Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

[M&M] GSV - komentarze

śr lis 06, 2013 2:12 pm

Heretyk pisze:
W sumie możesz, choć ta melina nie będzie żadnym wypasem.


Nie potrzeba wypasu tylko jakiegoś miejsca żeby ukryć się przed policją i usiąść na skrzynce dopóki Tombston się nie odezwie :P

Jak przez kilka godzin będzie milczał to trzeba będzie spróbować złapać z nim jakieś inny kontakt a jeżeli nie da się to dopiero WTEDY znudzony jazzman zacznie bawić się w małego chemika :P
 
Heretyk
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 5036
Rejestracja: pn mar 28, 2005 12:23 pm

[M&M] GSV - komentarze

śr lis 06, 2013 2:48 pm

jeżeli nie da się to dopiero WTEDY znudzony jazzman zacznie bawić się w małego chemika


No i sam prowokujesz :P
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

[M&M] GSV - komentarze

pt lis 08, 2013 9:43 am

Heretyk pisze:
No i sam prowokujesz :P


zacytuje klasyka :D :

Heretyk pisze:
tak tylko się droczę :)


Heretyk pisze:
No i wykrakałeś, długo nikt się nie kontaktuje, co robisz :)?


No rzeczywiście wykrakałem :P odpiszę w weekend jakoś i podam powody dla których na razie Jazzman nie ruszt skrzynki :D

Będę próbował złapać jakiś kontakt z Tombstonem Jack po prostu za bardzo się go boi żeby bawić się jego chemikaliami

Widzi tego questa jako ostatnią deskę ratunkową, jeżeli teraz skrewi to będzie mógł się pożegnać z karierą superłotra :P
 
Heretyk
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 5036
Rejestracja: pn mar 28, 2005 12:23 pm

[M&M] GSV - komentarze

pt lis 08, 2013 9:52 am

No chyba, że w skrzynce ma super mutującą rzecz :P
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

[M&M] GSV - komentarze

pt lis 08, 2013 10:34 am

Heretyk pisze:
No chyba, że w skrzynce ma super mutującą rzecz :P


Tylko pytanie czy będzie to dobra mutacja czy może sprawi że jedyne miejsce gdzie moja postać będzie pasować to Murlokowie i ich kanałowa społeczność xD
 
Awatar użytkownika
Pipboy79
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2881
Rejestracja: śr sty 26, 2011 10:15 am

Re: [M&M] GSV - komentarze

sob lis 09, 2013 6:33 pm

-To wymocz w tym jakiegos szczura i zobacz co sie stanie :)
 
Awatar użytkownika
Feniks
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 5008
Rejestracja: ndz lis 07, 2004 10:34 am

[M&M] GSV - komentarze

sob lis 09, 2013 8:08 pm

I tak oto zrodzi sie nowy supervilan Ratman :p
 
Awatar użytkownika
Pipboy79
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2881
Rejestracja: śr sty 26, 2011 10:15 am

Re: [M&M] GSV - komentarze

sob lis 09, 2013 8:16 pm

Feniks pisze:
I tak oto zrodzi sie nowy supervilan Ratman :p


:D
 
Heretyk
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 5036
Rejestracja: pn mar 28, 2005 12:23 pm

[M&M] GSV - komentarze

sob lis 09, 2013 9:45 pm

Albo super szczur odgryzie Ci głowę i zniknie w mrokach nocy :P
 
Awatar użytkownika
Pipboy79
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2881
Rejestracja: śr sty 26, 2011 10:15 am

Re: [M&M] GSV - komentarze

pn lis 18, 2013 8:43 pm

-Hm... No i na co mi przyszło na stare lata... A tyle razy wpadałem na sesji z kumplami i broniliśmy świat przed demonologami, kultystami i temu tałatajstwu co przyzywali... :)
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

[M&M] GSV - komentarze

śr lis 20, 2013 5:05 pm

No i dałem obiecanego posta :D wzorem Pipboya spróbowałem napisać dłuższego ciekawego posta a moja postać wzorem Patyka postanowiła narazić swoje życie w głupi i nieodpowiedzialny sposób w nadziej na fajną przygodę :P

Aż mi się przypomniał inna postać zwana Patykiem pewien Warlock którym grał Heretyk w ciekawiej sesji D&D 4E. Mam nadzieje że nasze postaci spotka lepszy los ;)
 
Awatar użytkownika
Pipboy79
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2881
Rejestracja: śr sty 26, 2011 10:15 am

Re: [M&M] GSV - komentarze

śr lis 20, 2013 6:31 pm

Brilchan pisze:
No i dałem obiecanego posta wzorem Pipboya spróbowałem napisać dłuższego ciekawego posta a moja postać wzorem Patyka postanowiła narazić swoje życie w głupi i nieodpowiedzialny sposób w nadziej na fajną przygodę


-A dzięki za miłe słowo :)

-Ale wiesz, mój hiroł nie specjalnie szuka guza ot, tak widzisz, przyjechal Ghost'y człek poprosił o autograf a potem jakoś to samo poszło... :)



Brilchan pisze:
Aż mi się przypomniał inna postać zwana Patykiem pewien Warlock którym grał Heretyk w ciekawiej sesji D&D 4E. Mam nadzieje że nasze postaci spotka lepszy los


-A z tamtymi co się stało?
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

[M&M] GSV - komentarze

śr lis 20, 2013 6:47 pm

Pipboy79 pisze:
-A z tamtymi co się stało?


Dość fajna sesja, bili się z jaszczurkami na bagnach, znaleźli chatę jakiegoś epickiego kapłana i obłowili się w magiczną zbroje i księgi. Ale niestety spalili tą chatę jedną z ksiąg :P


W każdym razie wrócili do wioski która zleciła im zabicie jaszczuro ludzki żeby skorzystać z przeprawy. Ale wioskowi chcieli dostać pogłowie za śmierć młodego chłopaka który był ich przewodnikiem. Postać Heretyka nienawidziła wsioków więc im odmówił i skończyło się na mordobiciu z całą wioską którą ekipa przegrała


A potem przyleciał jakieś epicki szaman Jaszczuroludzi na smoku wybił wioskę a dusze rytualnie zabitych BG skończyły w jakimś krwawym krysztale :D

Przypomniało mi się to teraz bo Heretyk napisał w komentarzach do tej sesji fajny tekst o tym że sesją należy się dobrze bawić, ciekawie odgrywać postać tak że nawet jak nasz bohater zginie to dostanie fajny opis spalenia na stosie (czy coś w ten deseń parafrazuje :P)


No i przypomniało mi się jak wampir Ketsuki postać Zaalaosa został obdarzony chorobą i przez pozbycie się jej dostał fajnego questa. Dlatego zdecydowałem się pozwolić Jazzmanowi złapać tz. Idiot Ball zwalając winę na jego podupadający w wyniku nadużywania mocy mózgownicę :P

MG widać mają jakieś fajny pomysł z tą substancją więc nie będę się sprzeczał skoro sam nie mam lepszego :P :D

Pewnie skończy się tak że Jazzman i Cyberman będą wspólnymi siłami próbować wyeliminować Tombstona :D

Potem jeszcze planuje pooprawiać posta bo jest tam trochę błędów gramatycznych ale teraz mi się nie chcę poprawiać


PS. Mam nadzieje że tym razem nic nie wykrakałem xD
 
Awatar użytkownika
Pipboy79
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2881
Rejestracja: śr sty 26, 2011 10:15 am

Re: [M&M] GSV - komentarze

śr lis 20, 2013 7:21 pm

Brilchan pisze:
Dość fajna sesja, bili się z jaszczurkami na bagnach, znaleźli chatę jakiegoś epickiego kapłana i obłowili się w magiczną zbroje i księgi. Ale niestety spalili tą chatę jedną z ksiąg


-Oh wiesz... Ci BG... Oni zawsze coś palą, psują, mordują albo kradną... Taka współczesna wersja Jeźdźców Apokalipsy i kara bogów... I najlepsze, że najczęściej uważają się za "tych dobrych" :)



Brilchan pisze:
Przypomniało mi się to teraz bo Heretyk napisał w komentarzach do tej sesji fajny tekst o tym że sesją należy się dobrze bawić, ciekawie odgrywać postać tak że nawet jak nasz bohater zginie to dostanie fajny opis spalenia na stosie (czy coś w ten deseń parafrazuje )


-Ja się z tym zgadzał co powiedział. Ale szczerze mówiąc wolałbym się bawić i tak dalej ale tę część o paleniu na stosie niekoniecznie chciałbym zaliczać... :)




Brilchan pisze:
No i przypomniało mi się jak wampir Ketsuki postać Zaalaosa został obdarzony chorobą i przez pozbycie się jej dostał fajnego questa. Dlatego zdecydowałem się pozwolić Jazzmanowi złapać tz. Idiot Ball zwalając winę na jego podupadający w wyniku nadużywania mocy mózgownicę


-Hmm...Homer Simpson miał na tę okoliczność fajne powiedzenie: To moja wina i zwalę ją na kogo zechcę! Tak więc wiesz, jest tyle mnóstwo złych ludzi i pechowych zdarzeń na które można coś zwalić...



Brilchan pisze:
MG widać mają jakieś fajny pomysł z tą substancją więc nie będę się sprzeczał skoro sam nie mam lepszego


-Mnie coś świta, że to ta beczka co ją Cooler i Tandi zwinęli z magazynu. Ale pewny nie jestem...



Brilchan pisze:
Pewnie skończy się tak że Jazzman i Cyberman będą wspólnymi siłami próbować wyeliminować Tombstona


-W samoobronie oczywiście :) I potem gadka w sądzie: "...I wtedy wysoko sądzie, strzeliłem ostrzegawczo w powietrze by go odstraszyć bo nie chciałem mu robić krzywdy... Jako wyraz dobrej woli strzeliłem 22 razy wysoki sądzie... Prosto w głowę..."
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

[M&M] GSV - komentarze

śr lis 20, 2013 7:31 pm

Pipboy79 pisze:
-Ja się z tym zgadzał co powiedział. Ale szczerze mówiąc wolałbym się bawić i tak dalej ale tę część o paleniu na stosie niekoniecznie chciałbym zaliczać... :)


Ja też, szczególnie że przywiązuję się do postaci :wink: ale to się odnosiło akurat do sesji legendarnego Bielona Dark fantasy gdzie trupy BG ścielą się gęsto :P


Pipboy79 pisze:
-Hmm...Homer Simpson miał na tę okoliczność fajne powiedzenie: To moja wina i zwalę ją na kogo zechcę! Tak więc wiesz, jest tyle mnóstwo złych ludzi i pechowych zdarzeń na które można coś zwalić...


Heh, wpisałem w kartę taką wadę fabularną to chcę ją wykorzystać żeby chociaż były pozory spójności :) I mam motywacje żeby próbować złapać kontakt z Dr. Conorsem albo jakimś innym szaleńcem :D

Pipboy79 pisze:
-W samoobronie oczywiście :) I potem gadka w sądzie: "...I wtedy wysoko sądzie, strzeliłem ostrzegawczo w powietrze by go odstraszyć bo nie chciałem mu robić krzywdy... Jako wyraz dobrej woli strzeliłem 22 razy wysoki sądzie... Prosto w głowę..."


BOSKIE :hahaha: :hahaha: :hahaha: :rockpunk: ty to zawsze masz zabójcze teksty :mrgreen:
 
Heretyk
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 5036
Rejestracja: pn mar 28, 2005 12:23 pm

[M&M] GSV - komentarze

śr lis 20, 2013 11:12 pm

Ale szczerze mówiąc wolałbym się bawić i tak dalej ale tę część o paleniu na stosie niekoniecznie chciałbym zaliczać...

Ale czsem taki koniec jest zwieńczeniem postaci, jak żyła tak umarła. Barwnie :P
Choć w tym przypadku postać zgineła dlatego, że złamała swoją główna zasadę życiową. Tzn. zamaist uciekać po ubiciu sołtysa i podpaleniu stodoły, została na jedną turę by osłonić ucieczkę innych postaci :)
 
Awatar użytkownika
Pipboy79
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2881
Rejestracja: śr sty 26, 2011 10:15 am

Re: [M&M] GSV - komentarze

pt lis 22, 2013 10:37 pm

Brilchan pisze:
Ja też, szczególnie że przywiązuję się do postaci ale to się odnosiło akurat do sesji legendarnego Bielona Dark fantasy gdzie trupy BG ścielą się gęsto


-No fakt, sporo zależy od konwencji gry. Jak gdzieś się robi postać w parę minut i ma się swiadomość, że starczy na kilka godzin gry to faktycznie idzie to lżej przeżyć niż jak się planuje około tygodnia i z myślą o paru m-cach przynajmniej.



Brilchan pisze:
Heh, wpisałem w kartę taką wadę fabularną to chcę ją wykorzystać żeby chociaż były pozory spójności I mam motywacje żeby próbować złapać kontakt z Dr. Conorsem albo jakimś innym szaleńcem


-Tzn. jaką "wadę fabularną" se wpisałeś? O ile to nie tajemnica oczywiście :)



Brilchan pisze:
BOSKIE ty to zawsze masz zabójcze teksty


-Mam naturalny i wytrenowany talent do zapamiętywania kawałów, i takich tam. Czasem jak widać się przydaje. :) Ale miło, że sie podobało :)




Heretyk pisze:
Ale czsem taki koniec jest zwieńczeniem postaci, jak żyła tak umarła. Barwnie


-To fakt. Z dwojga złego lepiej tak niż: to teraz ten banita... turlu - turlu... hm... rób unik... ojej nie zrobiłeś... ok to na dmg... mhm... oo krytyk... to jak się odejmie od twojej żywotności too... yyy... eeee... nie żyjesz.

-Takie coś to dopiero potrafi człeka wkurzyć...



Heretyk pisze:
Choć w tym przypadku postać zgineła dlatego, że złamała swoją główna zasadę życiową. Tzn. zamaist uciekać po ubiciu sołtysa i podpaleniu stodoły, została na jedną turę by osłonić ucieczkę innych postaci


-Hm... Bywa... Ale przynajmniej jak widzisz zostało to zapamiętane i jej i Tobie. Takie rzeczy się pamięta nawet jak nie chodziło o Twoją postać :)
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

[M&M] GSV - komentarze

pt lis 22, 2013 10:55 pm

Pipboy79 pisze:
-Tzn. jaką "wadę fabularną" se wpisałeś? O ile to nie tajemnica oczywiście :)


Nie tam żadna tajemnica! Dałem mu ich sporo z tych co były w postach to były

- Hipermetabolizm

- Brak jasności umysłu kontroli po biegu tz. Taka euforia biegacza na sterydach :D Jack jest dość inteligentny ale gdy korzysta z mocy jest lekko u jarany endorfinami :D

- Do tego dochodzi jeszcze szybkie zużywanie się ubrań i parę innych drobnostek które może wyjdą jeszcze w sesji


Pipboy79 pisze:
-No fakt, sporo zależy od konwencji gry. Jak gdzieś się robi postać w parę minut i ma się swiadomość, że starczy na kilka godzin gry to faktycznie idzie to lżej przeżyć niż jak się planuje około tygodnia i z myślą o paru m-cach przynajmniej.


Dlatego ja bym raczej nie umiał zagrać w jednolinikowce
 
Heretyk
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 5036
Rejestracja: pn mar 28, 2005 12:23 pm

[M&M] GSV - komentarze

sob lis 23, 2013 12:03 am

Czyli jak robisz długo postać to wtedy grasz nią zachowawczo i nie ryzykujesz :)?
Ja staram sie trzymać zamysłu i charakteru postaci. Zawsze patrzę z perspetywy postaci. Bez względu czy tworzyłem postać godzine czy tydzień.
 
Awatar użytkownika
Pipboy79
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2881
Rejestracja: śr sty 26, 2011 10:15 am

Re: [M&M] GSV - komentarze

ndz lis 24, 2013 1:23 pm

Heretyk pisze:
Czyli jak robisz długo postać to wtedy grasz nią zachowawczo i nie ryzykujesz ?


-Jeśli mówisz do mnie to niekoniecznie. Nie lubię zbędnego ryzyka to fakt. Staram się oceniać siły na zamiary. Ale często zdarza mi się ryzykować i to nawet bardzo w chwili gdy trzeba kogoś lub siebie wyratować lub gdy mi testosteron włączy wspórywalizację z innym Graczami (bo z BNami to nigdy nie jest takie ciekawe) :) Ale poza tym jestem grzeczny... :) Zręsztą, już trochę gramy razem to chyba mniej więcej widać jak gram :)

-Granicą ryzyka jakie jestem w stanie na serio rozważać jest mniej - więcej jak mam połowę szans na sukces. Jak dla mnie jest nadal dość mało ale już na tyle dużo by dumać co dalej z tym zrobić. Jak uznam, że mam mniej to na ogół staram się wymyśleć coś innego. Jak mam tę połowę też w sumie kombinuję jak zwiększyć swoje szanse. Stąd właśnie często zamęczam swoich miciuniów różnymi pytaniami.



Heretyk pisze:
Ja staram sie trzymać zamysłu i charakteru postaci. Zawsze patrzę z perspetywy postaci. Bez względu czy tworzyłem postać godzine czy tydzień.


-Myślę, że ja też. Choć czasem jest ciężko zdecydować się na dany krok. Fajnie jednak procentuje postać wyjdzie zwycięsko/przeżyje taką rzyzykowną sytuację. Co więcej nawet jak wszystko się uda i będzie ok, to przy następnej okazji wcale nie jest łatwiej :)
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

[M&M] GSV - komentarze

czw gru 05, 2013 1:45 pm

Wiem że chodziło o Obcego ale galaretowatość i miłe usposobienie stworka skojarzyło mi się raczej z Disneyem :D

Choć muszę przyznać że tego zupełnie się nie spodziewałem :) prędzej jakiegoś kwasu który zeżrę postaci rękę :P ciekawe czy postać zyska jakieś dodatkowe moce po za miłym rozmówcom i zaocznym wyrokiem śmierci u Tombestona xD

Pipboy79, spróbuj przerwać pentagram żeby GR ci pomogła :D
 
Awatar użytkownika
Feniks
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 5008
Rejestracja: ndz lis 07, 2004 10:34 am

[M&M] GSV - komentarze

czw gru 05, 2013 1:54 pm

Wiem że chodziło o Obcego ale galaretowatość i miłe usposobienie stworka skojarzyło mi się raczej z Disneyem :D


Mi się wydaje, że chodziło o Matrix :P

Co do nowych mocy t myślę, że" Venom is back :P
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

[M&M] GSV - komentarze

czw gru 05, 2013 2:08 pm

Feniks pisze:
Mi się wydaje, że chodziło o Matrix :P


Mi się wydaje że o facehuggera który wyskoczył z jaja i przepił się do twarzy :D

Feniks pisze:
Co do nowych mocy t myślę, że" Venom is back :P


Symbiont by się po prostu wchłonął a nie zamieniał w rękawiczkę :) po za tym jakoś nie pasuję mi do kosmicznego pasożyta pytanie o tatusia :D ale fajnie że Jack będzie miał z kim pogadać :D nie będzie już taki samotny bidulek xD

Ale fajnie by było gdyby to były tego typu moce :mrgreen:
Ostatnio zmieniony czw gru 05, 2013 2:11 pm przez Brilchan, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Pipboy79
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2881
Rejestracja: śr sty 26, 2011 10:15 am

Re: [M&M] GSV - komentarze

czw gru 05, 2013 4:09 pm

-Aaale się narobiło... Fajosko! :D

-Hm... No i widzicie Ghosty sprzedał mi wadliwą książkę, pewnie Made in China :) Dobrze, że chociaż nożyj jakoś solidniej wygląda

-No dobra a na serio... Jestem z tym demonem poza pentagramem? Ghosty już włączył się do zabawy jak dobrze rozumiem opis? Bo tak walka w klatce na solo z demonicznym insektem to jakoś niezbyt mi się widzi... :)



@Bril...

-Może masz jakiegoś młodego osobnika i później urośnie... Wiesz, jak się podkarmi... :)



@Feniks...

-Coś mi się widzi, że lista kolesi do sklepania w tym mieście szybko się Twojemu hirołsowi wydłuża...
 
Heretyk
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 5036
Rejestracja: pn mar 28, 2005 12:23 pm

[M&M] GSV - komentarze

czw gru 05, 2013 4:11 pm

Wadliwa książkę?
A kto opuścił połowę tekstu :P?

Coś was wywlokło z pentagamu, leżycie na podłodze a pentagram gdzieś znikł
 
Awatar użytkownika
Pipboy79
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2881
Rejestracja: śr sty 26, 2011 10:15 am

Re: [M&M] GSV - komentarze

czw gru 05, 2013 4:21 pm

Heretyk pisze:
Wadliwa książkę?
A kto opuścił połowę tekstu ?


-Wiesz... Czytałem to co ważne a nie jakiś reklamówkoy chłam... :)


Heretyk pisze:
Coś was wywlokło z pentagamu, leżycie na podłodze a pentagram gdzieś znikł


-No ale jesteśmy we trzech czy sam z tą cholerą jestem?
 
Heretyk
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 5036
Rejestracja: pn mar 28, 2005 12:23 pm

[M&M] GSV - komentarze

czw gru 05, 2013 4:27 pm

GR nie widzisz w pobliżu
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

[M&M] GSV - komentarze

sob gru 14, 2013 10:07 pm

zarok pisze:
Cyberman tworzy z metra miniona


Nie jestem żadnym z MG ale za sam ten tekst dałbym ci HP :hahaha: :hahaha: :hahaha: Totalnie rozwaliłeś system i wygrałeś internet tym konceptem :razz:

Naprawdę mnie to rozłożyło na łopatki :mrgreen:
 
zarok
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 965
Rejestracja: pt sie 05, 2011 1:58 pm

[M&M] GSV - komentarze

sob gru 14, 2013 10:14 pm

Wiem właśnie jak to brzmi, stąd ten komentarz zaraz po tym :) .

Taksówka-potwór to było za mało, teraz Cyberman przejmie cały pociąg :razz: .
 
Awatar użytkownika
Pipboy79
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2881
Rejestracja: śr sty 26, 2011 10:15 am

Re: [M&M] GSV - komentarze

ndz gru 15, 2013 4:44 pm

@Zarok...

-To jeszcze zadzwoń po SOKistów i SWAT bo tu jakiś dzikus skądeś tam niewinnych amerykańskich obywateli napada na amerykańskiej ziemi. A poza tym może jakiś glina czy detektyw też jest w pociągu to się może zechce poćwiczyć coś z serii szklaną po łapach :)


-He, he, heh, przejechałem się na motorze GR!!! :D Mówiłem, że będziemy wspólnikami :D

-Ale... Ten tego... Gdzie ja się właściwie obudziłem? Jestem w swojej bryce jak dobrze rozumiem? Mam focię z GR :)? Mam wciąż ten sztylet? On znaczy się jest zamiast drążka do zmiany biegów?
Ostatnio zmieniony pt gru 20, 2013 2:40 pm przez Pipboy79, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości