Zrodzony z fantastyki

  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
 
Awatar użytkownika
Aragathor Roaringflame
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 6202
Rejestracja: wt lis 26, 2002 5:52 pm

ndz cze 10, 2007 1:02 am

a nie od razu jakieś "tańce z diabłem" i inne kataklizmy

Uznam że nie jesteś bywalcem dnd.pl. Diabłem z tekstu jestem ja, a tańczą ze mną ci którzy zalewają forum spamem i bzdurami.
I wierz mi asan że nikomu nie popuszczę, aż do śmierci.

Szef działu D&D zdaje się wraca z US jutro, więc walcie o uprawnienia do niego

Podejrzewam że posiada listę modów którzy otrzymają uprawnienia z racji piastowania tej funkcji na forum dnd.pl
 
Awatar użytkownika
iron_master
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 2815
Rejestracja: czw paź 20, 2005 7:56 pm

ndz cze 10, 2007 9:01 am

rincewind bpm pisze:
Pewnie po okresie przydatności temat wyląduje w OT

Oj tam, co najwyżej zostanie zamknięty na pamiątkę tego całego fuzyjnego bag... zamieszania ;)
 
Awatar użytkownika
bukwa
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 1749
Rejestracja: pn gru 08, 2003 12:48 pm

ndz cze 10, 2007 6:19 pm

Suldarr'essalar pisze:
Super bukwo :) bardzo dobry pomysł. Mam nadzieję, że pamiętasz o spotkaniu przedfuzyjnym, którego zdjęcie miałeś udostępnić (ten gdzie ktoś tam nie podał komuś ręki?)?

Oczywiście, że pamiętam :-) Cieszę się, że pomysł przypadł do gustu.

Porozumienie dnd.pl i Poltera: http://galeria.bukwa.com/dnd_pl/IMG_2501.JPG.html

Jak widać pierwsze proces fuzji rozpoczął się w kwietniu 2006 roku. Sporo czasu to zajęło... IMHO było warto.
 
Awatar użytkownika
Tabi
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 824
Rejestracja: ndz kwie 07, 2002 11:13 pm

ndz cze 10, 2007 6:51 pm

Tak więc czekamy na dalszą fazę scalania - dodanie tematów, notek i subforów.
 
Awatar użytkownika
Renald
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 444
Rejestracja: ndz maja 14, 2006 5:55 pm

ndz cze 10, 2007 8:31 pm

Mam pytanie – Czy opis "Brak postów", przy niektórych subforach jest efektem zgrywania danych i podobnych rewolucji związanych z oczekiwaną już przez wszystkich fuzją forów?
Edit: Do posta poniżej:
Draker pisze:
Tematy, notki, subfora tez sa juz dodane tylko siedza sobie ukryte, aby mozna bylo zrobic w nich porzadki

No to już chyba wszystko tłumaczy ;).
Ostatnio zmieniony ndz cze 10, 2007 8:52 pm przez Renald, łącznie zmieniany 1 raz.
 
Awatar użytkownika
Draker
Administrator
Administrator
Posty: 2295
Rejestracja: ndz mar 16, 2003 1:04 pm

ndz cze 10, 2007 8:42 pm

Tematy, notki, subfora tez sa juz dodane tylko siedza sobie ukryte, aby mozna bylo zrobic w nich porzadki. W kazdym razie wyglada na to, ze wszystko sie udalo, wiec zostaje juz tylko laczenie kont osob, ktore mialy inne maile lub loginy i im sie konta automatycznie nie scalily.
 
Awatar użytkownika
Cahir
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 1276
Rejestracja: pt cze 06, 2003 8:31 am

ndz cze 10, 2007 8:44 pm

A bo Suldarr to pewnie nie mógł dosięgnąć :razz:

Wreszcie się doczekałem naszego zdjęcia :wink: Dzięki Bukwo :spoko: Tak się właśnie rodziła fuzja.

EDIT: Mimo, że ten kapelusz na stole pasuje kolorystycznie do mojej koszuli to o ile pamiętam należał do Suldara :razz:
 
Awatar użytkownika
Suldarr'essalar
Arcypsion
Arcypsion
Posty: 13173
Rejestracja: sob maja 28, 2005 9:27 pm

ndz cze 10, 2007 9:14 pm

Cahir pisze:
A bo Suldarr to pewnie nie mógł dosięgnąć Razz

Bo to nie był uścisk wszystkich, tylko parami, a nas była liczba nieparzysta ;)
Aragathor Roaringflame pisze:
Podejrzewam że posiada listę modów którzy otrzymają uprawnienia z racji piastowania tej funkcji na forum dnd.pl

Moderatorzy
Użytkownicy - wybieramy grupę wyróżnionych i gotowe.


edit: Kapelusz jest mój.

edit2: brawo :) właśnie minął miesiąc od snapshota bazy
Ostatnio zmieniony ndz cze 10, 2007 9:50 pm przez Suldarr'essalar, łącznie zmieniany 4 razy.
 
Awatar użytkownika
Chavez
Dreamer
Dreamer
Posty: 3529
Rejestracja: ndz lis 13, 2005 3:42 pm

ndz cze 10, 2007 9:23 pm

Renald pisze:
Czy opis "Brak postów", przy niektórych subforach jest efektem zgrywania danych i podobnych rewolucji związanych z oczekiwaną już przez wszystkich fuzją forów?

Przy niektorych to wina forum i jest to chyba juz naprawione :)

Suldarr'essalar pisze:

Spokojnie, pojawi sie Zsu to sie poustawia wszystko :)
 
Awatar użytkownika
Hekatonpsychos
Moderator
Moderator
Posty: 1695
Rejestracja: wt mar 07, 2006 10:05 pm

wt cze 12, 2007 2:37 pm

Przypominam nieśmiało o scaleniu mojego konta - z góry dziękuję :)

Pozdrawiam.
 
Awatar użytkownika
Suldarr'essalar
Arcypsion
Arcypsion
Posty: 13173
Rejestracja: sob maja 28, 2005 9:27 pm

wt cze 12, 2007 2:52 pm

Draker pisze:
W kazdym razie wyglada na to, ze wszystko sie udalo, wiec zostaje juz tylko laczenie kont osob, ktore mialy inne maile lub loginy i im sie konta automatycznie nie scalily.

Takie nieśmiałe pytanko mam w związku z tą radosną nowiną: czy zostały wysłane maile do wszystkich osób, których loginy zostały zmienione?
Może być straszna lipa i zonk dla tych, którzy będą się starać logować na nie swojego nicka :|
 
Awatar użytkownika
iron_master
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 2815
Rejestracja: czw paź 20, 2005 7:56 pm

śr cze 13, 2007 10:39 pm

A ja zadam pytanie, które mnie naszło kiedy przeglądałem pierwszą stronę tematu, mianowicie, dlaczego !Blob! nie załatwił spraw technicznych związanych z fuzją? Jako główny programista chyba od takich spraw tutaj jest, prawda? Może wtedy poszłoby to szybciej i sprawniej...
 
Awatar użytkownika
M.S.
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3035
Rejestracja: sob gru 24, 2005 7:42 pm

śr cze 13, 2007 10:56 pm

!Blob! to też człowiek i to w dodatku bardzo zapracowany człowiek na studiach. I bez fuzji ma cholernie dużo bezpłatnej roboty z Polterem (żebyś wiedział ile le jest w nim jeszcze do zrobienia)... Poza tym, skąd wiesz, że nie brał udziału w tymże przedsięwzięciu?
 
Awatar użytkownika
veldrin-drow
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1568
Rejestracja: pn lis 13, 2006 8:25 pm

śr cze 13, 2007 11:05 pm

A ja zadam pytanie, które mnie naszło kiedy przeglądałem pierwszą stronę tematu, mianowicie, dlaczego !Blob! nie załatwił spraw technicznych związanych z fuzją? Jako główny programista chyba od takich spraw tutaj jest, prawda? Może wtedy poszłoby to szybciej i sprawniej...

Cóż tutaj organizacja z fuzją bardzo kuleje i tak sukces,że podliczyli nam posty, choć daty przyłąćzeń są różne-np jeśli ktoś tutaj nie miał wczesniej konta to jego data przyłączenia została ze starego forum, a jeśli miał tutaj konto założone to data jest stąd, wiem, że to niby nic ale dla mnie ma to wartość sentymentalną kiedy przyłączyłem się do dnd.pl. Pisżą, że sprawy z fuzją będą załatwione do końca tygodnia, ale jakoś w to nie wierzę.
 
Awatar użytkownika
Druss
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 671
Rejestracja: śr kwie 11, 2007 5:26 pm

czw cze 14, 2007 12:20 am

M.S. pisze:
!Blob! to też człowiek i to w dodatku bardzo zapracowany człowiek na studiach. I bez fuzji ma cholernie dużo bezpłatnej roboty z Polterem (żebyś wiedział ile le jest w nim jeszcze do zrobienia)... Poza tym, skąd wiesz, że nie brał udziału w tymże przedsięwzięciu?

Większość z nas studiuje i/lub pracuje. Trzeba było przełożyć fuzję na wakacje a nie robić tego ze świadomością zbliżającej się sesji.
 
Awatar użytkownika
Zsu-Et-Am
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 9825
Rejestracja: sob cze 26, 2004 11:11 pm

czw cze 14, 2007 4:21 pm

Sprawami technicznymi Forum zajmuje się Draker. Jest już niemal po wszystkim - zajmujemy się teraz "docieraniem" kwestii przeniesionych kont i tematów. W ciągu najbliższych dni powinny one zacząć pojawiać się na widocznych subforach.
 
Awatar użytkownika
iron_master
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 2815
Rejestracja: czw paź 20, 2005 7:56 pm

czw cze 14, 2007 5:37 pm

M.S pisze:
I bez fuzji ma cholernie dużo bezpłatnej roboty z Polterem

Dziwne, jak dla mnie jest on pierwszą osobą, która powinna za Poltera dostawać kasę. Jeśli nie to... dziwne :neutral:

M.S pisze:
Poza tym, skąd wiesz, że nie brał udziału w tymże przedsięwzięciu?

Za Fuzję odpowiadają (w kolejności alfabetycznej): Bukwa, Cahir, Draker, Eri, Rebound, Suldarr'essalar, Tabi, TOR oraz Zsu-Et-Am.
 
Awatar użytkownika
Agnostos
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2259
Rejestracja: śr paź 05, 2005 9:47 pm

pt cze 15, 2007 11:52 pm

A ja spytam jeszcze nieśmiało: zanosi się na powiększenie grona moderatorskiego? To akurat praco/czasochłonne zdaje się nie jest. Chyba że za zwlekaniem z tym kryje się jakiś inny powód.
 
Awatar użytkownika
Chavez
Dreamer
Dreamer
Posty: 3529
Rejestracja: ndz lis 13, 2005 3:42 pm

sob cze 16, 2007 12:24 am

Agnostos pisze:
A ja spytam jeszcze nieśmiało: zanosi się na powiększenie grona moderatorskiego?

Jak Zsu da wytyczne, to sie pewnie powiekszy.

Agnostos pisze:
Chyba że za zwlekaniem z tym kryje się jakiś inny powód.

Oczywiscie, to kolejny spisek Zuego Polteru :P
 
Awatar użytkownika
Zsu-Et-Am
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 9825
Rejestracja: sob cze 26, 2004 11:11 pm

sob cze 16, 2007 1:24 am

Agnostos - spokojnie, pamiętam o Was :).
 
Awatar użytkownika
veldrin-drow
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1568
Rejestracja: pn lis 13, 2006 8:25 pm

sob cze 16, 2007 10:32 am

Agnostos pisze:
A ja spytam jeszcze nieśmiało: zanosi się na powiększenie grona moderatorskiego? To akurat praco/czasochłonne zdaje się nie jest. Chyba że za zwlekaniem z tym kryje się jakiś inny powód.

Widać Agnostosie coś ukrywają... trzeba się dowiedzieć co oni tam schowali:wink:

Prawda jak sam się przekonałem nie jest to czasochłonne, ale jak zwykle tutaj zawsze zajmuje sporo czasu...sorry za złośliwość, ale powoli cała ta fuzja zaczyna mnie przerastać.
 
Awatar użytkownika
Agnostos
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2259
Rejestracja: śr paź 05, 2005 9:47 pm

sob cze 16, 2007 2:04 pm

Chavez pisze:
Oczywiscie, to kolejny spisek Zuego Polteru

I przy tym jeszcze bezpretensjonalna bezczelność w otwartym przyznawaniu się do owego :razz:.

Zsu-Et-Am pisze:
Agnostos - spokojnie, pamiętam o Was .

Przecież ja jestem spokojny.

veldrin-drow pisze:
Widać Agnostosie coś ukrywają... trzeba się dowiedzieć co oni tam schowali:wink:

Jeszcze wszystkiego się dowiemy... albo zginiemy próbując :lol:.

A na całkiem poważnie: odezwałem się i zaraz sprawa się ruszyła. Coś czuję, że na przyszłośc, aby załatwić jakąś sprawę, trzeba się będzie po prostu dobijać do drzwi do skutku. Jeszcze tylko drobne pytanie: uprawnienia moderatorskie będą przyznane, gdy już każdy z potencjalnych nowych modów się wypowie w pw? Nie sugerowałbym takiego rozwiązania, bo Darklightera czy AGrzesia to na tym forum jeszcze nie widziałem (choć nie siedzę tu znów dzień i noc), więc mogłoby się wówczas wszystko znów niepotrzebnie wydłużać.

Pozdrawiam.
 
Awatar użytkownika
Chavez
Dreamer
Dreamer
Posty: 3529
Rejestracja: ndz lis 13, 2005 3:42 pm

sob cze 16, 2007 11:49 pm

Nie panikujcie ;)

Agnostos pisze:
A na całkiem poważnie: odezwałem się i zaraz sprawa się ruszyła. Coś czuję, że na przyszłośc, aby załatwić jakąś sprawę, trzeba się będzie po prostu dobijać do drzwi do skutku.

Oczywiscie, ze tak bylo/jest/bedzie :) Mioze niekoniecznie dobijac, ale wspomniec warto ;) Kazdy jest czlowiekiem i naturalnym jest, ze trzeba o czyms przypominac. Szczegolnie, ze wiele osob ma tutaj na glowie niemalo spraw :) Wiec spokojnie, powoli, wszystko bedzie zrobione. Jak dostane wytyczne od kogos, to same ustawienie + dodanie do grupy moderatorskiej to kwestia paru minut.
 
Awatar użytkownika
Zsu-Et-Am
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 9825
Rejestracja: sob cze 26, 2004 11:11 pm

sob cze 16, 2007 11:57 pm

Agn - chciałem z tym zaczekać do chwili, gdy wszystko będzie już uprzątnięte i "na swoim miejscu", ale w takim razie... Czekam jeszcze tylko na potwierdzenia od paru osób.

Co do Darklightera - kiedyś był aktywny w dziale SW. AGrzesia nie bywał z tego co wiem na Polterze, ale
 
Awatar użytkownika
prEDOator
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 2266
Rejestracja: pt sie 23, 2002 1:11 pm

ndz cze 17, 2007 12:39 am

Kurczę siejecie panikę, a w tym czasie ja i sadysta Aragh knujemy nikczemne plany hackowania serwa i przyznania nam praw... :P No i teraz nie ma już po co... :P A tak na serio. To nie martwcie się. Fuzja się ciągnie, ale na bank o nas nie zapomną. Zresztą był to jeden z warunków postawionych przez naszą stronę w sprawie fuzji. Poczekajmy aż wszystko sie uporządkuje.

Mam pytanie. Czy moderatorzy z dnd.pl mogliby dostać info na temat postępów w fuzji? Na jakim etapie jesteśmy i co jest jeszcze do zrobienia?
 
Awatar użytkownika
Agnostos
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2259
Rejestracja: śr paź 05, 2005 9:47 pm

ndz cze 17, 2007 11:01 am

Chavez pisze:
Nie panikujcie

A ktoś panikuje, przecież pisałem, że jestem spokojny :wink:.

prEDOator pisze:
Kurczę siejecie panikę,

Nie rozumiem Was, ktoś rzucił fear czy co :razz:.

Zsu-Et-Am pisze:
Agn - chciałem z tym zaczekać do chwili, gdy wszystko będzie już uprzątnięte i "na swoim miejscu", ale w takim razie...

Nie wiem, co do końca rozumiesz, jako pełnię uprzątnięcia, ale jeśli chodzi np. o robienie porządków w tematach i działach w związku ze scalaniem tematów polterowych i tych z dnd.pl, ich przenoszeniem itp. zabiegów, to chyba sprawniej będzie, jeśli zajmie się tym większa ilość moderatorów?

prEDOator pisze:
Poczekajmy aż wszystko sie uporządkuje.

Kiedy można by przecież samemu zabrać się za porządkowanie, oczywiście na miarę skromnych moderatorskich możliwości :wink:.
 
Awatar użytkownika
Suldarr'essalar
Arcypsion
Arcypsion
Posty: 13173
Rejestracja: sob maja 28, 2005 9:27 pm

ndz cze 17, 2007 11:47 am

Agnostos pisze:
Nie rozumiem Was, ktoś rzucił fear czy co Razz.

You failed your spot check ;)
Zsu-Et-Am pisze:
AGrzesia nie bywał z tego co wiem na Polterze, ale

Po pierwsze, to AGrzes, nie Agrzesia.
Po drugie nie mógł się zalogować jakiś czas temu, a teraz ma sesje.
Jakie ale?
prEDOator pisze:
Mam pytanie. Czy moderatorzy z dnd.pl mogliby dostać info na temat postępów w fuzji? Na jakim etapie jesteśmy i co jest jeszcze do zrobienia?

Wydaje mi się, że wszyscy powinniśmy dostać jakieś wyjaśnienia, bo to, jest farsa.
 
Awatar użytkownika
Nelix
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 426
Rejestracja: pt gru 09, 2005 8:30 am

ndz cze 17, 2007 1:23 pm

Jako skromny obserwator przyuważyłem, że jako kłócących się modów (przyszłych i obecnych) widać was trochę za bardzo. Nie przeszkadza mi to, ale u niektórych użytkowników wasze wymiany zdań w tym temacie, mogą wzbudzić niepokój i niepewność. Być może powinniście to załatwić w zamkniętym kręgu (priv, gg, tlen, mail, co tam innego) i to nie dlatego, że nie chcę słyszeć o żadnych scysjach w grupach moderatorskich (bo to się zdarza), tylko że trochę żałośnie to wygląda, kiedy grupa inteligentnych ludzi nie jest w stanie znaleźć wspólnego języka mimo chęci (a na dodatek, niektórzy umiejętnie bluzgają innych). Każdy chce, ale każdy z osobna inaczej. No i może sugestia to redakcji poltera - trochę zaufania do modów z dnd.pl, bo jak narazie to oni wyglądają na niedoinformowanych, którzy nie chcą, robić zbyt dużego zamieszania.

Nie musicie odpowiadać na kwestie, które przed wami postawiłem, domyślam się co usłyszę, po prostu je rozważcie.

PS. To nie są zarzuty, to luźno ujęte rady.

Pozdrawiam, Nelix.
 
Awatar użytkownika
Agnostos
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2259
Rejestracja: śr paź 05, 2005 9:47 pm

ndz cze 17, 2007 3:22 pm

Nelix pisze:
Jako skromny obserwator przyuważyłem, że jako kłócących się modów (przyszłych i obecnych) widać was trochę za bardzo.

To ktoś się tutaj kłóci? Jakoś nie zauważyłem.

Nelix pisze:
tylko że trochę żałośnie to wygląda, kiedy grupa inteligentnych ludzi nie jest w stanie znaleźć wspólnego języka mimo chęci (a na dodatek, niektórzy umiejętnie bluzgają innych).

Właśnie po to tutaj się odzywam(y), żeby znaleźć wspólny język. I nie rozumiem, dlaczego wymianę zdań nazywasz kłótnią. A że Suldarr wyraża swoją opinię o polterze i fuzji w sposób szczery i asertywny (:wink:), to jako osoba, która była w szczególny sposób odpowiedzialna za pierwsze etapy fuzji (jako jedyny stale aktywny admin dnd.pl od wielu miesięcy), ma do tego pełne prawo.

Nelix pisze:
PS. To nie są zarzuty, to luźno ujęte rady.

Dziękuję w imieniu co najmniej swoim, że forumowa brać tak bardzo się troszczy o nastroje panujące na górze :wink:.
Ostatnio zmieniony ndz cze 17, 2007 4:03 pm przez Agnostos, łącznie zmieniany 1 raz.
 
Awatar użytkownika
Nelix
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 426
Rejestracja: pt gru 09, 2005 8:30 am

ndz cze 17, 2007 3:53 pm

To ktoś się tutaj kłóci? Jakoś nie zauważyłem.

Źle to ująłem. Myśle jednak, że wiesz o co mi chodziło.
[...] ma do tego pełne prawo

Ja mu go nie odbieram, a ponadto, myślę, że w wielu kwestiach ma rację i uważam, że powinien wypowiadać otwarcie swoje żale. Jednak twierdzę też, że lepiej byłoby skierować swoje prośby/opinie/zażalenia/itp. bezpośrednio do "grupy trzymającej władzę". Chyba, że Sul chce celowo zniechęcić jak największą liczbę userów do poltera, poprzez ukazywanie jak największej liczby wad, które i tak są widoczne przy pierwszym przeglądnięciu strony :razz: (bo przecież taka jest prawda).
Dziękuję w imieniu co najmniej swoim, że forumowa brać tak bardzo się troszczy o nastroje panujące na górze

Przecież informacje lub radę, lepiej czerpać z życzliwej ręki :wink:
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość