Zrodzony z fantastyki

 
Kras__
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 35
Rejestracja: ndz lip 04, 2004 11:25 am

wt lip 13, 2004 5:22 pm

Najwa¿niejsze jest to, aby ludzie dobrze siê bawili. Je¿eli takie co¶ nie ma miejsca to nie powinni graæ.
 
Awatar użytkownika
Suldarr'essalar
Arcypsion
Arcypsion
Posty: 13173
Rejestracja: sob maja 28, 2005 9:27 pm

pt sie 06, 2004 9:38 pm

Mam problem: jeden z moich graczy ma średnią atrybutów 20 (to, jak do tego doszło to oddzielna sprawa - niestety głównie z mojej winy)
Obrazek 8O A co na to inni gracze? Nie burzyli się na początku? Możesz dać innym premie do testów (np. łaska boga +5 do AC, trafienia i obrażeń). Możesz dać ekstra magiczne przedmioty innym, artefakty (jeśli są na wyższych poziomach), broń rodową, która będzie się stawała potężniejsza w miarę awansu postaci. Wreszcie zwiększyć statystyki innym graczom, lub jeśli popsuje to całą kampanię (to trochę nie fair, ale jest to sposóB) stworzyć postacie od nowa i zacząć nową kampanię (może to być spowodowane śmiercią kilku graczy). Ew, jeśli gracz jest rozsądny, spróbój pogadać z nim i zmniejsz mu atrybuty (nie polecam, znając graczy :wink: ). Ostatecznie możesz dać mu karę boską dopóki nie wypełni jakiegoś zadania.... <br /> <br />To chyba tyle, co mi przychodzi do głowy.
 
Master of Mint
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 199
Rejestracja: sob cze 04, 2005 10:01 pm

Głupi pomysł

sob sie 07, 2004 11:24 am

Gorszym graczom można dać przecież, książeczki +2 (do siły np.) albo bronie, amulety itp. <br /> :roll:
 
Mast
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 96
Rejestracja: ndz sie 08, 2004 3:04 pm

Problem z g³owy!

ndz sie 08, 2004 3:21 pm

Zgadzam sie z Master of Mint s± takie rzeczy jak rêkawice si³y ogra +3 itp. :mrgreen:
 
Awatar użytkownika
Pomniejszy ściekowy Golem
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1881
Rejestracja: pn kwie 14, 2003 9:23 pm

ndz sie 08, 2004 5:19 pm

Gorszym graczom można dać przecież, książeczki +2 (do siły np.) albo bronie, amulety itp.
<br />Jasne, że można. Warto jednak wziąć pod uwagę czas ich czytania i cenę. Jesli niektóre postacie na początku odstawają od innych, więc trudno żeby zacząc na samym starcie wyrównywanie statsów grimuarami. Zwłaszcza biorąc pod uwagę ich cenę. <br />
Zgadzam sie z Master of Mint są takie rzeczy jak rękawice siły ogra +3 itp
<br />Akurat czegoś takiego według zasad nie ma 8) . I nie jest to dobry sposób na wyrównywanie cech postaci. Może drużynowy wojownik chciałby dostać takie rękawice, a nie mag z siłą 4? <br />Zdecydowanie najlepiej jest kupywać cechy za punkty. Wtedy nikt nie jest pokrzywdzony.
 
Peruk
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 250
Rejestracja: wt lip 29, 2003 11:26 pm

ndz sie 08, 2004 8:19 pm

Nie wiem co teraz zrobiæ: kazaæ mu stworzyæ now± postaæ? Obni¿yæ atrybuty wysy³aj±c nañ Cienie itp. nieumar³ych? Pomó¿cie !!
<br /> <br />Ja zastosowa³bym, now±, socjotechniczn±, hiperwypasion± i 250% skuteczn± sztuczkê magiczkê. <br />Pogada³bym z graczem. Najlepiej w takiej sytuacji poprostu przyznac sie i powiedzieæ "s³uchaj Czesiu, troszkê mi siê pozaj±czkowa³o i za bardzo przypakowa³em ci postaæ. Reszta graczy odstaje od ciebie za bardzo i trochê mi to przeszkadza. musimy ci trochê os³abiæ herosa, bo inaczej wszyscy w koñcu zaczniemy siê ¼le bawiæ." <br />Potem mo¿esz razem z tym graczem ustalic w jaki sposób móg³by straciæ troszkê cech (jaka¶ heroiczna akcja, ofiara pomagaj±ca ocaliæ ca³± dru¿ynê... jak juz ma tracic, to niech ma chocia¿ z tego trochê satysfakcji), i odegrac to na najbli¿szej sesji. <br /> <br />Moim zdaniem to lepsze rozwi±zanie od pój¶cia z graczem na udry. <br /> <br />Pozdrawiam <br />Peruk

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości