoludów Chaosu z Zorn Uzkul postanowiłem wygrzebać z pudełka bitsy (między innymi od GW oraz HQ Resin i Ristuls EM, a także Reaper Miniatures) i zrobiłem znaczniki, które docelowo ozdobią dioramę na której wystawione będą modele Dawi Zharr.

Efekty na podstawkach to farby technical  od GW oraz chemia i pigmenty od AK Interactive oraz Vallejo.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
 
Awatar użytkownika
quidamcorvus
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2142
Rejestracja: pn mar 27, 2006 12:52 am

Re: [Warheim]Figurki i makiety

ndz cze 03, 2018 10:03 am

Witam szanowne państwo-draństwo na DansE MacabrE i zapraszam do lektury oraz komentowania kolejnego wydania Zebranych z tygodnia, cyklu który na blogu ukazuje się od #377 tygodni.

Znajdziecie tutaj galerie, nowości, poradniki oraz recenzje, podsumowania i ciekawostki związane głównie z uniwersum Warhammer Fantasy, choć nie tylko...

Zebrane z tygodnia #377.

Obrazek
Model tygodnia: dwarf slayer wild cheftain by Sadowski Miniature Painting
 
Awatar użytkownika
quidamcorvus
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2142
Rejestracja: pn mar 27, 2006 12:52 am

Re: [Warheim]Figurki i makiety

śr cze 06, 2018 9:19 am

Zakończyłem malowanie modelu Hobgoblina do kompanii Krasnoludów Chaosu z Zorn Uzkul.

W roli Hobgoblinów użyłem modeli z zestawów Goblins Warband oraz Goblin Warriors set #1 i Goblin Warriors set #2 od Scibor MM. Natomiast tarcza pochodzi z zestawu Shield od Rotten Factory.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość