Zrodzony z fantastyki

 
monster45
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: ndz maja 10, 2015 8:19 pm

Gry planszowe

wt maja 12, 2015 11:34 am

Hej, planuję zakup gry planszowej. Mógłby ktoś jakąś polecić??

Coś podobnego najlepiej do "aliasa", znalazłem stronkę sknerus.pl ale nie wiem czy warto choć ceny przyciągają
 
Czorny88
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: czw maja 14, 2015 10:52 am

Gry planszowe

czw maja 14, 2015 10:59 am

może czerwony kapturek, ja ze swoimi dziećmi w nią gram ;)
 
KKasiaK
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: ndz maja 24, 2015 1:45 pm

Gry planszowe

ndz maja 24, 2015 7:02 pm

Ja ze swojej strony mogę polecić Ryzyko. Fajna gra na imprezy ze znajomymi :D
 
Awatar użytkownika
GranatowaDama
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: pn cze 22, 2015 10:12 am

Gry planszowe

pn cze 22, 2015 10:36 am

Czy ktoś z Was grał kiedyś może w "Horror w Arkham"? Chyba najbardziej wciągająca gra planszowa, z jaką miałam okazję się spotkać! A przy tym bardzo mroczna. Każdy gracz otrzymuje kartę postaci, która ma swoje cechy - to od niej zależy, jakie szanse ma postać w rozgrywce. Postacie poruszają się między polami, a każdy ruch (o ile dobrze pamiętam :D) przybliża wypuszczenie potworów. Trzeba pozamykać wszystkie portale, w przeciwnym wypadku na planszę zejdzie główny monstrum, z którym (prawie) nie da się wygrać. Gra ma cudowną oprawę graficzną, bardzo polecam!
 
Danio9
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: śr cze 24, 2015 5:25 pm

Gry planszowe

śr cze 24, 2015 6:06 pm

Czerwony kapturek tez w to gram z chrześniakiem :) polecam.
Ostatnio zmieniony śr cze 24, 2015 8:32 pm przez Lord Xan, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
wilcczewskis
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: pn cze 22, 2015 10:04 am

Gry planszowe

czw cze 25, 2015 8:43 am

dla mnie Horror w Arkham to najlepsza gra planszowa jaką spotkałem, niedość że wciąga to jeszcze klimatyczna, idealna rozrywka dla osób, które się z czymś podobnym nie spotkały
 
Awatar użytkownika
ojciec mateusz
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 238
Rejestracja: pt paź 14, 2011 8:16 pm

Gry planszowe

ndz cze 28, 2015 10:03 pm

po raz kolejny mam wrażenie, że pierwszy post miał na celu wypozycjonowanie stronki sknerus.pl :)

ale skoro temat się już pojawił:

horror w arkham:
faktycznie świetna gra. jedna z pierwszych, jakie sobie sprawiliśmy ze znajomymi. problem polega na tym, że dla jak się ma zgraną ekipę, to trudno jest w niej przegrać. podstawa zaleta jest taka, że gra jest w pełni kooperacyjna (to znaczy wszyscy gracze grają "przeciwko grze"), dzięki czemu gracze nie grożą sobie nawzajem rozwodami :)

gra na początek:
podobne do "aliasa" jest tabu, ale to jest karcianka :)
na początek polecam magie i miecz/magiczny miecz/talisman. ew. akham horror właśnie :)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości