Zrodzony z fantastyki

 
sajmonek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: pn gru 27, 2010 1:41 pm

I'm Back[Mono Green]

wt sie 21, 2012 2:06 pm

Witam! Chciałbym wam(po raz kolejny) zaprezentować deck, który stworzyłem jakiś miesiąc temu.
Zaczynajmy:

LAND(24x):
20x Forest
4x Llanowar Reborn

KRITY(32x):
4x Bramblesnap
4x Brindle Boar
4x Timbermaw Larva
4x Llanowar Elves
4x Llanowar Augur
4x Runeclaw Bear
4x Trained Armodon
4x Garruk's Companion

SPELL(20x):
4x Earthbrawn
4x Howl of the Night Pack
4x Primal Bellow
4x Rampant Growth
4x Titanic Growth

Ps. Chciałbym się jeszcze zapytać czy jak krita wchodzi na pole gry to czy mogę użyć jej abilitki od razu?
Np.Llanowar Elves czy w tej samej turze co go wrzuciłem mogę go stapować dla many? AlboLlanowar Augur czy mogę go od razu poświęcić?
Ostatnio zmieniony wt sie 21, 2012 2:08 pm przez sajmonek, łącznie zmieniany 3 razy.
Powód:
 
Armando
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 60
Rejestracja: sob mar 24, 2012 4:02 pm

I'm Back[Mono Green]

wt sie 21, 2012 2:38 pm

Co do Llanowar Elves to już o coś takiego pytałem, ability wymagające tapnięcia można używać dopiero w następnej swojej turze po upkepie.
Z opisu Augura wynika, że jego ability można użyć tylko w czasie swojego upkepu, więc też dopiero w następnej turze.
 
Awatar użytkownika
Specu
Moderator
Moderator
Posty: 3303
Rejestracja: sob maja 03, 2008 4:11 pm

I'm Back[Mono Green]

wt sie 21, 2012 6:49 pm

Talia bardzo fajna, ale brakuje jej takiego max pierdylnięcia żeby stół się zatrząsł. MOim zdaniem bardzo fajnym finisherem jest Primalcrux, który w tej talii potrafi być typem który ma w zasięgu niemal każdego przeciwnika. Do tego dodać trzeba coś co pozwala mu na swobodne chasanie po stole - np. Lightning Greaves i mamy w tej konstrukcji talii zwycięztwo przez rozdeptanie w 6 turze. Swoją drogą w tej talii gość który sam na stole jest 6/6 trample, a z butami ma haste i shrouda potrafi budzić przerażenie. Myślę że bez problemu typek powinien być 10/10, co czyni go bardzo ciężko zabijalnym win condition.
 
sajmonek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: pn gru 27, 2010 1:41 pm

I'm Back[Mono Green]

śr sie 22, 2012 1:19 am

Dzięki za odpowiedz. Chciałbym się jeszcze zapytać czy w woj. lubelskim jest ktoś kto ma może do sprzedania pare kart chodzi mi głównie o Rofellos, Llanowar Emissary. Na necie ciężko tą kartę dostać.
 
Awatar użytkownika
Specu
Moderator
Moderator
Posty: 3303
Rejestracja: sob maja 03, 2008 4:11 pm

Re: I'm Back[Mono Green]

śr sie 22, 2012 8:01 am

Jest to ciężka do dostania erka, stara i dość droga. Jeśli wogóle ktoś ma na sell to za tego typa w dobrym stanie trzeba dać 50-60zł za sztukę. Czasami widuje się taniej, ale to rzadkość.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości