Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Lord Xan
Administrator
Administrator
Posty: 592
Rejestracja: ndz gru 07, 2008 7:09 pm

Forum Innych Zagadnień – Ważne!

ndz wrz 02, 2018 9:23 pm

Dział innych zagadnień, tak jak każde inne forum, służy do wymiany poglądów na określony temat, w tym przypadku – dowolny wyznaczony przez założyciela wątku. 
Ponieważ ostatnimi czasy zbyt często musiałem moderować posty pisane na tym forum, postanowiłem napisać kilka słów, abym nie musiał po raz enty powtarzać się jakie zasady tu obowiązują. 

Wszystkie posty, które zawierają tylko kilka słów; nie wnoszą nic do dyskusji; nie zawierają ani jednego słowa uzasadnienia swojej wypowiedzi; powtarzają się; nie są na temat będą kasowane bez ostrzeżenia. 

Użytkownik wchodzący na takie forum zapewne chce poczytać opinii innych użytkowników na różne tematy. Po to istnieje to forum, więc przynajmniej starajcie trzymać się ustalonych zasad. W końcu chodzi  o przyjemność wynikającą z dyskusji na tematy, które was interesują.

Forum nie służy do reklamowanie usług budowlanych czy kosmetyków, tylko do dyskusji o ogólnie pojętej kulturze, mediach, społecznościach. Wątki podejrzanie wykraczające poza tematykę serwisu będą bezwzględnie kasowane.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości