Zrodzony z fantastyki

 
MrLuki45
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: sob lut 09, 2019 7:40 pm

[Cyberpunk 2020] Gracz z dużą ilością WB

pt mar 29, 2019 6:33 pm

Witam
Otóż sprawa ma się następująco. Jeden z moich graczy zakupił ulepszenie biologiczne "Splot skórny", które opancerza ciało do 12 WB. Problem w tym, że zakupił dodatkowo hełm, oraz kurtkę kevlarową i obecnie posiada 30 WB na torsie, oraz ramionach, 26 na głowie, oraz 12 na nogach.
Jestem dopiero przed pierwszą sesją jako GM w tym systemie i wydaje mi się, że czegoś nie doczytałem, bo są to według mnie strasznie duże liczby. Zdołałem jedynie doczytać coś o zasadzie maksymalnych 3 warstw pancerzy, którą według mnie mój gracz spełnia. Poza tym obecnie mój gracz dostał jedynie -1 do refleksu, co uważam za nieadekwatne do tego co dostał. Kieruje się z zapytaniem, czy aby na pewno dobrze zrobiłem sumując pancerz splotu skórnego i kurtki kevlarowej. Czy podręcznik przewiduje jakieś większe kary niż ten -1 do refleksu. Jeżeli wszystko to jest "legalne" to jak poradzić sobie z takim delikwentem. Oczywiście nie chcę go zabijać, ale chcę żeby nie czuł się nietykalny.
Pozdrawiam :)
 
Awatar użytkownika
Cherokee
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 155
Rejestracja: śr paź 11, 2006 6:12 pm

Re: [Cyberpunk 2020] Gracz z dużą ilością WB

czw kwie 25, 2019 2:24 pm

Widzę, że forum Poltera leży i kwiczy. Z ciekawości - jak sobie poradziłeś?
 
Suprajz
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: wt maja 21, 2019 8:53 pm

Re: [Cyberpunk 2020] Gracz z dużą ilością WB

wt maja 21, 2019 9:01 pm

Propozycje:
-Amunicja PP(np. powlekane teflonem kule "cop killer";
-Dobry Yak z wysokim REF i mono kataną, który zakradnie się z tyłu i poharata go zanim "tank" się zorientuje;
-Policja, która nerwowo weryfikuje i legitymuje Twojego grupowego "tanka" na ulicy;
-Ludzie nerowowo reagujący na cieżko opancerzonego czlowieka na ulicy.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość