Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
gacoperz
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1397
Rejestracja: sob paź 01, 2011 8:44 am

Homoseksualizm ogółem

śr lut 20, 2013 7:42 am

Właśnie, powinni mieć możliwość zostawić swój majątek w spadku swojemu kotu. Powinien on też mieć prawo uzyskiwać informacje o ich stanie zdrowia.
 
Awatar użytkownika
Siriel
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2022
Rejestracja: śr cze 22, 2005 10:42 am

Re: Homoseksualizm ogółem

śr lut 20, 2013 10:00 am

A jeśli kot zabije np. gołębia grzywacza pod ochroną, taka osoba miałaby prawo do odmowy zeznań.
 
Gedeon

Homoseksualizm ogółem

śr lut 20, 2013 1:04 pm

A jeśli kot zabije np. gołębia grzywacza pod ochroną, taka osoba miałaby prawo do odmowy zeznań.

Tu nie ma potrzeby, kot nie może być oskarżonym w procesie karnym, a więc nie wchodzi w grę, żeby właściciel (partner?) kota musiał odmawiać zeznań z uwagi na obciążenie osoby najbliższej.
 
Awatar użytkownika
polterka
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 108
Rejestracja: czw maja 24, 2012 2:41 pm

Homoseksualizm ogółem

śr mar 20, 2013 8:57 am

Jasne, przecież w naszym kraju nikt nie lubi być krytykowanym, tylko woli być ktrytykującym. To mu lepiej wychodzi. A nawiązując do Twojego ostatniego zdania : " czy też noszące publicznie symbole religijne...." W jakim kontekście to stwierdzenie?.Czy chodzi o poniewieranie krzyżem ,jak to miało miejsce w Warszawie po Smoleńsku?, czy ktoś komuś zabrania nosić religijne symbole na wierzchu ubrania?. Przecież jakoś Wałęsa cały czas ma wpiętą Matkę Boską w klapie marynarki.Z kolei jeśli chodzi o związki tej samej płci (,że tak ładnie to nazwę) to czy jeśli Rząd nie" podejmie" w tej kwestii żadnych kroków ,coś się między tymi partnerami zmieni?,których jest jakby nie patrzeć coraz więcej. A jeszcze domagają się swoich praw. Uważam w dalszym ciągu, że skoro już tacy są, trudno, ale niech się z tym tak bardzo nie obnoszą , kijem Wisły się raczej nie nawróci. Może nam się wiele rzeczy nie podobać, ale... chyba musimy się z tym pogodzić.
 
Awatar użytkownika
earl
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 9047
Rejestracja: śr mar 21, 2007 4:10 pm

Homoseksualizm ogółem

sob wrz 19, 2015 10:57 pm

Piosenka o miłości między mężczyznami ale nie miłości gejowskiej:
https://www.youtube.com/watch?v=UHeHyTrcIXU
 
Awatar użytkownika
Adeptus
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 135
Rejestracja: sob lip 13, 2013 12:39 pm

Homoseksualizm ogółem

ndz wrz 20, 2015 9:24 pm

Piosenka o miłości między mężczyznami ale nie miłości gejowskiej:
W naszych czasach zapomniano, że coś takiego istnieje, dlatego ilekroć w dawnej literaturze postępowy krytyk odnajdzie dowody oddania jednego mężczyzny dla drugiego, zaraz krzyczy 'Aha, geje, geje, tylko się ukrywali". W sumie, nic dziwnego. Po pierwsze, współczesna kultura coraz mocniej usiłuje sprowadzić więzi emocjonalne między ludźmi (także między mężczyzną i kobietą, żeby nie było) do seksu. Po drugie, "szorstka, męska przyjaźń" z reguły kształtuje się dzięki wspólnemu stawianiu czoła różnym trudnościom... a współczesna cywilizacja broni się rękoma i nogami przed wszelką niewygodą.
 
Awatar użytkownika
earl
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 9047
Rejestracja: śr mar 21, 2007 4:10 pm

Homoseksualizm ogółem

śr wrz 23, 2015 10:34 am

Poza tym w różnych kulturach czy różnych okresach pewne zachowania, które dziś uważalibyśmy za gejowskie, były traktowane jako coś normalnego, np. pocałunek w usta jako wyraz zawarcia umowy, której zamierzało się przestrzegać.
 
Awatar użytkownika
Adeptus
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 135
Rejestracja: sob lip 13, 2013 12:39 pm

Homoseksualizm ogółem

śr wrz 23, 2015 2:35 pm

No tak. I to tez kolejny przejaw seksualizacji.
 
Awatar użytkownika
earl
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 9047
Rejestracja: śr mar 21, 2007 4:10 pm

Homoseksualizm ogółem

śr wrz 23, 2015 8:01 pm

Odnośnie tego, o czym rozmawiamy - jeśli nie zetknąłeś się z tą pozycją, to polecam. Są tam fragmenty, w których autor wyszukuje wątki gejowskie czy transwestyckie w zwyczajach czy literaturze starożytnej Grecji i Rzymu a które można tez inaczej interpretować.
http://lubimyczytac.pl/ksiazka/23929/mi ... i-i-rzymie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość