Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Suldarr'essalar
Arcypsion
Arcypsion
Posty: 13173
Rejestracja: sob maja 28, 2005 9:27 pm

[M&M] Inwazja - prolog - komentarze

śr lis 27, 2013 3:45 pm

Tak, żeby zrobił największe zamieszanie. Najlepiej w innym miejscu bazy, tak, żeby maksymalnie rozciągnąć obronę po bazie.
 
Heretyk
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 5036
Rejestracja: pn mar 28, 2005 12:23 pm

[M&M] Inwazja - prolog - komentarze

śr lis 27, 2013 3:52 pm

Ale wiesz, że to nie wpłynie na obronę portalu? Nie osłabią najważniejszego miejsca w bazie by bronić kibli i schowków na miotły:)
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

[M&M] Inwazja - prolog - komentarze

śr lis 27, 2013 4:13 pm

No jak to ! Przecież bez kibli armia się zbuntuje a bez mioteł będzie brudno i się do podłogi przykleją :P

EDIT: Chyba jednak dzisiaj nie dam rady sory spróbuje jutro
Ostatnio zmieniony śr lis 27, 2013 8:59 pm przez Brilchan, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

[M&M] Inwazja - prolog - komentarze

sob lis 30, 2013 6:36 pm

Dałem posta żeby Sulda nie opóźniać. Potem poprawie błędy dodam przecinki itp. Może jeszcze dopiszę jakąś wypowiedź klono ricka żeby szła w parzę Alfą z postu Pipboya ale na razie chciałem dać jak najszybciej zaległy odpis :)

EDIT: Suld w prawdziwe Marcusowym stylu wyprzedziłeś mnie z postem :D ale zakładając że Lady musiałaby podjąć decyzje o wykonaniu tej akcji w któreś z wersji rzeczywistości posta zmieniłem minimalnie :)
Ostatnio zmieniony pn gru 02, 2013 2:05 pm przez Brilchan, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Heretyk
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 5036
Rejestracja: pn mar 28, 2005 12:23 pm

[M&M] Inwazja - prolog - komentarze

pn gru 02, 2013 3:22 pm

Calvinowi uda się odłączyć zasilanie awaryjne na chwilę.
Piszę tu bo bez sensu jedna linijkę w sesji.

Ładnie to tak psy wystawiać :D?
 
Awatar użytkownika
Suldarr'essalar
Arcypsion
Arcypsion
Posty: 13173
Rejestracja: sob maja 28, 2005 9:27 pm

Re: [M&M] Inwazja - prolog - komentarze

pn gru 02, 2013 3:53 pm

Heretyk pisze:
Calvinowi uda się odłączyć zasilanie awaryjne na chwilę.
Piszę tu bo bez sensu jedna linijkę w sesji.

Ładnie to tak psy wystawiać :D?

Niech Calein uzyje HP lub EE żeby ten efekt utrzymac jak najdłużej.

PPPP, leciec po Ciebie?

Aha, Immortus posiada jakas wiedze odnośnie rozlozenia sali, przeciwnikow itp i dzieli sie tym z Lady. Dopisze to jak wrócę z pracy
Ostatnio zmieniony pn gru 02, 2013 4:00 pm przez Suldarr'essalar, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Heretyk
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 5036
Rejestracja: pn mar 28, 2005 12:23 pm

[M&M] Inwazja - prolog - komentarze

pn gru 02, 2013 4:15 pm

Czyli jaki jest plan?
Pojawiają się psy, Calvin wyłącza prąd , pojawiają się NW i włącza się prąd?
 
Awatar użytkownika
Suldarr'essalar
Arcypsion
Arcypsion
Posty: 13173
Rejestracja: sob maja 28, 2005 9:27 pm

[M&M] Inwazja - prolog - komentarze

pn gru 02, 2013 6:45 pm

Prąd sie nie włącza
 
PPPP
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4823
Rejestracja: śr gru 01, 2004 7:17 pm

Re: [M&M] Inwazja - prolog - komentarze

pn gru 02, 2013 7:56 pm

Suldarr'essalar pisze:
PPPP, leciec po Ciebie?


Pewnie :) Idziemy dalej, z Hulkiem poszło szybciej niż sądziłem.
 
slann
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4982
Rejestracja: pt paź 14, 2005 10:35 am

Re: [M&M] Inwazja - prolog - komentarze

pt gru 06, 2013 1:56 pm

Znowu zapomniałem o sesji
 
Awatar użytkownika
Suldarr'essalar
Arcypsion
Arcypsion
Posty: 13173
Rejestracja: sob maja 28, 2005 9:27 pm

[M&M] Inwazja - prolog - komentarze

pt gru 06, 2013 2:11 pm

- Ja wracam po Calwina - rzekł gniew i szukał płomienia do teleportacji
A gdzie Calwin uciekł?
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

[M&M] Inwazja - prolog - komentarze

pt gru 06, 2013 2:13 pm

Może chodziło o Adama ? Ale Gniew nic nie wie o jego poświęceniu. Nic się nie stało że zapomniałeś o sesij bo właściwie dużo się nie działo :P
 
Heretyk
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 5036
Rejestracja: pn mar 28, 2005 12:23 pm

[M&M] Inwazja - prolog - komentarze

pt gru 06, 2013 2:52 pm

Calvin szedł za wami, ma włączoną opcje follow grup :)
 
Awatar użytkownika
Pipboy79
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2881
Rejestracja: śr sty 26, 2011 10:15 am

Re: [M&M] Inwazja - prolog - komentarze

ndz gru 08, 2013 6:54 pm

-Ok, hoopaky, jak się tak turystycznie zapoznajecie z Obcymi to może któryś spytałby się o namiar na ichni flagowiec? Bardzo by mi się to przydało bo inaczej plan by wysłać tam Boltów staje pod znakiem zapytania... :)
 
PPPP
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4823
Rejestracja: śr gru 01, 2004 7:17 pm

[M&M] Inwazja - prolog - komentarze

czw gru 12, 2013 11:20 am

MG, a co z Pymem? Marcus go ściągnął bez problemu?
 
Awatar użytkownika
Suldarr'essalar
Arcypsion
Arcypsion
Posty: 13173
Rejestracja: sob maja 28, 2005 9:27 pm

[M&M] Inwazja - prolog - komentarze

czw gru 12, 2013 11:32 am

Tak, bez problemu jesteś z nami.

Calwin używa wszelkich możliwych środków, żeby skierować elektronikę przeciwko najeźdźcom.
 
Heretyk
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 5036
Rejestracja: pn mar 28, 2005 12:23 pm

[M&M] Inwazja - prolog - komentarze

czw gru 12, 2013 11:47 am

Jak chcesz to możemy zrobić problem z teleportacją :) w zamieszaniu Marcus zrobił za niski portal i rąbnąłeś głową w futrynę :P

OK, deklaracja Calvina zapamiętana. Przypomnij mi o niej potem :P

Co reszta robi? Pamiętajcie, ze jest ciemno.
I jak Calvin zostawi generatory w spokoju to za chwile się odpalą.
 
Awatar użytkownika
Suldarr'essalar
Arcypsion
Arcypsion
Posty: 13173
Rejestracja: sob maja 28, 2005 9:27 pm

[M&M] Inwazja - prolog - komentarze

czw gru 12, 2013 11:52 am

Jeśli jest w tym pokoju jakiś system zabezpieczeń, np. działka itp, to rozumiem, że Calwin je przejmie.
 
Heretyk
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 5036
Rejestracja: pn mar 28, 2005 12:23 pm

[M&M] Inwazja - prolog - komentarze

czw gru 12, 2013 11:59 am

Tu niema nic takiego. Calvin nie wykrywa urządzeń elektrycznych w środku. Za drzwiami, na zewnątrz są działka automatyczne, ale w środku nie. Może nikogo nie dopuścić do środka.
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

[M&M] Inwazja - prolog - komentarze

czw gru 19, 2013 12:07 pm

Dałem posta. Mam nadzieje że da się zrealizować :P

Jeżeli Pisaki nie otrzymają natychmiastowego wsparcia NW i leczenia od nanobotów ALEX to już są martwi :razz: :P
 
Awatar użytkownika
Feniks
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 5008
Rejestracja: ndz lis 07, 2004 10:34 am

[M&M] Inwazja - prolog - komentarze

czw gru 19, 2013 1:31 pm

Ej to w końcu Jean poszła z nami czy została w Ambasadzie. Bo Klebern pisze, że zostałą a Ehran, że zabrał ją wiec nie wiem :P
 
Awatar użytkownika
Pipboy79
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2881
Rejestracja: śr sty 26, 2011 10:15 am

Re: [M&M] Inwazja - prolog - komentarze

czw gru 19, 2013 2:49 pm

Feniks pisze:
Ej to w końcu Jean poszła z nami czy została w Ambasadzie. Bo Klebern pisze, że zostałą a Ehran, że zabrał ją wiec nie wiem


-Nie ta sesja :)
 
PPPP
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4823
Rejestracja: śr gru 01, 2004 7:17 pm

Re: [M&M] Inwazja - prolog - komentarze

czw gru 19, 2013 9:31 pm

Brilchan pisze:
Dałem posta. Mam nadzieje że da się zrealizować :P

Jeżeli Pisaki nie otrzymają natychmiastowego wsparcia NW i leczenia od nanobotów ALEX to już są martwi :razz: :P


Czyli plan zrealizowany w 100%. Dobra robota! :)
 
Awatar użytkownika
Suldarr'essalar
Arcypsion
Arcypsion
Posty: 13173
Rejestracja: sob maja 28, 2005 9:27 pm

[M&M] Inwazja - prolog - komentarze

czw gru 19, 2013 9:36 pm

Dobra, trza się spiąć, bo to epilog. Immortus i Tony łączą się umysłami by przeprowadzić zmasowany atak na Jabbę.
W tym czasie Calwin przywraca światło i stara się zablokować przybycie posiłków, jeśli nie da rady atakować tych obecnych tutaj.
 
PPPP
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4823
Rejestracja: śr gru 01, 2004 7:17 pm

Re: [M&M] Inwazja - prolog - komentarze

czw gru 19, 2013 9:38 pm

Suldarr'essalar pisze:
Dobra, trza się spiąć, bo to epilog. Immortus i Tony łączą się umysłami by przeprowadzić zmasowany atak na Jabbę.
W tym czasie Calwin przywraca światło i stara się zablokować przybycie posiłków, jeśli nie da rady atakować tych obecnych tutaj.


A nie robimy tego triku ze ściągnięciem wszystkich jednostek do Plutona (jest w docu, który Ci wysłałem). Mamy szansę wtedy zniszczyć również flotę Najeźdźców bez strat własnych.
 
Awatar użytkownika
Suldarr'essalar
Arcypsion
Arcypsion
Posty: 13173
Rejestracja: sob maja 28, 2005 9:27 pm

[M&M] Inwazja - prolog - komentarze

czw gru 19, 2013 9:47 pm

nie kojarzę żadnego doca.

OK, dostałem :) Sprawdzę i odpiszę.
Ostatnio zmieniony pt gru 20, 2013 7:11 am przez Suldarr'essalar, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

[M&M] Inwazja - prolog - komentarze

sob gru 21, 2013 1:35 pm

PPPP pisze:
Czyli plan zrealizowany w 100%. Dobra robota! :)


Tony to niech lepiej uważa na tego typu plany bo tego typu zdrada spowoduje anulowanie ochrony jaką dawała mu święta przysięga. Co prawda będzie musiała odpracować kilka wieków za brak obiecanych ofiar ale czas w innych rzeczywistościach płynie relatywnie więc młody Pym będzie musiał zacząć studiować magię żeby wybronić się przed zemstą wściekłego Skkuba. A jeżeli Immortus zniszczy Czarci Tron jako źródło zarazy to tym lepiej bo umowna będzie wtedy obowiązywać a Baron raczej nie pozwoli swojej ulubienicy zginąć.

Immortusa w pełnej mocy raczej nie da ruszyć ale wątpię żeby mógł chronić Pyma po zakończeniu sytuacji z Inwazją Obserwatorzy mu nie pozwolą się wtrącać więc będzie musiał się stać drugim Doomem łącząc magię i technologie żeby się ochronić :)


W każdym razie wracając do sesji rozmawiałem ze Slaanem próbując zanalizować to co się obecnie dzieje i wyszło mi coś takiego :

Trwa ostateczna walka z Obcymi. Sam nie do końca rozumiem, ale wydaje mi się pokój w którym teraz jesteśmy to główny teleport Obcych do naszego wymiaru. Adam z Ironcladem poświęcili się żeby wyłączyć główne zasilanie bazy (I dlatego że za bardzo na nich polegałem i walka byłaby za prosta xD)


Marcus Immortus posłał resztki ChainDogs na misje samobójczą jako przynętę i odwrócenie uwagi strażników portalu. Calwin jest zajęty blokowaniem generatora awaryjnego żeby znów nie włączyli teleportu. ALEX pewnie mu w tym pomaga

A Tony Pym + Immortus połączą się umysłami żeby dokonać jakieś arcytrudnych obliczeń żeby ostatecznie tą bramę zablokować. W tym czasie Lady i jej koledzy robią rzut na taśmę i zaraz zginą

Dlaczego Marcus zadał taki cios w plecy ? Czemu śmiał się widząc poświęcenie Adama ? Wydaje mi się że to coś więcej niż atak wredności jaka pozostała w nim z czasów Kana Zdobywcy. Oto moja teoria:

Tony z Marcusem wciąż nie wierzą w to że Adam i jego ludzie naprawdę uwolnili się z pod władzy chipów w mózgach Uważa że to 3 generacja ChainDogs które wciąż są pod kontrolą Osborna więc chcę ich zabić na wszelki wypadek :P



Cóż, bardzo nie herosowe podejście. Slaan stwierdził że jak smok zorientuje się w tym co się dzieje to "To gniew się wk*** "będzie się domagał żeby go do nich wysłać IMHO ALEX nic by nie kosztowało żeby podczepić do Smokokrwistego kilka nanobotów które zajęły by się ranami Piesłów :P a kupiłoby to więcej czasu
 
PPPP
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4823
Rejestracja: śr gru 01, 2004 7:17 pm

Re: [M&M] Inwazja - prolog - komentarze

sob gru 21, 2013 2:57 pm

Brilchan pisze:

Tony to niech lepiej uważa na tego typu plany bo tego typu zdrada spowoduje anulowanie ochrony jaką dawała mu święta przysięga


Pym informował wszystkich, że to w dużej mierze misja samobójcza. Szansa, że ktokolwiek (z grupy Adama czy z New Wave) wróci z niej żywy jest maleńka. Nikt nie jest zdradzony, po prostu mamy zbyt mało sił, aby Wam pomóc. Naturalnie, możecie uciec, ale stawką są przyszłe losy Ziemi. Jest więc o co walczyć do samego końca.

Przepraszam, że psuję Ci Twoje teorie, po prostu sprawy wyglądają inaczej niż sobie wyobrażasz jako gracz. Pomoglibyśmy Ci, bo ja sam nie chcę śmierci innego współgracza. Tylko nie mamy jak, bo każda chwila skupienia na czymś innym oznacza wystawienie się na atak strażnika portalu, który swoją potęgą przerasta każdego najeźdźcę spotkanego do tej pory (a jego strażnicy to banda pobratymców Serafina na PL 15).

Brilchan pisze:
Cóż, bardzo nie herosowe podejście


Umówmy się, że jeśli wykończycie do reszty zasilanie, również awaryjne, bazy to możecie zwiewać na Ziemię.
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

[M&M] Inwazja - prolog - komentarze

sob gru 21, 2013 3:12 pm

PPPP pisze:
Przepraszam, że psuję Ci Twoje teorie, po prostu sprawy wyglądają inaczej niż sobie wyobrażasz jako gracz. Pomoglibyśmy Ci, bo ja sam nie chcę śmierci innego współgracza. Tylko nie mamy jak, bo każda chwila skupienia na czymś innym oznacza wystawienie się na atak strażnika portalu, który swoją potęgą przerasta każdego najeźdźcę spotkanego do tej pory (a jego strażnicy to banda pobratymców Serafina na PL 15).


A nie masz za co przepraszać, po prostu podszedłem do tego z punktu widzenia Lady. Jakby została poinformowana że ma iść jako straż przednia i złożyć swoje życie jako ofiarę to by pewnie siętak nie buntowała. Wiedziała że to jest misja samobójcza ale teraz czuję się wystawiona.

Niech ktoś jej powie jak wygląda sytuacja to rzuci tekstem "właśnie się uratowaliście przed moim gniewem :P"

Nie chcę żeby się utarło że jestem problematycznym graczem po prostu lubię sobie teoretyzować :wink:

PPPP pisze:
Umówmy się, że jeśli wykończycie do reszty zasilanie, również awaryjne, bazy to możecie zwiewać na Ziemię.


Nikt nigdzie nie będzie zalewał :P po prostu Lady O myślała że wpadną tam jedną grupą :P. Po prostu Gniew i tak się już do niczego nie przyda więc można rzucić go do Boju a z tego co pamiętam ALEX potrafi robić dziesięć rzeczy na raz więc może podczepić pod Czarnoksiężnika kilka leczniczych nanbotów

Nie mówię że to uratowałoby ChainDogs ale z pewnością będą mogli powalczyć chwilę dłużej :D
 
Awatar użytkownika
Suldarr'essalar
Arcypsion
Arcypsion
Posty: 13173
Rejestracja: sob maja 28, 2005 9:27 pm

[M&M] Inwazja - prolog - komentarze

sob gru 21, 2013 7:52 pm

Jeśli ALEX (Ehran) ma takie możliwości, to pewnie z nich skorzysta. Gniew też powinien przyłączyć się do Twojego oddziału i zaatakować czym ma.
Immortus wspominał, że reszta doskoczy chwilę potem, więc nie wiem w czym problem :)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości