Zrodzony z fantastyki

 
kbartz
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: ndz sty 02, 2011 5:09 pm

Heroes of Might and Magic III

ndz sty 02, 2011 5:13 pm

Heroes of Might and Magic rządzi!!! :spoko:

/Jedna emotikona i kilka wykrzykników wystarczy.

Lord Xan
Ostatnio zmieniony sob paź 03, 2015 2:03 pm przez Lord Xan, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
earl
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 9047
Rejestracja: śr mar 21, 2007 4:10 pm

Heroes of Might and Magic III

wt sty 04, 2011 12:24 am

Umbra pisze:
A ja do dzisiaj mam na dysku trójkę i ostatnio grałem kilka dni temu.


To prawie tak jak ja. Odpaliłem ją gdzieś w połowie grudnia i pograłem parę dni. Cóż można powiedzieć - nie jest zła, ale nie to co gry fabularne z cyklu M&M. Właśnie w okresie przed Nowym Rokiem zainstalowałem MM IX, ot tak, z nudów, grę, której wcześniej strasznie nie trawiłem. I, kto by przypuszczał, wciągnęło mnie to tak, że spędziłem przed komputerem pierwszego dnia z 8 godzin, by kontynuować przygody moich bohaterów. A potem jeszcze parę dni zanim wróciłem do pracy do Rzeszowa. I, co ciekawe, gra, którą uważałem za regres w stosunku do VII i VIII, teraz, gdy już rozegrałem się i zdobyłem kilkanaście poziomów i parę awansów, wydaje mi się znakomita i godna polecenia. Naprawdę warto.
 
Awatar użytkownika
Zipek
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 44
Rejestracja: czw lis 18, 2010 9:39 pm

Heroes of Might and Magic III

wt sty 04, 2011 5:18 pm

O! Gram w to od kilku lat, oczywiście z przerwami, bo to jest gra, która po tygodniu zaczyna nużyć, chyba że spełni się jeden warunek. Zagra się z kolegami. Nie mam co tu jeszcze napisać przed ogólnym podsumowaniem gry, więc napiszę swoją historię z Herosami III. Mam...cholera kiedy to było? Osiem lat? Waham się, bo na pewno przed dyszką, albo właśnie dyszka. Może powiedzmy, że mam dziewięć lat. Są wakacje, rodzice pracują, a mnie zrzucają, że tak powiem na wieś do dziadków. W domu obok mieszka taki kolega, z którym często biegaliśmy i bawiliśmy się w Gwiezdne Wojny kiedy reszta chłopaków grała w piłkę. Często też spotykaliśmy się w mieście(obaj jesteśmy z Krakowa i tylko wbijamy na wieś to się tam dodatkowo spotykamy). Pewnego dnia zaczęło nam się nudzić. Był pierwszy dzień lipca, aż wreszcie zaproponował, że zagramy na komputerze. Spytałem w co. Odpowiedź była jedna i do przewidzenia. HEROES OF MIGHT AND MAGIC III! Słyszałem o tej grze już wtedy, ale to były marzenia. Więc wchodzimy szybko, gra wieloosobowa, trzech graczy(przyszedł jego kuzyn)i pykamy. Ze świata Herosów wyszedłem pierwszego września. I od tamtej pory gram do dzisiaj, pamiętam te wszystkie chwile spędzone wspólnie nad tą grą i patrząc na pudełko od razu się uśmiecham. Polecam, bo to jedna z lepszych gier, o ile tylko nie NAJLEPSZA spośród wszystkich. Jeżeli w to nie graliście to WSTYD, ale póki co polecam pocinać. Tak jak napisał earl ''Naprawdę warto.''.
 
Awatar użytkownika
Umbra
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1158
Rejestracja: wt paź 07, 2003 10:59 am

Re: Heroes of Might and Magic III

wt sty 04, 2011 8:45 pm

A cholera by was! Miałem pograć w LOTRO ale włączam HOMM3 :D
 
Awatar użytkownika
the czart
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1705
Rejestracja: pn lis 21, 2005 1:52 pm

Heroes of Might and Magic III

śr sty 05, 2011 1:54 pm

Bo to dobra gra jest :D .

Sam mam podobnie - niedawno znalazłem na pendraku herosy z WOG-iem i pykam w nie radośnie, jak na szczerego fana tej serii :) . Gra jest po prostu wiecznie żywa i tyle ( choć część 4 i 5 jak dla nie też są nie gorsze ). Na 6 też czekam :razz: .
Ostatnio zmieniony śr sty 05, 2011 1:57 pm przez the czart, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Zie Lu
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: pt gru 31, 2010 11:46 am

Re: Heroes of Might and Magic III

czw sty 06, 2011 6:30 pm

Heh :)
Heroes III są moim zdaniem najlepsze. IV jakoś do mnie nie przemówiło a V moim zdaniem straciło klimat. Ale z zapartym tchem czekam na VI :razz:
Pozdrawiam
 
Awatar użytkownika
Neratin_Ceka
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: pn sty 17, 2011 3:57 pm

Re: Heroes of Might and Magic III

czw sty 20, 2011 6:10 pm

Część druga ukazała mi czym są gry komputerowe, natomiast z trójką nauczyłem się grać. Cokolwiek byście nie mówili ja zawsze będę bronił Heroesa III. Ta gra jest cudowna, mimo że raczej nie jestem zwolennikiem strategii.
 
Awatar użytkownika
the czart
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1705
Rejestracja: pn lis 21, 2005 1:52 pm

Heroes of Might and Magic III

pt sty 21, 2011 9:41 pm

O! Gram w to od kilku lat, oczywiście z przerwami, bo to jest gra, która po tygodniu zaczyna nużyć, chyba że spełni się jeden warunek. Zagra się z kolegami. Nie mam co tu jeszcze napisać przed ogólnym podsumowaniem gry, więc napiszę swoją historię z Herosami III. Mam...cholera kiedy to było? Osiem lat? Waham się, bo na pewno przed dyszką, albo właśnie dyszka. Może powiedzmy, że mam dziewięć lat. Są wakacje, rodzice pracują, a mnie zrzucają, że tak powiem na wieś do dziadków. W domu obok mieszka taki kolega, z którym często biegaliśmy i bawiliśmy się w Gwiezdne Wojny kiedy reszta chłopaków grała w piłkę. Często też spotykaliśmy się w mieście(obaj jesteśmy z Krakowa i tylko wbijamy na wieś to się tam dodatkowo spotykamy). Pewnego dnia zaczęło nam się nudzić. Był pierwszy dzień lipca, aż wreszcie zaproponował, że zagramy na komputerze. Spytałem w co. Odpowiedź była jedna i do przewidzenia. HEROES OF MIGHT AND MAGIC III! Słyszałem o tej grze już wtedy, ale to były marzenia. Więc wchodzimy szybko, gra wieloosobowa, trzech graczy(przyszedł jego kuzyn)i pykamy. Ze świata Herosów wyszedłem pierwszego września. I od tamtej pory gram do dzisiaj, pamiętam te wszystkie chwile spędzone wspólnie nad tą grą i patrząc na pudełko od razu się uśmiecham. Polecam, bo to jedna z lepszych gier, o ile tylko nie NAJLEPSZA spośród wszystkich. Jeżeli w to nie graliście to WSTYD, ale póki co polecam pocinać. Tak jak napisał earl ''Naprawdę warto.''.

Przypomiała mi się podobna historia jak kiedyś przez 3 miesiące mieliśmy z braćmi zepsutego cd-roma w kompie - ni jak nie dawało się go otworzyć, ale płytkę w środku odczytywał normalnie. A płyta była oczywiście od herosów :) . I tak przez 3 miesiące graliśmy tylko w nie :razz: .
 
Awatar użytkownika
wysłannik
Moderator
Moderator
Posty: 668
Rejestracja: śr cze 09, 2010 10:54 am

Re: Heroes of Might and Magic III

pn sty 24, 2011 12:40 pm

Ta gra,-jak i jej poprzednie części i te dalsze- jest fajna... na parę dni. Ogólnie grafika jest dobre, a w szczególności w V. Gra się bardzo fajnie, choć nie trzeba dużo znać się na grze. Kampania też bardzo ciekawa. Zaletą (albo wadą, jak kto woli) jest to, że można w nią zagrać z kumplami.
Ogólnie to IV wydaje mi się najbardziej do kitu... to jakiś duży nie wypał. Ma sporo błędów, dziwnych modeli itp.
Dziś to chyba jedynie w V bym zagrał, bo jest podobna do III tylko dużo ładniejsza graficznie. Swoja drogą ciekawy też jestem VI.
 
Awatar użytkownika
Khelben
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 146
Rejestracja: śr mar 12, 2008 8:19 pm

Heroes of Might and Magic III

ndz sty 30, 2011 10:09 pm

Taak, HoM&M to wspaniała seria gier. Trójka jest wyśmienita, zawsze do niej wracam, najlepsza gierka z tej serii. Lecz według mnie na pochwałę zasługuje też piątka, ma bardzo wciągającą fabułę, a dodatki (dzikie hordy i kuźnia przeznaczenia) są też bardzo dobre. Grafika na bardzo wysokim poziomie, jest to dla mnie po trójce najlepsza część tej serii. Ale tak jak powiedział @Umbra, takie gry które po latach nie giną, zasługują na najwyższe oceny, a niewątpliwie przykładem takiej gry jest właśnie HoM&M 3 !

Pozdrawiam!
 
Awatar użytkownika
Parkalius
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 28
Rejestracja: pn paź 24, 2011 4:16 pm

Heroes of Might and Magic III

pt paź 28, 2011 2:41 pm

Sam mam podobne odczucia do waszych. Gra jest moim zdaniem jasnym punktem wśród serii, no a ścieżka dźwiękowa...CUDO!!! Przeszedłem oczywiście całą a teraz gram w pojedyncze misje albo multi.
Mam też HoM&M 5 i dodatki, ale 3 część ma w sobie taki urok :D
 
Awatar użytkownika
Iselor
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: czw sie 23, 2012 8:37 pm

Heroes of Might and Magic III

czw sie 23, 2012 8:52 pm

Jedna z nielicznych gier - niezniszczalnych i wiecznych. Gram ja, brat, ojciec, kuzyni, prawie wszyscy moi przyjaciele, nawet moja dziewczyna która nie gra umie w Herosów grać:D Niestarzejąca się grafika, piękna muzyka, tony grywalności i KLIMAT który niszczy wszystko. Dla mnie: najlepsza gra w historii, może za wyjątkiem Tetrisa;)
 
Awatar użytkownika
Lord Xan
Administrator
Administrator
Posty: 608
Rejestracja: ndz gru 07, 2008 7:09 pm

Heroes of Might and Magic III

śr lut 25, 2015 2:10 am

Chyba wolno mi odświeżyć? :D

Fanem H3 zostałem już po okresie bycia fanem H4 (czyli podstawówka 3-5?), ta gra na długo zawojowała moje serce. Często do niej wracałem, chociaż faktycznie grać nauczyłem się dopiero ze trzy lata temu (chodzi mi o coś à la progaming). Mniej więcej rok temu natknąłem się na fanowskie rozszerzenie HotA (o tyyyyyle lepsze od bzdurnego WoGa) i nie jestem się w stanie od tej gry oderwać. Jest w moim ścisłym TOP 3 i zajmuje minimum 1/5 wieczorów.

Gra oczywiście jest powtarzalna, jednakże rozgrywka z żywym przeciwnikiem (lub sojusznikiem) nadaje większości partii unikatowych cech i klimatu. Poprawiony generator map losowych zapewnia bardzo dużą regrywalność, dodatek rozwiązał mnóstwo denerwujących mnie wcześniej usterek (dysbalans zamków, nieużyteczne magogi czy ta wciskająca się wszędzie nawigacja na suchych jak pieprz mapach). Nie zdziwię się, jeśli tytuł starczy mi na kolejne 4-5 lat (zdążyłem już polubić H5 i odrzucić je za fatalny tryb multiplayer i niewygodną generację map).

Szczerze polecam każdemu odpalić sobie Horn of the Abyss i choćby rzucić okiem, warto.
 
Janusz388
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: pn mar 02, 2015 9:16 pm

Heroes of Might and Magic III

pn mar 02, 2015 9:28 pm

Jeszcze nigdy w życiu nie słyszałem, aby ktoś krytykował Heroes 3. W sumie nie dziwi mnie to wcale. Spotkałem się jednak z krytyką Heroes 4. choć ta gra jest troszkę inna, to mimo wszystko równie dobra :)
 
wpcontent
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: czw lut 19, 2015 5:29 pm

Heroes of Might and Magic III

pn mar 09, 2015 5:45 pm

Cooltowa gra.. Każdy mój znajomy powie coś dobrego na temat tej gry, kiedyś się niesamowicie zagrywaliśmy.
 
greenyol
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: śr lip 08, 2015 6:50 pm

Heroes of Might and Magic III

czw lip 16, 2015 8:50 pm

Heroes 3.. świetna gra. Działa na każdym kompie i wciąga na wiele godzin. :D
 
Awatar użytkownika
earl
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 9047
Rejestracja: śr mar 21, 2007 4:10 pm

Heroes of Might and Magic III

pt lip 17, 2015 9:10 am

Grałem - i nie wciągnęła mnie. Wolę fabularne wersje tego świata - Might and Magic VII, VIII i IX.
 
zabawny
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: pt paź 02, 2015 2:58 pm

Heroes of Might and Magic III

pt paź 02, 2015 3:20 pm

Kupuje ktoś teraz VII część tej gry?
 
kontey
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: pt lis 27, 2015 11:54 am

Heroes of Might and Magic III

pt lis 27, 2015 12:37 pm

Heroes to gierka, którą chyba każdy zna. Aż czeka się na kolejne części. :P
 
Lajker
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: pt lis 27, 2015 6:03 pm

Heroes of Might and Magic III

pt lis 27, 2015 6:34 pm

Grałem w to z bratem jak bylismy mali, czasem jak do mnie wpadnie to uda nam sie jedna mapke rozegrac a mamy juz ponad 20 lat :D H3 to świetna gra
 
Hunki
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: wt lut 02, 2016 8:56 pm

Heroes of Might and Magic III

śr lut 03, 2016 4:32 pm

Ja zawsze z bratem wracam do H3 w święta, ma możliwość przyjechac wtedy i tak milo spedzamy czas, gramy w to od ponad 10 lat, cos niesamowitego
 
Fawas
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: wt lut 23, 2016 4:07 pm

Heroes of Might and Magic III

pt lut 26, 2016 3:53 pm

Ja dawno temu w to grałem, ale miło wspominam, ale sam nie lubie wracac do starych gier, dlatego mysle ze juz w to nie zagram, chyba ze w coś nowszego od herosow
 
konki
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: czw mar 17, 2016 2:40 pm

Heroes of Might and Magic III

pt mar 18, 2016 6:56 pm

najfajniesze jest to, ze są jeszcze ludzie którzy nad tą grą pracują i robią do niej nowe dodatki, usprawniają ją
 
Awatar użytkownika
Specu
Moderator
Moderator
Posty: 3303
Rejestracja: sob maja 03, 2008 4:11 pm

Heroes of Might and Magic III

ndz mar 20, 2016 3:45 pm

konki pisze:
najfajniesze jest to, ze są jeszcze ludzie którzy nad tą grą pracują i robią do niej nowe dodatki, usprawniają ją


Większość dobrych gier, które mają udostępnione narzędzia developerskie żyją własnym życiem przez długi czas po zakończeniu wsparcia. Zobacz: Diablo, Diablo2, Arcanum, Fallout2, większość gier na Infinity Engine 2 (tj. BG)... jest tego cała masa. Poza tym już tradycją jest, że gry mają swoje community patche.
 
pionker
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: wt mar 22, 2016 5:50 pm

Re: Heroes of Might and Magic III

wt mar 22, 2016 6:03 pm

Świetna gra, a najlepsze jest to ze ciagle ja ulepszaja, gram w nia od kilku lat, ostatnio to nawet 2 tyg temu na telefonie
 
ginfel
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: czw mar 24, 2016 6:25 pm

Re: Heroes of Might and Magic III

czw mar 24, 2016 7:13 pm

A najlepsza rasa w tej grze to Forteca i Lochy, najlepsi! Coś pięknego
 
Awatar użytkownika
Kastore
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: ndz lut 16, 2014 10:51 pm

Heroes of Might and Magic III

pt mar 25, 2016 7:45 pm

ginfel pisze:
A najlepsza rasa w tej grze to Forteca i Lochy,


Zapomniałeś o Bastionie, Zamku, Wrotach Żywiołów i Nekropolii. :)
Ostatnio zmieniony sob mar 26, 2016 12:00 pm przez Kastore, łącznie zmieniany 3 razy.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Aramin.
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 58
Rejestracja: pt lis 13, 2009 9:24 pm

Heroes of Might and Magic III

sob mar 26, 2016 1:27 pm

Mnie najlepiej grało się Fortecą - trzy strzelajki i można się bawić. Poza tym bastion dzięki 1 - 3 poziomowi jednostek, Necro na dużych mapach i... Cytadela (dla mnie zaskoczenie). Inferno najgorsze, zamek dobry na początek. Lochy wymagają delikatności i dużego ogarnięcia taktyki, a Twierdza ma zbyt kruche jednostki na mój styl.
Wrota Żywiołów - czuć, że odstają od reszty, dziwny zamek ;)
 
cufek
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: ndz mar 27, 2016 7:49 pm

Heroes of Might and Magic III

ndz mar 27, 2016 8:27 pm

H3 i H5 moim zdaniem najlepsze edycje, są zarąbiste
 
draka88
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: wt maja 31, 2016 11:16 am

Re: Heroes of Might and Magic III

wt maja 31, 2016 12:17 pm

no ja uważam, że najlepszymi były III i IV część :)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości