Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Feniks
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 5008
Rejestracja: ndz lis 07, 2004 10:34 am

[SIFRP GoT edition] Gra o tron: W Cieniu Wielkich Rodów

czw lis 08, 2012 4:03 pm

Witam i zapraszam do rekrutacji w grze osadzonej w klimatach Sagi Ognia i Lodu: Gry o tron.

Minęło 10 lat od czasu kiedy Robert Baratheon wstąpił na Żelazny Stron i pokonał ostatnich z rodu Targaryenów. Niecałe dwa lata temu przez Siedem Królestw przetoczył się ostatni wielki konflikt przeciw Balonowi Greyjoy, który ogłosił się królem Żelaznych Wysp. Obecnie w Westeros wydaje sie być w stanie pokoju i pięknej wiosennej pogody. Wielkie rody starają się na nowo odbudować swoje wpływy, wojska i pakty po ostatnich konfliktach, zaś pomniejsi szlachcice starają się wypracować nową pozycje dla swoich rodzin w nowym porządku świata.

Na północy Starkowie posiadają rozległe terytoria większe niż wszystkie pozostałe królestwa połączone razem. Eddaed Stark poślubił narzeczoną swojego zmarłego brata, Catelyn Tully, która dała mu dwóch synów, Roba i Brana oraz dwie córki Aryę i Sansę. W Winterfall przebywa również jego młody bastard Jon Snow.

Na południu w pozostałych krainach panuje pokój i dobrobyt pod patronatem, rodów biorących udział w rebelii. Gdzie indziej Balon Grayjoy knuje swoje intrygi aby zrzucić króla Roberta z tronu. Lord Tywin Lannister pozostaje bezpieczny w Castery Rock jednak pokazał już, że jest niezwykle utalentowany w sprawach polityki jak i strategi i każdy tylko czeka aż wykona ruch w Grze o Tron.

W tym złudnym stabilnym układzie jeden z mniejszych rodów walczy by wspiąć się na wyżyny i być godnym do stania w jednym szeregu z największymi potęgami Siedmiu Królestw takimi Jak Stark, Tully czy Lannister. Czas pokaże, czy działania okażą się owocne czy też ród popadnie w zapomnienie jak wielu przed nim. W końcu "W grze o tron zwyciężasz lub giniesz".

Chciałbym poprowadzić sesję w której wcielicie się w przedstawicieli jednego z pomniejszych rodów, który z czasem będzie starał się wspiąć po szczeblach hierarchii i zwiększał swoje wpływy. Zaczniemy grę gdy uzbieram 4 graczy, maksymalnie mogę przyjąć 6 zainteresowanych, jednak będzie możliwość dołączenia jeżeli któryś z graczy się wykruszy. Zaczniemy od wspólnego stworzenia waszego rodu według zasad z podręcznika i potem stworzymy wasze postacie. Kiedy to wszystko będziemy mieli ustalone rozpoczniemy właściwą sesję.

Sesja będzie w klimatach gry o tron znajdzie się miejsce na intrygi, pojedynki, turnieje i romans. Będzie lojalność i zdrada walka i poświęcenie jak i tchórzostwo i podstęp.

Sesja odbedzie się na Forum Zielnej Wieży, gdzie już założyłem temat rekrutacyjny, zainteresowanych prosze o zgłaszanie się w tym temacie
 
Awatar użytkownika
Feniks
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 5008
Rejestracja: ndz lis 07, 2004 10:34 am

[SIFRP GoT edition] Gra o tron: W Cieniu Wielkich Rodów

pt lis 09, 2012 10:59 am

Mam juz 2 graczy wciaz mam jeszcze 2 miejsca.
 
Awatar użytkownika
Ehran
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1854
Rejestracja: pt paź 17, 2008 8:33 pm

[SIFRP GoT edition] Gra o tron: W Cieniu Wielkich Rodów

ndz lis 11, 2012 9:56 am

za namową PPPP również wstępnie zgłaszam chęć, ale minie nieco czasu zanim zdołam zapoznać się z regułami.
 
Awatar użytkownika
Albiorix
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2265
Rejestracja: pn gru 20, 2010 10:10 pm

[SIFRP GoT edition] Gra o tron: W Cieniu Wielkich Rodów

ndz lis 11, 2012 1:32 pm

Dobra to ja też spróbuję, granie jest dużo mniej angażujące niż prowadzenie.
 
Awatar użytkownika
Feniks
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 5008
Rejestracja: ndz lis 07, 2004 10:34 am

[SIFRP GoT edition] Gra o tron: W Cieniu Wielkich Rodów

ndz lis 11, 2012 10:17 pm

Zgloscie sie prosze w temacie na ZW i z wami bede mial juz 6 graczy wiec ladny komplet.
 
Awatar użytkownika
Feniks
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 5008
Rejestracja: ndz lis 07, 2004 10:34 am

[SIFRP GoT edition] Gra o tron: W Cieniu Wielkich Rodów

pt gru 07, 2012 4:37 pm

Ok bedziemy zaczynac dzis wezcie jeszcze raz zerknijcie na rekrytacje prosze bo mam tam jedna uwage zanim zaczniemy.
 
Awatar użytkownika
Feniks
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 5008
Rejestracja: ndz lis 07, 2004 10:34 am

[SIFRP GoT edition] Gra o tron: W Cieniu Wielkich Rodów

ndz gru 09, 2012 12:33 am

Ok poszedł pierwszy post zapraszam do odpisywania.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości