Zrodzony z fantastyki

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8
 
Awatar użytkownika
Suldarr'essalar
Arcypsion
Arcypsion
Posty: 13173
Rejestracja: sob maja 28, 2005 9:27 pm

ndz lis 19, 2006 12:58 pm

Stwierdzenie: Udało mi się w czwartek postawić forum i w chwili obecnej zajmuję się przywracaniem utraconych funkcji. W razie problemów proszę zgłaszać je do mnie. Bukwa jest zajęty i forum się od strony technicznej nie zajmuje.

Prośba: Wszelkie błedy odnośnie działania forum dnd.pl proszę zgłaszać w tym wątku.
 
Awatar użytkownika
Demoon
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 1295
Rejestracja: sob sty 29, 2005 4:34 pm

wt gru 05, 2006 9:40 pm

btw, szybkie pytanie:

czy konta z obu for zostan± scalone? przez jakie¶ pó³ godziny szuka³em odpowiedzi i nie mog³em na nic trafiæ [diabe³ przykry³ ogonem].

przyk³ad, ¿e wszyscy zrozumieli - mam konto tu i tu, dwa ró¿ne avatary, ró¿ne zainteresowania, kilka postów tu, kilka tam. Co siê stanie? Dwa konta o tej samej nazwie czy ... ?
 
Awatar użytkownika
Radnon
Szef działu
Szef działu
Posty: 4466
Rejestracja: czw maja 06, 2004 3:35 pm

wt gru 05, 2006 9:59 pm

Konta z obu for zostaną scalone a ilość postów na jednym i drugim dodana do siebie. Jeśli chodzi o sprawy takie jak awatary, opisy, zainteresowania i całą resztę zawartości profilu to pewnie dla wygody zostanie to samo co było na polterze. Choć to jest akurat szczegół a informacje te w każdej chwili można zmienić.

Dokładnie powiedziane jest to w pkt. 5 FAQ i do niego też odsyłam.
 
Awatar użytkownika
Nefarius
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3957
Rejestracja: śr mar 08, 2006 6:39 pm

śr gru 06, 2006 11:57 am

Czy to jest pewne z tym zsumowanie postów? Ja na przykład mam ponad 600 postów ale głównie w temacie z sesjami, więc mam nadzieję, że nie zmieszają się z ilością postów zwykłych i dział z sesjami zostanie wyłączony z nabijania postów, podobniew jak na polterze...
 
Awatar użytkownika
TOR
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1188
Rejestracja: wt maja 11, 2004 1:04 pm

śr gru 06, 2006 12:06 pm

Sesje z dnd.pl wylądują w dziale sesji, z którego posty nie są zliczane. Nie ma więc obaw o jakiekolwiek "przemieszania". Jeśli coś może się stać, to spadek liczby postów w wyniku kasowania tematów zbędnych, zaspamionych lub dublujących się. Ale o tym też jest w FAQ. :)
 
Awatar użytkownika
Qball
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 643
Rejestracja: śr lis 02, 2005 11:43 pm

czw gru 07, 2006 7:14 pm

No to może offtopicowo :razz:

Czemu Wy się tak martwicie o to czy Wasze posty będą dodane do postów na polterze? Ilość postów to dla Was naprawdę tak ważna sprawa że co drugie pytanie jest o to?
Nie ilość ale treść i jakość się liczą - IMO oczywiście :)
 
Awatar użytkownika
Seadragon
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 575
Rejestracja: pn wrz 25, 2006 9:58 am

pn gru 18, 2006 11:11 am

To ja takie małe pytanie - pośrednio związane z fuzją. Czy fakt, że dnd.pl znowu nie działa od jakiegoś tygodnia jest związane z pracami "fuzyjnymi'?
(Mam nadzieję, że nie zostanę za nie wyklęty... 8))
 
Awatar użytkownika
Suldarr'essalar
Arcypsion
Arcypsion
Posty: 13173
Rejestracja: sob maja 28, 2005 9:27 pm

pn gru 18, 2006 1:10 pm

Zamknięcie forum było dość nieoczekiwane, ale wykorzystuję ten czas na pracę nad bazą danych. Niestety z uruchomieniem trzeba czekać na bukwę, który utrzymuje wszelkie kontakty z panem serwerem.
Mam nadzieję, że bukwa znajdzie czas i w najbliższych dniach zadziała, gdyż mam kilka pomysłów, którymi chciałbym się podzielić (np. kryształowa rękojeść).
 
Awatar użytkownika
amnezjusz
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 1634
Rejestracja: pn sie 15, 2005 9:33 pm

śr gru 27, 2006 6:50 pm

Mam nadzieję, że zadaje pytanie w dobrym miejscu ;)
Co stanie się z tekstami z działu Inna twórczość, który jest przeznaczony do likwidacji. Czy wszystkie znajdujące się tam teksty zostaną usunięte, czy tez "powkłada" się je do innych działów?

Z góry dzięki za odpowiedź :)
 
Awatar użytkownika
Zsu-Et-Am
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 9825
Rejestracja: sob cze 26, 2004 11:11 pm

śr gru 27, 2006 8:25 pm

Akurat to jest w zasadzie niezależne od Fuzji, ale odpowiem tutaj. Forum ulega teraz rozlicznym modyfikacjom, spośród których jedna ma na celu lepszą organizację działu Twórczość. Inna twórczość zostanie usunięta w ciągu najbliższych dni, jednak wciąż znajdujące się w niej teksty nie zaginą - trafią do, odpowiednio zmodyfikowanych, innych kategorii.
 
Awatar użytkownika
iron_master
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 2815
Rejestracja: czw paź 20, 2005 7:56 pm

czw mar 01, 2007 8:35 pm

Ponad dwa miesiące minęły od ostatniego posta Zsu, więc pozwolę sobie zadać pytanie, czy fuzja nadal aktualna?;>
 
Awatar użytkownika
Zsu-Et-Am
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 9825
Rejestracja: sob cze 26, 2004 11:11 pm

czw mar 01, 2007 8:44 pm

Tak. I to bardziej niż dwa miesiące temu. Wydaje się to być kwestią tygodni - niestety, nie mogę podać żadnych konkretnych dat.
 
Awatar użytkownika
Suldarr'essalar
Arcypsion
Arcypsion
Posty: 13173
Rejestracja: sob maja 28, 2005 9:27 pm

czw mar 01, 2007 8:54 pm

"Piłeczka" jest po stronie poltera.
Niewiele więcej mogę powiedzieć, gdyż niewiele więcej wiem.
 
Awatar użytkownika
iron_master
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 2815
Rejestracja: czw paź 20, 2005 7:56 pm

sob mar 17, 2007 8:14 pm

Czy padnięcie dnd.pl jest związane z zachodzącą fuzją?
 
Awatar użytkownika
Zsu-Et-Am
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 9825
Rejestracja: sob cze 26, 2004 11:11 pm

sob mar 17, 2007 8:56 pm

Obawiam się, że niestety nie. Ale spokojnie. Dojdziemy i do tego.
 
Awatar użytkownika
Suldarr'essalar
Arcypsion
Arcypsion
Posty: 13173
Rejestracja: sob maja 28, 2005 9:27 pm

śr mar 21, 2007 8:43 pm

iron_master pisze:
Czy padnięcie dnd.pl jest związane z zachodzącą fuzją?

Biorąc po uwagę, że jestem jedynym aktywnym adminem dnd.pl, a w weekend byłem w Łodzi (bez netu), śmiało mogę powiedzieć, że nie (wątpię, aby ktoś inny coś zmieniał).
Ogólnie, jeśli chodzi o krótkie podsumowanie całego procesu, to forum dnd.pl (mimo kilku przestojów) jest przygotowane do fuzji, tematy do usunięcia tuż przed fuzją są monitorowane (przeze mnie i być może przez innych moderatorów), a baza testowa została udostępniona Waszemu adminowi 21 lutego. Do dnia dzisiejszego nie otrzymałem żadnych informacji na temat jakichkolwiek postępów ze strony poltera, oprócz jednego zdania na temat zachowania subfor klasowych z dnd.pl.
Od 4 stycznia czekam na dodanie brakujących na polterze tagów. Część została błędnie dodana przed 20 lutym. Na ich poprawę oraz implementację reszty czekam do dziś. Odpowiedzi brak.
 
Awatar użytkownika
Repek
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 8702
Rejestracja: śr mar 24, 2004 4:41 pm

śr mar 21, 2007 9:05 pm

Informacja przekazana, komu trzeba. Proszę o chwilę cierpliwości, niebawem będzie odpowiedź, na czym stoimy.

Pozdrawiam serdecznie
 
Awatar użytkownika
Draker
Administrator
Administrator
Posty: 2295
Rejestracja: ndz mar 16, 2003 1:04 pm

czw mar 22, 2007 5:45 pm

Poslalem Ci PW w tej sprawie przed chwila. Nie moglem sie tym wczesniej zajac ze wzgledu na sprawy zwiazane z uczelnia i praca, ale juz sie mniej wiecej obrobilem i sprawa zostala pchnieta do przodu. Bede sie z Toba kontaktowal i dam znac gdyby pojawily sie jakies problemy.
 
Awatar użytkownika
bukwa
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 1749
Rejestracja: pn gru 08, 2003 12:48 pm

sob kwie 07, 2007 6:52 pm

Gwoli wyjaśnienia: tymczasowy brak dostępności dnd.pl nie by związany z przenosinami treści na forum Poltera.

Jako współwłaściciel serwera dnd.pl - nie będąc obecnie w żadnym zakresie zaangażowany w proces fuzji - ze smutkiem dodam, że kiedyś zamkniemy forum. I to niezależnie od faktu, czy Polter wreszcie przejmie zasoby czy nie.
 
Awatar użytkownika
WitchDoctor
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 773
Rejestracja: śr gru 19, 2007 5:25 pm

pt maja 25, 2007 7:53 pm

Wracam do sprawy zbanowanych użytkowników. I w swoim imieniu proszę o przeniesienie listy banów na poltera i przebanowanie użytkowników, którzy tutaj działają pod innymi nickami ;)
 
Awatar użytkownika
M.S.
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3035
Rejestracja: sob gru 24, 2005 7:42 pm

pt maja 25, 2007 8:12 pm

Skoro działają pod innymi nickami, to jak zamierzasz ich wytropić? Podejrzenia to niestety zbyt mało.

Poza tym, jeśli ci zbanowani użytkownicy zostali usunięci na dnd.pl a tutaj się "nawrócili", to nie już sensu ich ścigać. Każdy ma prowo do poprawy. Natomiast w przypadku, gdy dalej kontynułuja ich zbrodniczą działalność, to tak czy inaczej ich dni są policzone...
 
Awatar użytkownika
WitchDoctor
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 773
Rejestracja: śr gru 19, 2007 5:25 pm

pt maja 25, 2007 8:19 pm

M.S. Wybacz Redaktorze. Ale mimo to chcę walczyć o maksymalny wymiar kary. Użytkownicy zbanowani nie byli banowani "ot tak". Wcześniej otrzymywali ostrzeżenia. Ostrzeżenia się skończyły, przyszedł czas na bany.

Ja sam bardzo ucierpiałem w kontaktach z jednym takim użytkownikiem, dlatego też proszę, byście jednak przemyśleli swoją decyzję i mimo wszystko sprawili by bany były przenośne. Nie po to ktoś był karany na dnd by teraz uciec od odpowiedzialności.

Pozdrawiam.
 
Awatar użytkownika
Kymil Nimesin
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1267
Rejestracja: wt maja 02, 2006 10:20 am

pt maja 25, 2007 9:20 pm

M.S. pisze:
Poza tym, jeśli ci zbanowani użytkownicy zostali usunięci na dnd.pl a tutaj się "nawrócili", to nie już sensu ich ścigać. Każdy ma prowo do poprawy. Natomiast w przypadku, gdy dalej kontynułuja ich zbrodniczą działalność, to tak czy inaczej ich dni są policzone...

Zdecydowane +1.

WitchDoctor pisze:
.S. Wybacz Redaktorze. Ale mimo to chcę walczyć o maksymalny wymiar kary. Użytkownicy zbanowani nie byli banowani "ot tak". Wcześniej otrzymywali ostrzeżenia. Ostrzeżenia się skończyły, przyszedł czas na bany.

Ktoś narozrabiał na dnd.pl i ma zostać zbanowany i tutaj, po fuzji? Nawet jeśli tutaj siedzi cichutko? Wybacz, ale aż nadto przebija przez Ciebie wybitna niechęć do któregoś użytkownika - kierujesz się raczej emocjami i osobista niechęcią.

Ja jestem za amnezją.
 
Awatar użytkownika
WitchDoctor
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 773
Rejestracja: śr gru 19, 2007 5:25 pm

pt maja 25, 2007 9:26 pm

Kymil Nimesin Owszem. Kieruję się osobistą niechęcią, jednak w pełni umotywowaną przez czyny tej osoby. Nie wierzę w nawrócenie. Dostawał dosyć szans na dnd, wszystkie zmarnował. Takich ludzi się powinno tępić.
 
Awatar użytkownika
von Trupka
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1571
Rejestracja: śr sie 24, 2005 10:22 am

pt maja 25, 2007 10:22 pm

WitchDoctor pisze:
Dostawał dosyć szans na dnd, wszystkie zmarnował.

Jeżeli jest na poltku i nie psoci, znaczy że danej mu szansy nie zmarnował, a lekcje zrozumiał. Godzien jest więc wybaczenia.
 
Awatar użytkownika
WitchDoctor
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 773
Rejestracja: śr gru 19, 2007 5:25 pm

pt maja 25, 2007 10:28 pm

Nie rozumiem was naprawdę...

Nie należy dyskutować z idiotą, bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.


Tedy przestaję dyskutować i wracam do narzekania na poziom moderatorki poltera ;)
 
Awatar użytkownika
Gruszczy
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2775
Rejestracja: wt sty 20, 2004 10:25 pm

pt maja 25, 2007 10:57 pm

Wow! Wicośtam czuje się tu już praktycznie, jak u siebie! Wpierw sugeruje innym użytkownikom, by się przymknęli, teraz insynuuje najwyraźniej, że ktoś tu jest idiotą. To mnie tym bardziej przekonuje, że dostarczoną przez niego listę powinniście zlać. Dziwne mają zwyczaje na tym dnd.pl, oj dziwne.
 
Awatar użytkownika
Suldarr'essalar
Arcypsion
Arcypsion
Posty: 13173
Rejestracja: sob maja 28, 2005 9:27 pm

pt maja 25, 2007 10:57 pm

WitchDoctor, po takim zachowaniu, to mam wrażenie, że to inni powinni przestać rozmawiać z Tobą ;)

Jeśli dany użytkownik będzie się Ciebie czepiał po fuzji, zgłaszaj sprawę do administracji forum i będzie kolejny ban. Rozwiązanie proste, a ścieżkę znasz.
 
Anonim_1

pt maja 25, 2007 11:02 pm

WitchDoctor pisze:
Ale mimo to chcę walczyć o maksymalny wymiar kary. Użytkownicy zbanowani nie byli banowani "ot tak". Wcześniej otrzymywali ostrzeżenia. Ostrzeżenia się skończyły, przyszedł czas na bany.

WitchDoctorze, nie można zabronić komuś, kto chce rozmawiać np. w dziale WoDu prawa do korzystania z forum. Baza danych dnd.pl będzie z pewnością cenną częścią forum Poltera, jednak trzeba spojrzeć prawdzie w oczy - będzie jedną z kilku, nie jedyną, ważną z części. Zresztą, Sul +1: jeśli będą problemy, daj nam znać i zajmiemy się ową osobą.
 
Awatar użytkownika
WitchDoctor
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 773
Rejestracja: śr gru 19, 2007 5:25 pm

pt maja 25, 2007 11:03 pm

Suldarr'essalar Nie tak miało być... Czuję się zawiedziony.
Gruszczy Daj spokój ;)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości