Zrodzony z fantastyki

  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 14
 
Predee'Thor
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 123
Rejestracja: ndz cze 22, 2003 12:13 am

czw sie 14, 2003 11:20 am

Mnie siê podoba pomys³ z exp. za odgrywanie, bo jestem w tym najlepszy z dru¿yny [skromno¶æ nakazuje siê nie chwaliæ, wiêc tego nie mówi³em :mrgreen: ]. Choæ z drugiej strony ka¿dy dostaje tyle samo i traci to sens [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/crying.gif[/img]
 
Yuz'Ef
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 230
Rejestracja: pt maja 09, 2003 12:39 pm

czw sie 14, 2003 11:54 am

U nas EXP. za odgrywanie funkcjionuje od k±d pamietam. Jest to jak najbardziej dobra rzecz bo pomaga zmotywowaæ graczy do odgrywania postaci. <br />(heheh ja wczoraj na sesji dosta³em -300pd za odgrywanie :) ) Nieraz to nie pomaga :)
 
Mróz Czarodziej
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 43
Rejestracja: sob sie 16, 2003 1:31 pm

pt sie 22, 2003 11:32 pm

Do¶wiadczenie za odgrywanie postaci! Ja nie wyobra¿am sobie ¿eby u mnie na sesjach to zniknê³o. Dla mnie osobi¶cie odgrywanie ciekawej i dopracowanej postaci stoi nieraz na równi z rozgrywaniem scenariusza. Oczywi¶cie powinien to byæ jedynie pewien u³amek expa przyznawanego (jakie¶ max. 15% uzyskanego za resztê rzeczy). I nie trafiaj± tu do mnie argumenty o bezzasadno¶ci przyznawania z takiego a takiego powodu exp. za ró¿ne aspekty dzia³añ graczy, a to z prostego powodu: moim zdaniem, system do¶wiadczenia w D&D i tak jest z zasady nieco 'z boku' logicznego my¶lenia. Przecie¿ nic nie stoi na przeszkodzie (wg zasad) aby kto¶ kto g³êbsz± wodê widzia³ piêæ razy w ¿yciu nauczy³ siê p³ywaæ jak ryba! Wiêc (wróæmy do tematu) skoro gracz siê stara i odgrywa postaæ, widaæ, ¿e próbuje my¶leæ jej kategoriami, to nie widzê przeszkód aby wynagrodziæ go niewielk± bonifikat± w tych Jak¿e Cennych Punktach. 'Moi ludzie', z którymi gram przywi±zuj± do wiarygodno¶ci odgrywania postaci przez pryzmat jej specyfiki (sorry za takie wywody, nie mogê siê powstrzymaæ :wink: ) du¿± wagê. W ten sposób zreszt± sesje staj± siê ciekawsze , staj± siê tym, czym wg mnie powinny byæ. Nawet kiedy któremu¶ z nas akurat marnie tego dnia idzie prowadzenie, to bywa ¿e 'aktorskie' popisy i wczuwanie siê w postaæ ratuje sesjê. Wniosek (narreszcie...) jest taki: Jak zawsze z umiarem, acz jak najbardziej TAK dla odrobiny expa za odgrywanie - to motywuje do wysi³ku w w tej dziedzinie i tym samym uprzyjemnia grê
 
Zelvherst
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 76
Rejestracja: wt wrz 09, 2003 9:38 am

śr wrz 10, 2003 5:27 pm

Ja równie¿ daje exp za odgrywanie postaci. Wed³ug mnie jest to wa¿niejsze od bezmyslnego wymachiwania mieczem i dostawania do¶wiadczenia od zabitego goblina. Mój obecny MG daje punkty ogólnie dru¿ynie i nie dzieli ich na wszystkich graczy. Co o tym sadzicie?
 
Ufretin
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 183
Rejestracja: pt sty 03, 2003 7:09 pm

śr wrz 10, 2003 5:37 pm

Wed³ug mnie to jest bezsensu, bo je¶li jedna postaæ stara siê odgrywac postaæ, a druga po prostu mówi "atakuje goblina" to czemu maj± dostaæ po tyle samo EXP
 
Duncan laird McLean
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 814
Rejestracja: czw wrz 04, 2003 9:26 am

śr wrz 10, 2003 8:56 pm

Akurat je¿eli chodzi o EXP jak najbardziej uwa¿am za w³a¶ciwe nagradzanie odgrywania postaci. Kto¶ kto tylko siedzial na sesji dostaje tylko punkty przypadajace z jego udzialu w osi±gniêciach dru¿yny. Nagradzam zarowno odgrywanie postaci jak i ciekawe pomysly na rozwi±zanie okre¶lonych sytuacji. Natomiast ¿ona prowadzi sesje z kolegami z pracy i tam jest jeden gracz ktory ma tylko jedn± odzywkê na pytanie " Co robisz -Napier**lam" a ca³a robotê koncepcyjn± odwalaj± inni gracze- wiêc wcale nie uwa¿am aby zaslu¿y³ na tyle samo EXP co pozostali. Natomiast w jednej druzynie jest elf- z³odziej , ktoremu orki obcieli jêzyk i jeszcze rzucili jak±s dziwn± kl±twe, ktorej nie imaj± siê normalne sposoby jej zdejmowania. Wiêc jak odgrywaj±cy go gracz nic nie mowi tylko wykonuje gesty, czasem skrobie co¶ na kartkach( jak okoliczno¶ci pozwalaj± b±d¿ od czasu do czasu pokazuje pantomime jest nagradzany za odgrywanie postaci chocia¿ nie powiedzia³ ani s³owa :)
 
Duncan laird McLean
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 814
Rejestracja: czw wrz 04, 2003 9:26 am

czw wrz 11, 2003 2:41 pm

Hmm pamietam jeden nie tyle przekrêt co wykorzystanie mojego niedopatrzenia. Druzyna sk³adala siê m.in. z elfa i czarusia, ktorzy siê serdecznie nie lubili i ci±gle k³ocili. Aby zakonczyæ te spory dostali przedmiot umo¿liwiaj±cy im polimorfiê w dwug³owe stworzenie ale pod pewn± kl±tw± - im wiêcej prowadzili sporów miêdzy sob± tym wiêksza szansa na nieudany powrót do w³asnych cial. Wszystko szlo ³adnie , ja moglem siê skupic na przygodach a nie k³ótniach miêdzy postaciami graczy az doszli do smoka. Obmy¶lanego jako przeciwnik , ktory wymusi na niezbyt jeszcze silnej dru¿ynce odwrót od celu albo wymy¶lenie czego¶ nadzwyczajnego. Rzeczywi¶cie wymy¶lili :) Przestudiowali opis przedmiotu, zamienili siê w dwug³ow± muchê , nad smokiem za¶ zamienili siê w zarathana i zmia¿dzyli gadzinê- ja za¶ w oslupieniu sprawdzi³em ¿e konstruuj±æ przedmiot zapomnialem ograniczyæ wielko¶ci potwora w jakiego siê mog± zamienic :) <br />Natomiast pomimo ze nie rozpieszczam kas± i przedmiotami i tak przez te lata siê tego namno¿y³o. Jednak takie rzeczy jak opisal Qbe s± niemozliwe-inny ¶wiat.
 
JonnyBazooka__
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: czw wrz 11, 2003 6:19 pm

czw wrz 11, 2003 6:34 pm

Jeden z moich graczy przy u¿yciu czaru "Wierzchowiec" sprzeda³ stado koni. Spodoba³o mu siê i zacz±³ je¼dziæ od miasta do miasta handluj±c koñmi. Ale pewnego razu dopad³a go burza ¶nie¿na i choæ próbowa³ na swych koniach dojechaæ do najbli¿szego miasta, to zamarz³ po drodze. <br /> <br />Aktualnie moja dru¿yna zajmuje siê piractwem morskim aby zdobyæ fundusze na oblê¿enie Wrót Baldura.
 
JonnyBazooka__
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: czw wrz 11, 2003 6:19 pm

czw wrz 11, 2003 7:13 pm

Nie da siê ukryæ, ¿e przyznawanie XP za odgrywanie postaci jest chwytem stosowanym przez MG, który ma na celu zmotywowanie (lub zmuszenie) gracy do odgrywania postaci. Je¿eli MG musi siê posuwac do takich chwytów, to wynika z tego, ¿e jego gracze raczej nie czerpi± przyjemno¶ci z takiego rodzaju gry. Natomiast je¿eli odgrywanie postaci jest priorytetem dla graczy i spêdzaj± na tym wiêksz± czê¶æ ca³ej sesji to my¶le ¿e nie ma sensu przyznawaæ za to ¿adnych XP gdy¿ trudno jest obiektywnie oceniæ aktorskie popisy graczy. W takiej sytuacji nale¿y przyj±æ jaki¶ ca³kowicie odmienny sposób przyznawania XP. <br />Czêsto jest jednak tak, ¿e w ramach jednej dru¿yny znajd± siê tacy którzy preferuj± machanie mieczem i rzuty kostkami oraz tacy, którzy wol± karczmienne pogaduszki przy piwie. W takich sytuacjach ka¿dego gracza trzeba oceniæ osobno w zale¿no¶ci od obranego przez niego stylu gry. Niech miecznik otrzyma XP za potworki wed³ug zasad z DMG, a aktor tyle samo za odgrywanie, nawet je¿eli ani razu nie machn±³ mieczem.
 
Devik Crazystar
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 1135
Rejestracja: śr maja 26, 2004 2:23 am

czw wrz 11, 2003 9:55 pm

.
Ostatnio zmieniony czw sie 17, 2023 1:04 pm przez Devik Crazystar, łącznie zmieniany 1 raz.
 
JonnyBazooka__
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: czw wrz 11, 2003 6:19 pm

czw wrz 11, 2003 10:15 pm

Co racja to racja. Zgadzam siê, ¿e skutki powinny byæ widoczne.
 
Huntermk
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 126
Rejestracja: ndz sty 19, 2003 12:52 pm

pt wrz 12, 2003 11:06 am

Na Do¶wiadczenie powinno siê patrzyæ tak jak sama nazwa wskazuje tzn. nauka ¿yciowa, je¿eli kole¶ 10 lat macha mieczem walcz±c z goblinami to raczej niczego siê nie nauczy, je¿eli zmierzy siê z np. trollem i nawet przegra to i tak siê wiele nauczy³ (zadaj±c sobie pytanie dlaczego przegra³?), je¿eli kole¶ nr 2 bêdzie du¿o gada³ o alchemi, magii czy nawet o seksie to te¿ siê czego¶ nauczy³. <br /> <br />Ja daje PD za: <br />- odgrywanie rasy <br />- profesji <br />- ciekawe pomys³y podczas sesji <br />- to czego siê nauczy³ (je¿eli jakiej¶ ma³o istotnej rzeczy to ma³o PD dostaje, je¿eli czego¶ istotnego to wiêcej) <br />- i za to jak poradzi³a by sobie dru¿yna bez tej postaci np. je¿eli w dru¿ynie jest jeden wojownik, który broni dru¿ynê fizycznie, to zastanawiam siê jak wygl±da³a by sytuacja bez wojownika. Nie chodzi mi tu tylko o profesje i umiejêtno¶ci z ni± zwi±zane, ale i tak¿e sposób my¶lenia.
 
Zelvherst
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 76
Rejestracja: wt wrz 09, 2003 9:38 am

pt wrz 12, 2003 5:36 pm

Do tej listy w³±czy³bym jeszcze odgrywanie swojego charakteru. Wiem ¿e dziwnie to brzmi ale jak wiele osób siê ju¿ przekona³o bardzo trudno jest odgrywaæ postaæ np. chaotycznie z³±.
 
JonnyBazooka__
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: czw wrz 11, 2003 6:19 pm

pt wrz 12, 2003 6:22 pm

Ironiczne jest to ¿e postaæ chaotyczna z³a najwiêcej XP powinna dostaæ w momencie gdy morduje resztê swojej dru¿yny dla pieniêdzy lub dla czystej przyjemno¶ci zabijania. Zawsze dajê XP z prawid³owe odgrywanie charakteru i kilkakrotnie ju¿ mia³em tak± sytuacjê.
 
Duncan laird McLean
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 814
Rejestracja: czw wrz 04, 2003 9:26 am

pt wrz 12, 2003 6:27 pm

"postaæ chaotyczna z³a najwiêcej XP powinna dostaæ w momencie gdy morduje resztê swojej dru¿yny dla pieniêdzy lub dla czystej przyjemno¶ci zabijania" <br />
<br />To jest jedna z przyczyn dla ktorych nie lubiê z³ych dru¿ynek. Natomiast dla mnie charakter jest jednym z elementow odgrywania postaci wiêc nie przyznajê dodatkowych exp tylko wliczam do punktów przyznanych za odgrywanie postaci i pomys³y.
 
Ufretin
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 183
Rejestracja: pt sty 03, 2003 7:09 pm

pt wrz 12, 2003 7:12 pm

<!--QuoteBegin-Huntermk+-->
Huntermk pisze:
<!--QuoteEBegin-->Ja daje PD za: <br />- profesji
<br />Jak mo¿na dawaæ XP za profesje, trochê tego nie rozumiem. Mo¿esz mi to wyt³umaczyæ??
 
Jagged_Fel
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 36
Rejestracja: pt wrz 12, 2003 8:37 pm

ndz wrz 14, 2003 1:32 pm

moi gracze przekrêty maj± na porz±dku dziennym...raz, po znalezieniu krasnoludzkiego spirytu wykorzystali go w czasie walki ze smokiem jako mo³otowy...albo kiedy¶ dziada, który najpierw sprzeda³ im kilka rzeczy a potem jeszcze (te¿ za kase) zaprowadzi³ ich na nawiedzone pole, po doj¶ciu na miejsce próbowali zabiæ...ale im zwia³em...tzn dziadu zwia³ :)
 
Jierdan
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 655
Rejestracja: czw lis 16, 2006 12:25 am

ndz wrz 14, 2003 1:44 pm

Jeden z moich lepszych przekrêtów jako MG wi±za³ siê z Gildi± Z³odziei. Tzn nie pamiêtam jak siê nazywa³o to cu¶, ale prowadzi³o dzia³alno¶æ o takim w³a¶nie charakterze. Kiedy za³atwiali jakie¶ interesy na po³udniu Zapomnianych Krain, przeprowadzono na nich zamach, uda³o im siê jednak prze¿yæ. Dorwali jakiego¶ informatora i wydusili z niego miejsce zamieszkania cz³owieka, który organizowa³ zamach. Wybrali siê do niego z wizyt±, oczywi¶cie w nocy. Strasznie mnie wkurzali, bo prawie nie my¶leli jak grali. Mieli 3-5 poz postacie. A ja im poda³em adres Artemisa Entreriego :mrgreen:
 
Huntermk
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 126
Rejestracja: ndz sty 19, 2003 12:52 pm

wt wrz 16, 2003 9:53 am

Ka¿dy kto wybiera jak±¶ profesje, wybiera te¿ jak±¶ ideologie, jak± drog± pod±¿a, kogo zabija, a kogo nie itd. Wiadamo, je¿eli wie¼miesz Rangera lub Druida to w jaki¶ sposób jeste¶ zwi±zany z natur± (s± wyj±tki). W ka¿dym razie powinno wygl±daæ to tak, ¿e: przychodzi jaki¶ kole¶ na sesje jako obserwator i po sesji mo¿e powiedzieæ kto kim gra (nie patrz±c na umiejêtno¶ci). <br /> <br />W podpunkcie "Projesja" jest te¿ zaliczany charakter. <br />Chaotyczny Dobry Ranger powinien broniæ dobrych, pokrzywdzonych, lasu itd. <br />Chaotycznemu Z³emu Rangerowi to zwisa i jest np. tropicielem - morderc±
 
Jimi
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: pt wrz 12, 2003 10:47 am

pt wrz 19, 2003 11:38 am

<!--QuoteBegin-Muad'Dib+-->
Muad'Dib pisze:
<!--QuoteEBegin-->Zreszt±, jestem zwolennikiem przyznawania PD raczej w³a¶nie za odgrywanie i g³ówkowanie, ni¿ za zabijanie potworów. <br />P.S. Na mnie obciêcie (a raczej nieprzyznanie dodatkowych PD) dzia³a mobilizuj±co, a nie deprymuj±co.
<br />tutaj siê zgodzê. U na eksp daje sie <br />1 wczucie sie w postaæ (nie codzi tylko o charakter, ale i o sposób my¶lenia, odruchy, reakcje na jakie¶ nietypowe sytuacje, zgodna¶æ z histori± postaci itp.) <br />2 MG rozwa¿a jak by wygl±da³a przygoda (ca³a sesja) gdyby danej postaci nie by³o (tzn. jak dana postaæ wp³ynê³a na fabu³ê, rozwój wypadków) <br />3 zgodno¶æ z klas±, profesj± (barbar dostaje dopa³y ekspa za walkê, bard za raczej niewalkê a prowadzenie inteligentnych dialogów, uwodzenie niewiast a paladyn za "ca³okszta³t twórczo¶ci") <br /> <br />Jest to dosyæ dobre i zapobiega konfliktom (ty masz 8 poz a ja tylko 6). <br />Fajterzy dostaj± plusy za walkê, magowie plusy za u¿ywanie czarów z rozs±dkiem i powag± (zazwyczaj, pozwa¿am tu takie "stereotypowe" pogl±dy na dan± klasê). <br />Minusy przyznaje siê (u nas) tylko za wyg³upy czy jakie¶ rozmowy poza sesj±, ogólnie wymaga siê od gracza skupienia siê na sesji. <br /> <br />Co do wypowiedzi Muad'Dib'a to jedno jest pewne: je¿eli MG zwróci uwagê jakiemu¶ graczowi, i jest to naprawdê DOBRY gracz to podzia³a to na niego jak zachêta do dalszej gry z unikaniem "wytkniêtych" b³êdów. :P
 
Huntermk
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 126
Rejestracja: ndz sty 19, 2003 12:52 pm

pt wrz 19, 2003 12:47 pm

Hej Jimi! Powtarzasz moje s³owa dotycz±ce "za co daje expa". Luknij sobie kilka notek wy¿ej! <br /> <br />Tak dla wyja¶nienia (¿eby nikt siê nie rzuca³ - wolno¶æ s³owa itd.) ja jestem jego MG :evil: wiêc powtarzanie po mnie tego co ja powiedzia³em jest non sensem.
 
Awatar użytkownika
arcmage
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 417
Rejestracja: pn maja 30, 2005 2:14 pm

pt wrz 19, 2003 2:56 pm

Ale jest jeszcze jeden szczegół - piszecie o odgrywaniu rangera, clerica itede. Wszystko to prawda. Ale chyba głównie chodzi o odgrywanie osoby, prawda? <br />Poza drogą życiową, jaką się obiera, jest się przede wszystkim człowiekiem (lub inną istotą rozumną) i wybór, jakiego się dokonuje, zawsze ma naleciałości wynikające z usposobienia - chyba, że mamy tu do czynienia z sytuacją typu przymusowy nabór do wojska etc. Mam nadzieję, że wiadomo, o co mi chodzi.
 
Zolrax
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: czw wrz 18, 2003 8:30 pm

ndz wrz 21, 2003 5:32 pm

Moim Zdaniem bardzo dobry pomys³ !! Nasz MG powoli to wprowadza i hmmm przyznajac sie na sesji zawsze robilismy w [wulg.] Jaj :mrgreen: <br />Powoli skutkuje (ale tylko na chwile :evil: )
 
Huntermk
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 126
Rejestracja: ndz sty 19, 2003 12:52 pm

wt wrz 23, 2003 10:22 am

Chyba zapomnia³em o jednej rzeczy za któr± oceniam :). Za barwno¶æ postaci :) Jak gracz (ju¿ nie biorê tu pod uwagê rasy, profesji itp.) odgrywa osobowo¶c, walkê wewnêtrzn± postaci, bogato¶æ jej charakteru. Czasami naprawdê trudno jest przydzieliæ sprawiedliwie graczom PD za odgrywanie swoich postaci, a czasami wrêcz przeciwnie: je¿eli jeden ca³y czas rozmawia, ¿artuje, wnosi co¶ ciep³ego do dru¿yny, a drugi tylko podburkuje :). Chocia¿ z drugiej strony, podburkiwanie te¿ jest form± odgrywania postaci! I w tym jest ca³y problem. Jednak wydaje mi siê, ¿e MG powinnien porównaæ charakter gracza i postaci, je¿eli mocno siê ró¿ni tzn. ¿e gracz dobrze odgrywa swoj± postaæ, je¿eli nie tzn. ¿e gracz nie wk³ada ¿adnego wysi³ku w swoj± postaæ, gdy¿ gra sob±!
 
Demandread
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 99
Rejestracja: czw lip 10, 2003 6:40 pm

wt wrz 23, 2003 1:57 pm

Huntermk, nie do koñca bym siê zgodzi³. To, ¿e kto¶ wybra³ sobie podobn± postaæ z zachowania do siebie, nie musi oznaczaæ, ¿e gra gorzej ( o ile jest w ogole takie rozróznienie ) ni¿ facet, który postanowi³ wcieliæ siê krasnoludkê-uwodzicielkê. Uwa¿am, ¿e nie powinno siê porównywaæ charakterów graczy i postaci, je¶li ju¿ siê chce oceniaæ za odgrywanie, to powinna braæ pod uwagê tylko kreacja postaci. Tak ja uwa¿am.
 
Barloth
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 121
Rejestracja: pt wrz 19, 2003 8:33 pm

wt wrz 23, 2003 11:55 pm

XP-ki powinno sie dawaæ w du¿ej mierze za stanie siê postaci± - to jaki masz napisany na karcie charakter jest tylko wytyczn± pozwalaj±c± siê ukierunkowaæ (tak wogóle to charakter powinno siê dobieraæ albo je¶li jest siê pewnym jak chce siê graæ albo (je¶li jeste¶ nowy w RPG-owym ¶wiecie) po kilku sesjach - tak by postaæ pasowa³a do ciebie), do etosu swojej kalsy musi siê stosowaæ ka¿dy bo inaczej koledzy po fachu przyjd± do niego i zrobi± mu ma³y wyk³adzik (najbardziej skarajne przypadki s± u druidów i paladynów) - który niekoniecznie musi zakoñczyæ siê na s³owach... <br />wiadomo ¿e palady nie bêdzie zabija³ niewinnych - gdy¿ wymaga od niego jego klasa i ka¿dy musi siê co do tego stosowaæ - wiêc za odgrywanie profesji nie daje siê XP, ale za odwzorowanie charakteru i psychiki postaci jak najbardziej
 
Korgan
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 139
Rejestracja: ndz sie 24, 2003 12:23 pm

śr wrz 24, 2003 3:05 pm

W mojej drużynie jest jeden bard który strasznie odskoczył od nas pod względem poziomów (my 4 on 7) Czy uważacie za słuszne kiedy MG nagradza go PD za mówienie np. ciągłym rymem lub śpiewanie pieśni wojennych?
 
Halgir Rumunem Zwany
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 475
Rejestracja: pt cze 13, 2003 10:03 am

śr wrz 24, 2003 3:27 pm

U mnie takie sytuacje nie maja miejsca - staram sie utrzymywac w ryzach rozwoj postaci tak aby nie bylo roznic wiekszych niz 1 poz <br />Wg mnie negatywnie wplywa to na styl i sposob gry druzyny (np n+4 poz wojownik bedzie tarcza i czolgiem n poz druzyny) jak i na atmosfere w teamie (bo MG go lubi...)
 
Devik Crazystar
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 1135
Rejestracja: śr maja 26, 2004 2:23 am

śr wrz 24, 2003 6:26 pm

.
Ostatnio zmieniony wt sie 15, 2023 9:50 pm przez Devik Crazystar, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 14

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości