Zrodzony z fantastyki

 
Michiyo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: wt wrz 28, 2010 4:45 pm

iCloud???

czw lis 24, 2016 2:41 pm

Hej :)
Może ktoś pomoże bo mam taki, może trochę głupi problem.
Mam iPhone 5s 16GB niestety niespodziewanie szybko skończyło mi się wolne miejsce. Nie mam już czego usuwać po za zdjęciami ale potrzebuje mieć do nich dostęp z tel. (także tych starszych). No i nie wiem co zrobić. Liczyłam, że iCloud działa jak normalna chmura, że przeniosę tam zdjęcia a z tel. będę mogła je usunąć. Czy tak jest? Bo jak czytam to mam wrażenie, że jak usunę oryginał to automatycznie wszędzie się usunie? Po za tym od kiedy włączyłam biblioteki nie synchronizują mi się zdjęcia miedzy iPhonem a iPadem. Wcześniej nowe zdjęcia miałam na iPadzie praktycznie od razu a teraz nic. >~<
Z góry dziękuję za każdą podpowiedź.
 
Awatar użytkownika
alalong
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: wt lis 28, 2017 1:15 pm

Re: iCloud???

wt lis 28, 2017 5:39 pm

Michiyo pisze:
Hej :)
Może ktoś pomoże bo mam taki, może trochę głupi problem.
Mam iPhone 5s 16GB niestety niespodziewanie szybko skończyło mi się wolne miejsce. Nie mam już czego usuwać po za zdjęciami ale potrzebuje mieć do nich dostęp z tel. (także tych starszych). No i nie wiem co zrobić. Liczyłam, że iCloud działa jak normalna chmura, że przeniosę tam zdjęcia a z tel. będę mogła je usunąć. Czy tak jest? Bo jak czytam to mam wrażenie, że jak usunę oryginał to automatycznie wszędzie się usunie? Po za tym od kiedy włączyłam biblioteki nie synchronizują mi się zdjęcia miedzy iPhonem a iPadem. Wcześniej nowe zdjęcia miałam na iPadzie praktycznie od razu a teraz nic. >~<
Z góry dziękuję za każdą podpowiedź.

podbijam stary temat, ale może komuś będzie pomocne. zainstaluj sobie Google Zdjęcia i synchronizuj ze swoim kontem na google, jeśli je masz, albo stwórz nowe, Google Photos sątego warte. przy każdym połączeniu się z wifi i wejściu do aplikacji będą Ci się same synchronizowały zdjęcia z galerii. potem możesz je przeglądać na każdym urządzeniu po logowaniu się na konto google. a z iClouda te zdjęcia wymaż
 
sawic
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: pt lis 19, 2021 7:31 am

Re: iCloud???

pn lis 29, 2021 10:48 am

Do osób, które mają iphona. Jak zgrywacie zdjęcia na swojego laptopa/komputer? Kiedyś wyszukiwalo mi telefon bez problemu, a teraz albo go wyszukuje, ale pokazuje, że mam 0 elementów albo w ogóle go nie znajduje...nie chce zgrywać zdjęć na iCloud, wole mieć je na jakimś pendrive czy we folderze na laptopie, ale no nie idzie ich zgrać, a pamięć się kończy.

Myślicie, ze dobrze jest zainwestować w iphone z większą pojemnością? <ciach> Biorę pod uwagę model 12. Jakieś opinie co do tego modelu?
Ostatnio zmieniony śr gru 01, 2021 7:07 pm przez Lord Xan, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: usunięcie reklam

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość