Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Shadow Shaman
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 140
Rejestracja: sob paź 14, 2006 3:12 pm

Forum graczy [okolice Ostródy]

ndz mar 15, 2009 3:02 pm

Temat ten założyłem, by gracze z moich rodzinnych stron mogli się porozumiewać ze sobą, dowiadywać, kto oprócz nich gra w okolicy lub umawiać się na handel bez zaśmiecania innych tematów.

Mam pytanie, czy ktoś wie, gdzie oprócz Księgarni Popularnej w Ostródzie można kupić karty w tych okolicach?
 
Awatar użytkownika
27383
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3267
Rejestracja: śr sie 01, 2007 5:44 pm

ndz mar 15, 2009 3:22 pm

Chyba nigdzie, aczkowliek głowy nie dam. Ja tam jestem z okolic Miłakowa (4 kilosy od) i tu najchętniej bym grał. aczkolwiek od Małdyt blisko jest też do Moraga, gdzie moglibyśmy też grać na neutralnym gruncie. No bo do Ostródy mam troszkę dłuższą drogę niż do Olsztyna, aczkolwiek jeśli zorganizowałoby się jakiś fajny turnieik (np. wpisowe po 5 złotych i nagrody dla pierwszej trójki) to czemu nie? I powiedz jakie chcesz karty najlepiej i jeszcze kolegów zaproś na forum to będize gitara.
 
Awatar użytkownika
Shadow Shaman
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 140
Rejestracja: sob paź 14, 2006 3:12 pm

ndz mar 15, 2009 3:33 pm

Moim problemem jest to, że przez 6 dni w tygodniu jestem uziemiony w Ostródzie, a w weekendy jeżdżę do domu i raczej nie chcę mi się wyjeżdżać grać...

W Ostródzie już rozmawiałem z właścicielem księgarni, że mógłby wesprzeć ligę... Kolegów zapraszam, młodzież wciągam w grę i coś zaczyna się niby
dziać...

Kolegów na forum spróbuję wciągnąć...

Ja mam bliżej do Ostródy niż do Morąga i tam jestem aktywny cały czas... Może masz jakiś znajomych w SLO?

Thoctar, masz prawa sędziowskie?
 
Awatar użytkownika
27383
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3267
Rejestracja: śr sie 01, 2007 5:44 pm

ndz mar 15, 2009 4:01 pm

Niestety nie, za cienki w uszach jestem:) Ale gdyby się to wsyzstko zaczęło jakoś układać to czemu nie?
 
Awatar użytkownika
Shadow Shaman
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 140
Rejestracja: sob paź 14, 2006 3:12 pm

ndz mar 15, 2009 4:10 pm

JA muszę sobie wyrobić DCI, ale jak znam życie to dopiero na studiach będę mógł zacząć normalnie grać.
 
Awatar użytkownika
27383
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3267
Rejestracja: śr sie 01, 2007 5:44 pm

ndz mar 15, 2009 4:31 pm

Można by na początku grać drafty nawet z repacków (tzw. common rejected draft) czy boosterów normalnych, aczkolwiek nie mam narazie wolnej kasy na boosty.
 
Awatar użytkownika
Hezor
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3788
Rejestracja: pn lip 23, 2007 10:31 pm

ndz mar 15, 2009 8:00 pm

Thoctar pisze:
(tzw. common rejected draft)

Dużo lepsze są power common draft ;)

Nie, nie jestem z okolic Ostródy, ale i tak czytam każde słowo na tym forum, więc tutaj też pospamuję ;)

Co do LVL sędziowskiego - samo wyrobienie nie jest problemem - nawet ja miałem odbębnione praktyki i sędziowanie pod nadzorem Puchata, test jest spokojnie zdawalny, ale poziom trzeba utrzymywać sędziując daną ilość eventów (liczba i rodzaj zależna od poziomu) albo się traci poziom. I klops. Jeżeli nic się nie zmieniło od czasu kiedy ostatnio czytałem te wykładnie, to można organizować nawet sankcjonowane turnieje najniższego stopnia bez oficjalnego sędziego, ale bym się w to nie bawił - problem jest nie w tym kto ma sędziować, ale w nakłonieniu TO do sankcjonowania ;) Ogólnie to jeżeli nie macie zamiaru organizować regularnie turniejów co tydzień albo jakiegoś dużego eventu (w co wątpię :P ) to olewa się sprawę i gra nieoficjalnie.
 
Awatar użytkownika
27383
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3267
Rejestracja: śr sie 01, 2007 5:44 pm

ndz mar 15, 2009 8:23 pm

Ale w Magica się gra dla lansu i punktów rankingowych! :wink: :wink: :wink:
A co do TO to rozmawiałem ze znajomym piastującym to stanowisko, żeby zostać nim należy mieć powyżej 18 lat, mieć numer DCI i sklep w swojej okolicy.
A teraz szybka akcja: 21 jest w Olsztynie turniej za 5 zł, fajne nagrody, a gracze sa potrzebni, żeby TO dostał jak najszybciej kolejny level, abyśmy mogli grać FNMy. Zorganizujcie sobie wyjazd, koszt biletu w obie strony nie jest chyba zbyt duży, jeśli ktoś z Was jest dorosły to zróbice zrzutkę na paliwo i niech Was zawiezie samochodem. Mnie niestety nie będzie (jestem w samorzadzie szkolnym, a tego dnia odrabiamy lekcje funowo i jestem po prstu potrzebny, jako niezastapiony). Jedziecie?
 
pppqqq2
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: wt maja 26, 2009 1:26 pm

ndz lip 19, 2009 12:44 am

Czołem!

Mam nadzieje kol. Shadow Shaman oprócz graczy z prawdziwego zdarzenia zaaprobuje również tych początkujących... W mojej miejscowości (Samborowo 12km od Ostródy) mieszka trzech 'graczy'
w tym moja osoba. Grywamy tylko między sobą(niestety), więc jesteśmy bardzo chętni na jakiekolwiek spotkania.



P.S. Widze, że nagroda złotej łopaty w tym tygodniu przypadnie mnie :razz:
 
Awatar użytkownika
Shadow Shaman
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 140
Rejestracja: sob paź 14, 2006 3:12 pm

pn lip 20, 2009 12:26 pm

My też jesteśmy początkujący :D

Gram talią za 30 zeta. (I co gorsza jedzie większość ludzi, którzy wydają po 100 - 150 zł miesięcznie na tą grę)...
 
pppqqq2
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: wt maja 26, 2009 1:26 pm

pn lip 20, 2009 2:05 pm

W takim razie, może warto byłoby zorganizować jakieś kaszułal plej miting, np. w jakiejś knajpie... jeszcze w te wakacje.

Od wsześnia zacznam naukę w Barzyniaku, z tego co słyszałem jest tam małe grono graczy...
 
Gość

wt lip 21, 2009 12:13 am

W Bażyniaku grają z IIa, DUŻO lepiej jest u mnie (SLO i SGN, może masz tam jakiś znajomków) - 4 graczy.

Ja niestety dojeżdżąjący, więc z Ostródą mam ostatnio niewiele wspólego. A cały najbliższy czas zajmuje mi przygotowanie do XVII pieszej pielgrzymki na Jasną Górę... ;D

We wrześniu się spotka. Jak coś to Gadu, ale żeby nie spamować podam na PW.
 
Awatar użytkownika
Shadow Shaman
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 140
Rejestracja: sob paź 14, 2006 3:12 pm

wt lip 21, 2009 12:15 am

To jakiś błąd, czy tak ma być? Że mogę pisać bez logowania?

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości