Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
!Blob!
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 634
Rejestracja: wt mar 18, 2003 6:47 pm

wt lut 15, 2005 1:13 pm

Box "menu" - tam jest "Dziennik kapitański", czyli dział z artykułami wprowadzającymi, oto też link: http://crystalicum.polter.pl/artykuly/2 ... anski.html :)
 
Awatar użytkownika
Tarkis
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 307
Rejestracja: czw kwie 08, 2004 3:54 pm

wt lut 15, 2005 2:07 pm

Rzeczywiscie- nie wpadlem na to ze to pod Dzeinnikiem moze byc :P

Blob- a co ty masz takiego ImlalowegoVIII avatarka? :-)
 
Awatar użytkownika
Grisznak
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: sob mar 26, 2005 5:24 pm

sob mar 26, 2005 5:28 pm

Jeśli o mnie chodzi, to strona prezentuje się czytelnie i elegancko, nie miałem w każdym razie problemów z rozeznaniem się co i jak.
 
Awatar użytkownika
Dark Star
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 192
Rejestracja: pt mar 25, 2005 8:54 pm

Moje zdanie o stronie

sob mar 26, 2005 9:46 pm

Czas bym wypowiedział się ja :D Stronka bardzo mi się podoba. Lubie layout'y stonowane, w miłej i nie drażniącej oka kolorystyce. Układ strony jest intuicyjny. Box'y mi osobiście się przydają, np. jak wchodze na forum to tylko przez nie. Jedyne do czego można się przyczepić do długość newsó. Chodzi mi o to byście stworzyli archiwum newsów, gdzie każdy po kliknięciu na tytuł newsa będzie mógł zobaczyc jego treść. Moje pierwsze spotkanie ze stroną odbyło się niedawno i dlatego przeczytanie tych wszystkich newsów ciągnących się w "nieskończoność" nie było fajną rzeczą. Stronke oceniam na 5- w skali szkolnej. Brawo dla projektantów strony.
 
Awatar użytkownika
Dark Star
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 192
Rejestracja: pt mar 25, 2005 8:54 pm

Re: Moje zdanie o stronie

czw kwie 28, 2005 10:09 am

Dark Star pisze:
Czas bym wypowiedział się ja :D Stronka bardzo mi się podoba. Lubie layout'y stonowane, w miłej i nie drażniącej oka kolorystyce. Układ strony jest intuicyjny. Box'y mi osobiście się przydają, np. jak wchodze na forum to tylko przez nie. Jedyne do czego można się przyczepić do długość newsó. Chodzi mi o to byście stworzyli archiwum newsów, gdzie każdy po kliknięciu na tytuł newsa będzie mógł zobaczyc jego treść. Moje pierwsze spotkanie ze stroną odbyło się niedawno i dlatego przeczytanie tych wszystkich newsów ciągnących się w "nieskończoność" nie było fajną rzeczą. Stronke oceniam na 5- w skali szkolnej. Brawo dla projektantów strony.


Co się dzieje z stroną? Nie ma na niej ostatniego, czwartekgo logu mechanika!!!! Kiedy znowu się pojawi??
 
bidzin
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 960
Rejestracja: ndz lut 06, 2005 5:08 pm

czw lip 13, 2006 4:01 pm

Mam takie pytanie, związane z "nowym" Poltergeistem. Dlaczego strona straciła swój własny "indywidualny" szablon i jest udekorowana bitewniakami.polter.pl?
 
Craven

czw lip 13, 2006 4:42 pm

I zaglądałem po działach - chyba trochę tekstów poginęło.
 
Awatar użytkownika
Seji
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 7523
Rejestracja: czw mar 20, 2003 1:43 am

pt lip 14, 2006 1:18 am

Diva pisze:
Mam takie pytanie, związane z "nowym" Poltergeistem. Dlaczego strona straciła swój własny "indywidualny" szablon i jest udekorowana bitewniakami.polter.pl?

Bo nie jest gotowa do odpalenia pod nowym Polterem. Dlatego nie ma jej tez w erpegowym menu. Bedzie gotowa - wroci.

Craven pisze:
I zaglądałem po działach - chyba trochę tekstów poginęło.


To do Neishina - niech zglosi gdzie trzeba.
 
bidzin
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 960
Rejestracja: ndz lut 06, 2005 5:08 pm

pt lip 14, 2006 9:20 am

Bo nie jest gotowa do odpalenia pod nowym Polterem. Dlatego nie ma jej tez w erpegowym menu. Bedzie gotowa - wroci.


Dziękuję za odpowiedź, przynajmniej moje zmartwienia zostały rozwiane ;) . Cóż pozostaje tylko cierpliwie czekać, aż crystalicum.polter.pl nietylko bedzie z nowym imagem, ale także ruszy na równi z innymi działami.
 
Craven

pt lip 14, 2006 9:38 am

Seji pisze:
To do Neishina - niech zglosi gdzie trzeba.


Neishina nie ma, będzie chyba za 2 tygodnie, dzisiaj ja znikam, ciekawe czy w związku z tym recenzja (która chyba jeszcze ma szansę być pierwszą) też odwlecze się na 2 tygodnie...
 
Awatar użytkownika
Seji
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 7523
Rejestracja: czw mar 20, 2003 1:43 am

pt lip 14, 2006 10:29 am

Craven pisze:
Neishina nie ma, będzie chyba za 2 tygodnie,

Aha.

Craven pisze:
też odwlecze się na 2 tygodnie...

Jesli ja skonczyliscie, to mysle, ze wejdzie w weekend.
 
Craven

pt lip 14, 2006 10:41 am

No ja poprawiona wersje kilka dni temu wyslalem. Jeśli jeszcze nie jest OK to zostalo ok. 9 godzin zeby mi wyslac i zebym poprawil.
 
Awatar użytkownika
starlift
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3112
Rejestracja: wt mar 18, 2003 12:00 am

pt lip 14, 2006 7:45 pm

Chwila chwila, na ksiazki mozna wrzucic chyba spokojnie?
 
Craven

pt lip 14, 2006 8:08 pm

Recka juz dopieta, jak sie pojawi to bedzie (a mnie nie bo bede na Mazurach :D )
 
bidzin
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 960
Rejestracja: ndz lut 06, 2005 5:08 pm

pt lip 14, 2006 11:16 pm

Coż, nie mogę się doczekać recenzji, a niedługo i sam się przekonam jakie jest Crystalicum: Znany Wszechświat.
 
Awatar użytkownika
starlift
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3112
Rejestracja: wt mar 18, 2003 12:00 am

sob lip 15, 2006 10:25 pm

Jest recenzja:

...

A jednak nie ma. Przeczytalem tekst, okazalo sie ze z recenzja malo ma wspolnego. Zdjety do odwolania. Przepraszam za zamieszanie.
Ostatnio zmieniony sob lip 15, 2006 11:28 pm przez starlift, łącznie zmieniany 1 raz.
 
Awatar użytkownika
Ion
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 47
Rejestracja: czw lis 25, 2004 7:40 pm

sob lip 15, 2006 11:14 pm

Kurcze, albo może to u mnie coś jest nie tak, ale: "Artykułu nie znaleziono...".
 
Awatar użytkownika
Gosia
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 28
Rejestracja: śr maja 18, 2005 1:53 pm

ndz lip 16, 2006 3:29 pm

Zatem dwa pytania:

1. Kiedy można, choć w przybliżeniu,spodziewać się powrotu stony Crystalicum na Polterze?

2. Kiedy pojawi się poprawiona recenzja?(przede wszystkim chodzi o to, czy będzie musiała czekać 2 tyg. na Cravena).

Pozdrawiam.
 
bidzin
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 960
Rejestracja: ndz lut 06, 2005 5:08 pm

śr lip 19, 2006 11:50 pm

Mam takie pytanie, na jaki adres mamy wysyłać prace dotyczące Crystalicum? Nie ma bowiem nic o współpracy na stronie.
 
Awatar użytkownika
Fenran
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 189
Rejestracja: śr paź 13, 2004 7:46 pm

czw lip 20, 2006 2:39 am

Diva: Zależy jakiego typu są to prace. Grafika czy tekst? I czy mają się pojawić na stronie Poltera, czy też są to prace, które mają trafić np. do karcianki Crystalicum.

Jeśli jest to coś na stronę polterową, podeślij to do Neishina. Jeśli to grafiki, najlepiej je podesłać na [email protected]

Pozdrowienia
 
Craven

ndz lip 30, 2006 7:48 pm

starlift pisze:
A jednak nie ma. Przeczytalem tekst, okazalo sie ze z recenzja malo ma wspolnego. Zdjety do odwolania. Przepraszam za zamieszanie.


Malo wspolnego z czym?
 
Anonim_1

ndz lip 30, 2006 7:56 pm

Craven pisze:
Malo wspolnego z czym?

Tekst miał mało wspólnego z recenzją.
starlift +1
 
Marius Magnus
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 34
Rejestracja: ndz lis 27, 2005 3:05 pm

pn lip 31, 2006 8:58 am

Jak przypuszczam była to laurka - a szkoad, bo chętnie przeczytałbym tę recenzję. Szczególnie, że innej póki co chyba nie ma. :?
 
Craven

pn lip 31, 2006 10:12 am

Marius Magnus pisze:
Jak przypuszczam była to laurka - a szkoad, bo chętnie przeczytałbym tę recenzję. Szczególnie, że innej póki co chyba nie ma. :?


Choć była pozytywna, to raczej nie nazwał bym jej laurką. Jak chcesz mogę podesłać Ci na priva. Jeno adres podaj.
 
Marius Magnus
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 34
Rejestracja: ndz lis 27, 2005 3:05 pm

pn lip 31, 2006 7:25 pm

I po lekturze recenzji - mi tam się podobała, bowiem odczucia mam podobne - zdecydowanie pozytywne. Może jedynie potencjalne wady powinny być bardziej podkreślone, ale to drobiazg

Z jednym tylko się nie zgadzam (mam nadzieję, że nie zostanę oskarżony o szpiegostwo przemysłowe ujawniając fragment recenzji:

"Żałuję, że Znany Wszechświat nie jest kolorowym albumem, tonącym w grafikach (szczególnie szkoda mi ilustracji, które pierwotnie miały rozpoczynać kolejne rozdziały), jednak trudno wymienić to jako wadę tego wydania.)"

Mam zupełnie inne odczucia - cieszę się, że Crystalicum zostało wydane w tej właśnie formie w zamian za bardzo niską cenę. Nie wiem nawet, czy gdyby album pojawił się jednak na rynku zdecydowałbym się na zakup, skoro mam jużwydanie dla ludu poza skandalicznie małą ilością ilustracji /wystarczającą może dla "czystej" beletrystyki/ w zupełności zaspokaja me oczekiwania.

Pozdrawiam autora zarówno recenzji, jak i ksiązki oraz życzę wszystkim rychłego ukazania się kompletu podstawowych podręczników na rynku.

PS Fajnie, że nie umieściliście ani na okładce, ani wewnątrz informacji, że "Znany wszechświat" to fragment gry - może skłoni to kogoś nieobeznanego w temacie do lektury i zainteresowania się światem. Szkoda przy tym, że nie umieściliście nazwiska autora /swoją drogą umieszczać tę informację miały w zwyczaju chyba tylko Tori/ Wolf Fang/ również na grzbiecie, jak na beletrystykę przystało.
 
Craven

pn lip 31, 2006 7:44 pm

Marius Magnus pisze:
Z jednym tylko się nie zgadzam (mam nadzieję, że nie zostanę oskarżony o szpiegostwo przemysłowe ujawniając fragment recenzji:


Jako autor nie mam nic przeciwko. Na szczęście Poltek nie jest jedynym miejscem, gdzie można zamieścić reckę. Dziwi mnie tylko, że przez 2 tygodnie nikt nie skontaktował się z autorem z informacją, że jego tekst został wycofany i konkretną argumentacją.
 
Anonim_1

pn lip 31, 2006 8:55 pm

Craven pisze:
Dziwi mnie tylko, że przez 2 tygodnie nikt nie skontaktował się z autorem z informacją, że jego tekst został wycofany i konkretną argumentacją.

To pewnie dlatego, że pojechali na jakiś tam Zlot :)
 
Marius Magnus
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 34
Rejestracja: ndz lis 27, 2005 3:05 pm

pn lip 31, 2006 11:19 pm

Długo jadą. Czyżby wybierali się do wnętrza Ziemi?

Nie możnaby tej strony od połowy postu Sejiego przerzucić do innego tematu - na przykład "witajcie w Znanym Wszechświecie"? Tematycznie nieco bardziej by pasowało.
 
Marius Magnus
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 34
Rejestracja: ndz lis 27, 2005 3:05 pm

śr sie 02, 2006 11:48 pm

Jak już pisałem Crystalicum psa z kulawą łapą nie obchodzi :(

Cravenie, zdecydowałeś, co zrobisz z recenzją?
 
Awatar użytkownika
starlift
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3112
Rejestracja: wt mar 18, 2003 12:00 am

śr sie 02, 2006 11:54 pm

Craven, przepraszam ze jeszcze nie napisalem do Ciebie na priv. Zrobie to jutro i wyjasnie powody takiej a nie innej decyzji. Bylem na zlocie, a pozniej rzucalem prace wiec troche mi zeszlo. Jutro wracam i wszystko wyjasniam. Jeszcze raz przepraszam za zaleglosci.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości