Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Qrchac
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 766
Rejestracja: wt gru 25, 2007 2:00 pm

Heavy Rain

pn sty 24, 2011 9:48 am

Dr_Greenthumb pisze:
Pytanko mam: czy aby obejrzeć wszystkie możliwe zakończenia trzeba przejść za każdym razem całą grę? Czy wystarczy tylko wybrane chaptery (ale jak miałbym wtedy zakończenie zobaczyć...)?
Musisz przechodzić grę od poszczególnych rozdziałów robiąc konkretne ścieżki. Co i jak zależy jak przeszedłeś za pierwszym razem. I jeśli chcesz, żeby były potem dostępne w filmach (+ dostać trofeum za wszystkie zakończenia) musisz robić to mając włączone zapisywanie stanu gry. Oczywiście nie polecam nikomu czytać poradnika, jeśli nie przeszedł już całości - są tam ciężkie spojlery.
Opis co i jak masz to np. tu:
http://www.ps3trophies.org/game/heavy-rain/guide/
http://uk.faqs.ign.com/articles/107/1070908p1.html
Chyba najdalej jak trzeba się cofnąć to aresztowania/ucieczki Ethana, bo część zakończeń (jedno hardcorowe ]:-> ) wymaga, żeby tatuś siedział w pudle, a do tego musi być dwa razy aresztowany.
 
Awatar użytkownika
Dr_Greenthumb
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 231
Rejestracja: śr mar 21, 2007 4:26 pm

Re: Heavy Rain

śr sty 26, 2011 10:17 am

Całość raz przeszedłem (a w zasadzie to moja małżonka przeszła, ja tylko oglądałem). Zakończenie całkiem niezłe wyszło,

z głównej czwórki tylko Shelby zginął, a i dzieciak przeżył.


Nic to, będziemy kombinować.
 
Awatar użytkownika
Qrchac
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 766
Rejestracja: wt gru 25, 2007 2:00 pm

Re: Heavy Rain

śr sty 26, 2011 10:33 am

Osobiście polecam obejrzenie wszystkich, szczególnie tego najgorszego:
Kiedy przeżywają wszyscy, ale chłopaka nie udaje się odnaleźć, z opcją Nathana siedzącego w kiciu
Powiem, że jest naprawdę mocne.
 
Awatar użytkownika
BOMBER
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: pt lis 04, 2011 10:26 am

Re: Heavy Rain

pt lis 04, 2011 11:09 am

Ja osobiście grę bardzo polecam. Ogólnie lubię grać w gry różne, jedna konwencja (np. rpg) szybko mi się nudzi i muszę sobie urozmaicać. Naturalnie można odnieść wrażenie liniowości tego tytułu. Twórcy gry prowadzą gracza za rączkę, ale sama fabuła IMHO rekompensuje to w 100%.

Na pewno nie jest to tytuł dla każdego. Ale za te kilka groszy które teraz ta gra kosztuje na pewno warto się z nią zapoznać. Sam przeszedłem grę w dwóch sesjach po kilka godzin. Chętnie wbiłbym platynę ale... niestety pierwsze trofeum mi nie wpada :evil: , choć początek zrobiłem kilka razy.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość