Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Nielubiepieczarkathor
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 6135
Rejestracja: czw paź 31, 2002 6:00 pm

Golgari Underminer

czw lis 10, 2005 12:24 am

Golgari Underminer
Creature - serpent
:1::g:
Remove X card in your graveyard from the game: target card in your graveyard with converted mana cost equal to X gains "Dredge X" until end of turn. Play this ability only if Golgari Underminer is in your graveyard an only if you control a Forest or Swamp.
2/1

Tym razem coś nieco bardziej skomplikowanego, ale tylko trochę ;)
Ostatnio zmieniony czw lis 10, 2005 6:21 pm przez Nielubiepieczarkathor, łącznie zmieniany 1 raz.
 
Awatar użytkownika
Shrek
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2557
Rejestracja: sob lis 29, 2003 3:34 pm

czw lis 10, 2005 12:31 am

Karta jest bardzo fajna, jeśłi o mnie chodzi o UG by pomiotła wszystko i wsyzstkich, ale dlatego ze ejst za mocna. Może by tak dac wyciąganie samych kreatur bo o ile mi wiadomo to domena wyciągania czarów z grobu zwłaszcza sorcery jest czerwony ( jakiś tam Townswolk). Zapomnijmy przez chwile o Witnesce.

Po za tym pomył na duzy plus.
 
Awatar użytkownika
Cabal
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 549
Rejestracja: pt maja 27, 2005 2:16 pm

czw lis 10, 2005 12:55 am

Mocne i ma dobrze dobrany drawback. Nie ma imo sensu dodawania tego proponowanego "creature", gdyż ja na przykład o Witnesce zapomnieć nie mogę :wink:, a przez to ograniczenie grywalność mocno by spadła. A tak jest ona dość przyzwoite.
 
Awatar użytkownika
Nielubiepieczarkathor
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 6135
Rejestracja: czw paź 31, 2002 6:00 pm

czw lis 10, 2005 8:44 am

Shrek pisze:
bo o ile mi wiadomo to domena wyciągania czarów z grobu zwłaszcza sorcery jest czerwony

To robił tylko Anarchist ;) A dredge to jest zdolność gildii Golgari - kart zielonych i/lub czarnych. I nie ma tu znaczenia, czy to instant czy stwór ;)
 
Awatar użytkownika
Hezor
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3788
Rejestracja: pn lip 23, 2007 10:31 pm

czw lis 10, 2005 9:07 am

Nie jest za mocny z landami?
 
Awatar użytkownika
Nielubiepieczarkathor
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 6135
Rejestracja: czw paź 31, 2002 6:00 pm

czw lis 10, 2005 9:13 am

To sobie wtedy wracamy landa za Skip Drawu... chyba nie ;)
 
Awatar użytkownika
Shrek
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2557
Rejestracja: sob lis 29, 2003 3:34 pm

czw lis 10, 2005 4:36 pm

Hmm na topdeckowanie z actem po cąłkowitym resetem imo jak znalazł.

Skoro Dregde to czarmozielona zdolnośc to niech bedzie jeszcze wzmianka że jeśłi9 kontrolujesz swamp czy coś takiego. Myśłe że to nie duży problem a za to mocno zrównowarzy ją.
 
Awatar użytkownika
Nielubiepieczarkathor
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 6135
Rejestracja: czw paź 31, 2002 6:00 pm

czw lis 10, 2005 6:20 pm

Skoro Dregde to czarmozielona zdolnośc to niech bedzie jeszcze wzmianka że jeśłi9 kontrolujesz swamp czy coś takiego. Myśłe że to nie duży problem a za to mocno zrównowarzy ją.

Występuje także na monoczarnych i monozielonych kartach ;)

Ale faktem jest, że powinien jakiś warunek w związku z ww. kolorami być spełniony. No to dodaję proste "if you control a forest".
 
Awatar użytkownika
Hezor
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3788
Rejestracja: pn lip 23, 2007 10:31 pm

czw lis 10, 2005 7:31 pm

A Quicksand? Co z nim? A sac-landy z odyssei? To tak jakbysmy sobie topdeckowali shocka, czy giant growtha. Z Quicksandem jeszcze gorszy. Tzn lepszy. No.
 
Awatar użytkownika
theBzyk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: śr lis 09, 2005 1:46 pm

pt lis 11, 2005 12:43 am

jak to dla ciebie jest brokenem ze wzgledu na quicksanda , to normalnie zloz mniosek o bana Cucible of Worlds

pomysl mi sie bardzo podoba(chyba najbardziej na tej tronie , odkat tu zaczolem zagladac)

kto wie czy nei wsadzilbym tego do mojego decka t1 :D ... i to glownei jako zastepstwo krówki(cow'a)
 
Awatar użytkownika
Shrek
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2557
Rejestracja: sob lis 29, 2003 3:34 pm

pt lis 11, 2005 11:17 am

Pieczar uwierz posiadania foresta lub Swampa to nie problem, a zawsze można wyciągać Quicsanda czy choćby Fetche - dlatego IMHo jeszcze ejden warunek. Nonland i będzie wszystko cacy.
 
Awatar użytkownika
Nielubiepieczarkathor
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 6135
Rejestracja: czw paź 31, 2002 6:00 pm

pt lis 11, 2005 2:09 pm

Akurat wyciągnięcie Quicksanda nic nam nie da - przecież przeciwnik nie będzie atakował akurat jednym stworem 2/2 co turę, akurat, żeby nam ściągnać quicksanda. A nawet jeśli, to on drawuje, a my tylko się bronimy.

A Fetche? To się zabijemy.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości