Zrodzony z fantastyki

 
Galhali
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: sob mar 09, 2013 7:26 pm

Jaka mechaniczna klasa dla orca nekromanty?

sob mar 09, 2013 7:36 pm

Jako że jestem nowy to należałoby się przywitać, więc dzień dobry wieczór.
Z kolegami zaczynamy niedługo nową kampanię w dd 3.0
Wymyślamy postacie tak aby jak najbardziej uprzykrzyć życie GM-owi. Po burzy mózgów wykombinowałem orka, nekromantę, który ma w sobie ukryty "wirus" zmierzchowego, błyszczącego wampiryzmu. Chciałbym się zapytać jaka klasa mechaniczna byłaby najlepsza do odegrania takiej postaci? Nie może być to żadna klasa korzystająca z boskiej magii. Myślałem nad zmodyfikowaniem Warlocka z 3.5 tak żeby dostawał nekromantyczne czary sorca za pewne ograniczenia we własnych możliwościach, ale nie wiem jak na to spojrzy GM. Macie może jakieś inne propozycje?
Pozdrawiam
 
Awatar użytkownika
Forumowicz
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 623
Rejestracja: śr cze 02, 2010 5:41 pm

Re: Jaka mechaniczna klasa dla orca nekromanty?

pn kwie 01, 2013 7:17 pm

Witam,

Chyba nic tak nie oddaje nekromanty jak dread necromancer z Heroes of Horror. Z tego co wiem to nie bierze swoich czarów od bóstwa, ale nie mam teraz dostępu do tego podręcznika (rzuca czary arcane). Masz w zasadzie tylko czary trzymające klimat nekromancji do tego masz karcenie nieumarłych i inne fajne nekromantyczne zdolności.

Oprócz tego zawsze można użyć czarodzieja specjalisty w nekromancji. Jak pasuje Ci bardziej nekromanta, który oprócz używana stricte nekromancji, potrafi też oszukiwać iluzjami, czy siać destrukcję to też jest to dobry wybór.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość