Zrodzony z fantastyki

 
Heretyk
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 5036
Rejestracja: pn mar 28, 2005 12:23 pm

[M&M] GSV - komentarze

pn sie 26, 2013 12:31 pm

pozwoli mi na ocenienie tego skąd się otwiera drzwi do cel?

I bez VP powiem, że z pomieszczenia, które jest dobrze bronione, pancerne drzwi itd.

Bril
Każdy na starcie dostał jednego VP i jeśli go zużyłeś to chwilowo nie masz.
A extra effort możesz robić zawsze, tylko że bez użycia VP, spowoduje to u ciebie fatigued.
Nie ma taczek, ani drelichów :)
Są samochody, kierowcy chowają się za nimi i oglądają pożar cysterny.
Paczkę do wody możesz wrzucić, czy ją wyciągniesz to zobaczymy :)

Albo może włożyć na tylne siedzenie samochodu i ten samochód pchać ?

To ja bym wolał już pchać samą paczkę :P
Widzisz do czego prowadzi zbytnie zapatrzenie w moce, trzeba było nauczyć się prowadzić :P ale nie, "co będę prowadzić uczył, na piechotę będę szybciej" :P no i masz :P
 
Awatar użytkownika
Pipboy79
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2881
Rejestracja: śr sty 26, 2011 10:15 am

Re: [M&M] GSV - komentarze

pn sie 26, 2013 12:51 pm

-Bril... Weź taksę... :)
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

[M&M] GSV - komentarze

pn sie 26, 2013 12:58 pm

Heretyk pisze:
Widzisz do czego prowadzi zbytnie zapatrzenie w moce, trzeba było nauczyć się prowadzić :P ale nie, "co będę prowadzić uczył, na piechotę będę szybciej" :P n


Ja się po prostu nie mogę przyzwyczaić do tego "Hamerykańskiego" kultu samochodu :P dla mnie prawo jazdy i samochód to wyrzucanie pieniędzy xD

Po prostu mieszkam w centrum europejskiego miasta z dobrą komunikacją miejską która dla mnie jest darmowa i zapominam że większość moich postaci jest w Ameryce :P

Więc to nie jest zbytnie przywiązanie do mocy tylko problem z realiami

Pipboy79 pisze:
Bril... Weź taksę... :)


A tam w ogóle jest taksówka ? Wątpię xD

Dzisiaj spróbuje coś wymyślić

a o VP i EE się pytałem bo nie byłem pewien czy już zużyłem czy jeszcze nie xD
 
Awatar użytkownika
Feniks
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 5008
Rejestracja: ndz lis 07, 2004 10:34 am

[M&M] GSV - komentarze

pn sie 26, 2013 12:58 pm

Ok szczerze to nie wiem co dalej robić.
 
Awatar użytkownika
Pipboy79
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2881
Rejestracja: śr sty 26, 2011 10:15 am

Re: [M&M] GSV - komentarze

pn sie 26, 2013 5:16 pm

Feniks...

-Jak już jesteś na pokładzie to może skacz do wody? Albo dostań się na inną łódź? Na łodzi na której jesteś oni mają przewagę 4:1 przynajmniej, znają łódź i co jak działa i wkrótce dostaną wsparcie. Zostając na niej raczej ciężko Ci będzie polepszyć swoją sytuację. Przynajmniej ja to tak widzę.


Brill...


-Jak tam są jacyś gapie co wysiedli z bryk i się gapią to może któryś z nich Cię podrzuci i tę skrzynkę? Przynajmniej z okolic mostu zwiejesz.
 
slann
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4982
Rejestracja: pt paź 14, 2005 10:35 am

Re: [M&M] GSV - komentarze

śr wrz 04, 2013 4:14 pm

A co ze mną?
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

[M&M] GSV - komentarze

pn wrz 09, 2013 5:30 pm

Pipboy79 pisze:
-Jak tam są jacyś gapie co wysiedli z bryk i się gapią to może któryś z nich Cię podrzuci i tę skrzynkę? Przynajmniej z okolic mostu zwiejesz.


A jak gliny przebiją opony i się wywalimy do rzeki ? Albo znająć życie trafię na jakiegoś badassa z czarnym pasem w tekwondo :P

W każdym razie dałem posta, mam nadzieje że nie zostaną mi odebrane przyszłe VP :D Postać po prostu chcę się dowiedzieć jak tam idą postępy w sprowadzaniu dla niego posiłków. A po za tym woli żeby Mr T za niego zadecydował żeby w razie ewentualnego niepowodzenia mógł zwalić na niego winę xD

Jeżeli pomoc jeszcze nie nadejdzie to rzeczywiście poszuka się jakiegoś auto z frajerem

Aż żałuje że nie zainwestowałem w atut ace of many trades to miałbym prowadzenie samochodu bez minusów czy coś takiego i w sumie pasowałoby do postaci :D

slann pisze:
A co ze mną?


A ty tu chyba nie grasz ? :hahaha: pomyłka ? Choć w sumie wydaje mi się że lepiej byś się bawił tu niź w Inwazji :)
 
zarok
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 965
Rejestracja: pt sie 05, 2011 1:58 pm

Re: [M&M] GSV - komentarze

pt wrz 13, 2013 7:46 pm

Trochę mnie tutaj nie było :razz: . Coś się dzieje w sprawie wieży F4 czy Cyberman powinien szukać sobie nowej roboty?
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

[M&M] GSV - komentarze

pt wrz 20, 2013 10:52 am

Rezygnuje z sesji, zabiłem postać żebyście nie mieli kłopotu z jej usuwaniem. Początkowe akcje był fajne i dobrze się bawiłem odgrywając Jazzmana ale szczerze mówiąc nie widzę za bardzo sensu w tej sesji.

Kluczowym słowem tutaj byłaby dobra zabawa, zamiast zabawy mam frustracje a nie po to gram w PBF żeby się denerwować. Nie wiem może ja jestem za mało pomysłowy do tej sesji ? I to nawet nie chodzi o moją postać bo jakoś się złożyło że miałem ekstremalnie dobre rzuty ale o WSZYSTKIE.


Ja rozumiem że ma być trudno i realistycznie ale to nie jest już rzucanie kłód pod nogi a przygniatanie postaci tymi kłodami. Nawet jak coś się jakieś postaci uda np. Kradzież diamentów czy włóczni to zaraz wiążę się z tym kolejny quest który jest jeszcze bardziej wykręcony i niemożliwy do wykonania


Cieszyłem się na możliwość robienia duetu z Zarokiem bo nasze postaci fajnie się by uzupełniały ale teraz musiałbym zmagać się z mściwym Tombstonem i mieć na swoim koncie kolejną nieudaną akcje?


Namęczyłem się z tą paczką wydałem HP i myślałem że wreszcie wydostane się z tego mostu a tu taki klops :\ cóż widać naprawdę nie jestem pomysłowy :P miałem nadzieje że ten gościu będzie jakimś wariatem albo geniuszem któremu mógłbym być winny przysługi, że paczkę mógłbym wymienić na jakieś kontakt adresowy z lekarzem czy innym złym naukowcem dla którego wykonałbym jakąś misje i który pomógłby Jackowi ustabilizować moc


Myślałem żeby zrobić z niego podwójnego agenta że poszedł by na współprace z Silver Sable w zamian za parole... ale jak widać to wszystko były głupie pomysły. :\

Dziękuje za wspólną grę ale mam wrażenie że cokolwiek bym nie zrobił to postaci by się i tak nie udało. Nie jestem też pewien czy takie ostre dociskanie realizmu(o ile w ogóle można mówić o czymś takim w tego typu sesji) to dobry pomysł

Zwracam uwagę że coraz więcej graczy znika z sesji albo nic nie robi więc chyba źle się bawią
 
PPPP
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4823
Rejestracja: śr gru 01, 2004 7:17 pm

Re: [M&M] GSV - komentarze

pt wrz 20, 2013 11:55 am

Po pierwsze, edit scene to nie jest instant win. Stworzyłeś sobie zwykłego gościa w samochodzie. On może być nawet geniuszem, ale w sytuacji zagrożenia życia zrobi to co prawie każdy - spanikuje. Twój pech z rzutu był taki, że nie zdołałeś mu wyrwać kierownicy na czas.

Skoro mowa o kradzieży diamentów i włóczni - Roninowcy mają się jak na razie całkiem dobrze, nie mam wrażenia, żeby byli sfrustrowani ;)

Po drugie, to jest właśnie cała trudność tego zadania. Jesteś speedsterem, dostarczenie czegokolwiek w krótkim czasie byłoby dla Ciebie banalne. Masz dobre pomysły, tylko są bardzo długodystansowe. Ja bym raczej zachęcał do kombinowania jak zrobić coś tutaj/teraz. Popatrz na Feniksa. Radzi sobie całkiem dobrze, mimo ma o wiele gorszą sytuację niż Jazzman, a jego wyzwania były o wiele trudniejsze zarówno pod względem kombinowania jak i wysokości testów.

Prawdę mówiąc, sądziliśmy, że inaczej się do tego zabierzesz i zaczniesz od otwarcia paczki. Z Twoją szybkością możesz ją łatwo otworzyć i jeśli okaże się, że otwarta jest trudniejsza do transportu, to równie szybko ją zamkniesz ;)
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

[M&M] GSV - komentarze

pt wrz 20, 2013 12:17 pm

PPPP pisze:
Po pierwsze, edit scene to nie jest instant win. Stworzyłeś sobie zwykłego gościa w samochodzie.


Ja się nie spodziewałem instant win, myślałem że będzie pościg policyjny, po prostu chciałem się wydostać z tego mostu którego mam już dosyć :P

PPPP pisze:
Prawdę mówiąc, sądziliśmy, że inaczej się do tego zabierzesz i zaczniesz od otwarcia paczki. Z Twoją szybkością możesz ją łatwo otworzyć i jeśli okaże się, że otwarta jest trudniejsza do transportu, to równie szybko ją zamkniesz ;)


OK skasowałem samobójstwo, potem dam posta z otwieraniem paczki bo w sumie jestem ciekaw co tam jest xD

Jak poważny był ten wypadek ?

Nie chcę żeby wyszło na to że robię jakąś wielką aferę po prostu jak patrze na wszystkie postacie z sesji to żądnej się chyba za bardzo nic nie udaje i to jest troszkę deprymujące
 
Awatar użytkownika
Feniks
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 5008
Rejestracja: ndz lis 07, 2004 10:34 am

[M&M] GSV - komentarze

pt wrz 20, 2013 12:26 pm

Ja bym nie powiedzial ze sobie radze :p Gdyby nie to ze MG sie za mnie ruszyl to postac po prostu by siadla na pokladzie I zaczela plakac. Zgadzam sie po czesci ze utrudnien jest po drodze za duzo i czasem ma sie wrecz wrazenie ze postaci ma sie po prostu nie udac I tyle. Tak jak teraz mowisz o realizmi a tu gangster wpada do samochodu celuje dziatkowi w twarz a ten zamiast sie posrac w gacie krzyczy ze mu brudze tapicerke. Patrzac na akcje innych wyglada podobnie i zaczynqm sie bac ze jakbym okradal dzieciaki z lizakow to ktorys z dzieciakow okazalby sie super mutantem I mi naklepal.
 
Awatar użytkownika
Pipboy79
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2881
Rejestracja: śr sty 26, 2011 10:15 am

Re: [M&M] GSV - komentarze

pt wrz 20, 2013 12:59 pm

-Spoko chłopaki, dacie radę, nie poddawajcie się :)
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

[M&M] GSV - komentarze

pt wrz 20, 2013 1:07 pm

@Feniks

Właśnie o to mi chodzi, nie ma żadnego poczucia sukcesu! Patrząc po innych graczach:

Altarisowi udało się ukraść diamenty ale nie jest wstanie ich nigdzie opylić, żeby mieć na to szanse musi pokonać babkę z mocą bardziej przegiętą niż nagrzany wirusami Lucky shot z tunderboltsów (a przynajmniej takie sprawia wrażenie :P)

Chociaż tekst o urywaniu złamanego czubka drogim szpilkom jakby to były mentosy był genialny :hahaha: ale sytuacja była mało ciekawa i gracza nie widać. Cóż zdarza się, może nie mieć czasu.

Tytania i Cooler też poszli w zapomnienie ale to byli gracze z Lastaa więc może podobnie jak Arvelusowi nie odpowiadało im tempo i styl gry tutaj ?

Feniks który próbuje już grać drugą postacią i sam mówi że podobnie jak ja nie jest zbytnio zadowolony ze skali wyzwania

Zarok któremu już chyba 4 razy zaatakowano kryjówkę i postaci też nic nie wychodzi :)

Pipboy któremu udało się zdobyć trochę kasy ale po za tym ma raczej pecha i musi walczyć z gościem opętanym przez demona (btw: Jeżeli coś w tej gaśnicy zostało może warto by spróbować zgasić świece i przerwać pentagram?)

Suld i Morel którzy dostali niemożliwe do wykonania zadanie, które nie wiedzą z której strony ugryźć wygląda na to że w ogóle przestali odpisywać bo nie potrafią wczuć się w postać. A przynajmniej tak to wygląda z mojego punktu widzenia bo w innych sesjach odpisują. Jeżeli uważacie że wkładam wam w usta jakieś wypowiedzi to przepraszam. Zastrzegam tylko że tak to wygląda z mojego punktu widzenia :P

No i w końcu Jazzman pierwsza akcja była bardzo fajna i nie narzekam że się nie udała bo wzięcie starego na barana było durnym pomysłem z mojej strony. Zdawało mi się że to jest sesja sanboxsowa i miałem wrażenie że MG są niezadowoleni z powodu mojego braku kreatywności więc miałem dwa pomysły:

Pójść do prasy na wywiad, bo postać ma wyrzuty sumienia z powodu prześladowania mutantów przez jego działanie, próbowałem ale nic nie wyszło i potem dostałem misje z paczką. Zamierzam do tego pomysłu wrócić z tym że bez fotek profesora trupiej czachy bo to chcę zostawić w ramach zabezpieczenia :)

- Drugim pomysłem jaki miałem była próba opylenia skradzionej SWATowcom broni, myślałem jeszcze że mógłbym spróbować pomóc oczyścić Ronionowcom dragi i pomóc je opylić co by z kolej pozwoliło Jackowi spłacić długi dilerom ale najpierw trzeba by jakoś dojść do kontaktu myślałem żeby przez cybermana ....


Ogólnie jak sami widzicie mam sporo pomysłów i sesja jest bardzo interesująca ale skala wyzwania jest tak duża że na serio zamiast myśleć jak wydostać paczkę i cieszyć się na nagrodę mam wrażenie że nawet jeżeli w jakieś CUDOWNY sposób uda mi się ją stamtąd wydostać i dostarczyć to Tombston i tak urwie głowę mojej postaci bo coś się uszkodziło od tych upadków paczuszki :P

Trudna sesja nie jest zła ale tych utrudnień jest za dużo potrzeba jakieś przysłowiowej marchewki żeby grało się przyjemniej :) jakiegoś poczucia możliwości sukcesu

Bo jak widać tylko piętrzące się na każdym kroku trudności to aż odechciewa się grać nawet jak ma się szczęście na kościach :D
Ostatnio zmieniony pt wrz 20, 2013 1:11 pm przez Brilchan, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
zarok
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 965
Rejestracja: pt sie 05, 2011 1:58 pm

Re: [M&M] GSV - komentarze

pt wrz 20, 2013 1:36 pm

Trochę przesadzacie. Nikt nie mówił, że będzie łatwo :razz: . Wbrew pozorom dużo się nam udaje. Z mojego punktu widzenia to Cybermanowi nie udała się tylko jedna akcja, czyli zatrzymanie furgonetki i nie była to w żadnym wypadku złośliwość mg. Wziąłem po prostu zadanie do którego kompletnie nie pasuje moja postać (a raczej nie pasuje do sposobu w którym chciałem to rozegrać). Wszystko inne co się stało wcześniej było kompletnie uczciwe. Mamy dobry plan by ukraść włócznie i nasze postacie się do tego idealnie nadają - kradzież udana od początku do końca. To, że potem znalazł Cybermana Tombstone to już zwykłe, losowe konsekwencje tego co robiliśmy. Pomijając oczywiście to, że chwile potem Cyberman skleconym na szybko urządzeniem rozpuścił ciało w wannie :razz: .

Suld i Morel którzy dostali niemożliwe do wykonania zadanie, które nie wiedzą z której strony ugryźć wygląda na to że w ogóle przestali odpisywać bo nie potrafią wczuć się w postać.


Nie jest takie niemożliwe. Po chwili namysłu już mam plan jak wprowadzić trojkę do wieży, wspomóc ich siedząc cały czas w melinie, a potem wyciągnąć prosto z najwyższego piętra za pomocą prostego urządzenia, które Cyberman mógłby stworzyć w 6-7 godzin. Tak, cały czas czekam aż będę mógł użyć wtyczki do matrixa w kryjówce Cybermana. Teraz żałuje, że ma "mind only" bo mógłbym w łatwy sposób uciec przed Tombstone'em :) .



Tak pomijając wszystko, mam pytanie odnośnie sesji.

Oldschool: continuous damage 3


To jest inwencja twórcza GM i nie powinienem się tym interesować czy wyszedł jakiś nowy, fajny dodatek który pozwala w jakiś sposób nałożyć sustained i continuous na damage?
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

[M&M] GSV - komentarze

pt wrz 20, 2013 1:50 pm

Feniks pisze:
Tak jak teraz mowisz o realizmi a tu gangster wpada do samochodu celuje dziatkowi w twarz a ten zamiast sie posrac w gacie krzyczy ze mu brudze tapicerke.


Chcesz się zamienić ? :P już myślałem że wszyscy NPC którzy są spotykane przez nasze postaci to badassy począwszy od stukniętego weterana z Iraku który prowadził konwój Ronina :D więc sądzę że trafię na jakiegoś wariata z którym da się wejść w układ a akurat trafiłem na jednego w okolicy normalsa który spowodował wypadek :P

@Zarok ja nie oskarżam naszych MG o złośliwość tylko odrobinę przegięcie w skali wyzwań :P

Feniks pisze:
czasem ma sie wrecz wrazenie ze postaci ma sie po prostu nie udac I tyle.


Odbieram to podobnie :)

Feniks pisze:
Patrzac na akcje innych wyglada podobnie i zaczynqm sie bac ze jakbym okradal dzieciaki z lizakow to ktorys z dzieciakow okazalby sie super mutantem I mi naklepal.


Chyba że akurat potrzeba ci mutanta to wtedy żadnego nie ma :P


Dobra żarty żartami dzisiaj dam jeszcze posta i dam szanse Jackowi bo biedaka polubiłem. Sesja ma klimat chciałbym tylko mieć wrażenie że nasze postaci mają okazje coś zrobić :P

zarok pisze:
Teraz żałuje, że ma "mind only" bo mógłbym w łatwy sposób uciec przed Tombstone'em :) .


Może Tombston wyślę Cybermana ze wsparciem ? XD
 
Awatar użytkownika
Pipboy79
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2881
Rejestracja: śr sty 26, 2011 10:15 am

Re: [M&M] GSV - komentarze

pt wrz 20, 2013 2:22 pm

Brilchan pisze:
Pipboy któremu udało się zdobyć trochę kasy ale po za tym ma raczej pecha i musi walczyć z gościem opętanym przez demona (btw: Jeżeli coś w tej gaśnicy zostało może warto by spróbować zgasić świece i przerwać pentagram?)


-Ja tam na tego pierwszego questa się nie skarżę, uważam, że poszedł mi całkiem nieźle. I nie zdobyłem "trochę kasy", zdobyłem całkiem sporo kasy :)

-Ale moja postać była właśnie projektowana do takich questów i mogłem użyć jej silnych atutuów.

-O obecnym queście się nie wypowiadam bo dopiero się zaczął. Zobaczymy jak będzie. Spaslak ma swoje sztuczki a ja mam swoje :)



Brilchan pisze:
Trudna sesja nie jest zła ale tych utrudnień jest za dużo potrzeba jakieś przysłowiowej marchewki żeby grało się przyjemniej jakiegoś poczucia możliwości sukcesu


-Bo ja wiem... W sporej mierze te trudności są niejako konsekwencją naszych działań. Ten świat gry po prostu żyje i MG przedstawia go w dość ładny logiczny sposób. Jak np. spowodowaliśmy rozwalenie głównego komisariatu no to tera go nie ma. Jak zwędziliśmy włócznie afrykańskiego króla to się wkurzył i powiedział, że przyjedzie.

-Do tego postacie które się pojawiają w grze są dość silne. Elektro może wypalić elektrykę w całej dzielni a Tombstone nie jest jakimś tam wymoczkiem czy popychadłem. Moim zdaniem tak właśnie powinno być i czegoś takiego nalezy się po nich spodziewać.
 
Awatar użytkownika
Morel
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4566
Rejestracja: śr mar 03, 2010 10:59 am

[M&M] GSV - komentarze

czw wrz 26, 2013 3:31 pm

Takie sesje nie są proste dla MG jak i dla graczy. Patrzę z technicznego punktu widzenia.
To sandbox - możemy praktycznie robić co chcemy, brać kłesty, albo nie. ;)

Ja mam problem z moją postacią. Możliwe, że dokonam jakiejś zmiany, ale na razie jeszcze nie wiem. Muszę się ogarnąć ;)
 
Awatar użytkownika
Pipboy79
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2881
Rejestracja: śr sty 26, 2011 10:15 am

Re: [M&M] GSV - komentarze

sob wrz 28, 2013 11:05 pm

Morel pisze:
To sandbox - możemy praktycznie robić co chcemy, brać kłesty, albo nie.


-Nom, mnie to lezy :) Mozemy sie probowac wycofac nawet w trakcie questa. Ino potem sa konsekwencje...



Morel pisze:
Ja mam problem z moją postacią. Możliwe, że dokonam jakiejś zmiany, ale na razie jeszcze nie wiem. Muszę się ogarnąć


-To sie ogarniaj :) Fajnie by blo jakby Doktorek wrocil do gry pelna geba :)



-No ja sie na razie uzeram ze spasionym fanatyiem na sterydach... :)



-A tak technicznie to mam ostatnio problemy z lapem wiec nie moge pisac tak czesto jakbym chcial. Licze ze wkrotce bedzie lepiej ale poki co to odpisuje kiedy moge a nie kiedy chce... :/
 
PPPP
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4823
Rejestracja: śr gru 01, 2004 7:17 pm

[M&M] GSV - komentarze

śr paź 02, 2013 5:21 pm

Brilchan, grasz?
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

[M&M] GSV - komentarze

sob paź 12, 2013 12:25 am

Gram, gram zdrowie mi ostatnio siadło odpisałem :)
Ostatnio zmieniony sob paź 12, 2013 12:43 am przez Brilchan, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Suldarr'essalar
Arcypsion
Arcypsion
Posty: 13173
Rejestracja: sob maja 28, 2005 9:27 pm

[M&M] GSV - komentarze

sob lis 02, 2013 11:30 am

Dzięki za niezabijanie mojej postaci. Jeszcze :)


Ps. Czy Kłamca wie cokolwiek o tym, że Black Panther jest w mieście?
Ostatnio zmieniony sob lis 02, 2013 11:35 am przez Suldarr'essalar, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Pipboy79
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2881
Rejestracja: śr sty 26, 2011 10:15 am

Re: [M&M] GSV - komentarze

sob lis 02, 2013 1:29 pm

Suldarr'essalar pisze:
Ps. Czy Kłamca wie cokolwiek o tym, że Black Panther jest w mieście?


-To chyba nawet w mediach bylo, ze przyjezdza król bo skradziono wlócznie...
 
Awatar użytkownika
Suldarr'essalar
Arcypsion
Arcypsion
Posty: 13173
Rejestracja: sob maja 28, 2005 9:27 pm

[M&M] GSV - komentarze

sob lis 02, 2013 1:32 pm

Ok, to dokupuję jeszcze w jakimś Toys4Boys sole trzeźwiące, pudełko z zapachem zgniłego jajka, małą latarkę diodową o dużej mocy.
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

[M&M] GSV - komentarze

sob lis 02, 2013 9:39 pm

Wróciłem postaram się wkrótce odpisać

EDIT: Post jest, wielka szkoda że Altaris zrezygnował a Ketsuki poszedł do piachu :( naprawdę fajna postać z potencjałem. No i ta cała akcja z włócznią zdaje się trochę bez sensu teraz się zrobiła no trudno :\

Pipboy jak zwykle mnie ubawił z tą gadką do GR :D
Ostatnio zmieniony ndz lis 03, 2013 4:06 am przez Brilchan, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód:
 
Heretyk
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 5036
Rejestracja: pn mar 28, 2005 12:23 pm

[M&M] GSV - komentarze

pn lis 04, 2013 10:36 am

po czym wyciągną komórę i spróbował połączyć się ze zleceniodawcom


Nie możesz się dodzwonić :) pamiętasz ostatnie dźwięki z poprzedniej rozmowy :)? szef rozwalił komorę :)

No i gdzie Twoja żyłka eksperymentatora? Nie zajrzysz do pojemnika :D? Działasz wbrew konwencji, supervilian widząc nieznane chemikalia aż przebiera nogami by je na sobie wypróbować :D
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

[M&M] GSV - komentarze

pn lis 04, 2013 11:11 am

Heretyk pisze:
Działasz wbrew konwencji, supervilian widząc nieznane chemikalia aż przebiera nogami by je na sobie wypróbować :D


Tylko że Jack nie poczuwa się do bycia superzłoczyńcom xD jest tylko drobnym rzezimieszkiem z super mocą który próbuje skorzystać z okazji i polepszyć sobie jakoś życia ;)

Heretyk pisze:
Nie możesz się dodzwonić :) pamiętasz ostatnie dźwięki z poprzedniej rozmowy :)? szef rozwalił komorę :)


Zapomniałem :P doedytować że postać sobie o tym przypomina ?

Heretyk pisze:
No i gdzie Twoja żyłka eksperymentatora? Nie zajrzysz do pojemnika :D?


Po śmierci Nazi Doktora Jazzman jest trochę zniechęcony do wszelkich eksperymentów :D chciałby po prostu zakończyć tę akcje :P
 
Awatar użytkownika
Pipboy79
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2881
Rejestracja: śr sty 26, 2011 10:15 am

Re: [M&M] GSV - komentarze

wt lis 05, 2013 1:18 pm

Brilchan pisze:
Pipboy jak zwykle mnie ubawił z tą gadką do GR


-Jak to jak zwykle? Pierwszy raz z nim gadam... :)

-No ale dzieki, fajno ze sie podobalo :)
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

[M&M] GSV - komentarze

śr lis 06, 2013 1:09 pm

Zapomniałem o tamtej komórce Jack będzie przed nerdem udawał że wszystko OK żeby tamten znów nie spanikował

czy z moim Expertise (Streetwise) 12 dam radę podzwonić po znajomych i załatwić jakieś garaż czy inną melinę gdzie mógłbym posiedzieć na skrzynce dopóki się Tombston nie odezwie ? Może jakiś rzut wykonać?


Pipboy79 pisze:
-Jak to jak zwykle? Pierwszy raz z nim gadam... :)


Jak zwykle mnie rozbawiłeś\zaciekawiłeś swoim postem :p :D
 
Heretyk
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 5036
Rejestracja: pn mar 28, 2005 12:23 pm

[M&M] GSV - komentarze

śr lis 06, 2013 1:51 pm

W sumie możesz, choć ta melina nie będzie żadnym wypasem.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości