Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Ramirez Kel Ruth
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 526
Rejestracja: ndz sty 23, 2005 4:18 pm

Kampania "Portal Stworzenia"

śr mar 09, 2011 11:40 am

Jest mi niezmiernie miło przedstawić Wam pierwszą z przygód napisaną do mojego autorskiego świata.

Na łamach serwisu pojawiła się poprawiona wersja Kampanii Portal Stworzenia.

Starałem się tworzyć przygody w jak najbardziej schludny sposób, by były w miarę zrozumiałe i godne Waszej uwagi. Przyznam szczerze, że pierwszy raz robię coś takiego, więc proszę o wyrozumiałość.
Z założenia, by w pełni wykorzystać potencjał tej kampanii, należałoby mieć przed sobą Przewodnik Po Revek, lub przynajmniej jego próbkę, zawierającą opis Rivengarthu. Z racji, że próbkę opublikuję prawdopodobnie dopiero w drugiej połowie tego roku, macie do wyboru przynajmniej trzy opcje:

1. Rozegrać wszystkie moduły, uzupełniając luki w wiedzy zdrowym rozsądkiem i bogatą wyobraźnią.
2. Poczekać na pojawienie się wszystkich modułów do tej kampanii oraz próbki i rozegrać sesje przy pełnym wsparciu źródeł.
3. Zaadaptować stworzone przeze mnie przygody do własnych kampanii, odzierając je z realiów świata Revek (na co niniejszym otrzymujecie moje błogosławieństwo).

Od razu dodam, że niektóre moduły (ze dwa) będą opcjonalne, co oznacza, że możecie dostosować długość kampanii do własnych potrzeb. Będziecie mogli np. rozegrać moduł 1 i 3 z pominięciem 2, co umożliwią fabularne furtki.

W chwili obecnej (a właściwie to w wolnych chwilach) pracuję nad numerem 5. Gdy tylko go ukończę, dam znać.

Pozdrawiam i zapraszam do lektury/zabawy i komentowania!
Ostatnio zmieniony sob gru 24, 2011 2:15 pm przez Ramirez Kel Ruth, łącznie zmieniany 5 razy.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Ramirez Kel Ruth
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 526
Rejestracja: ndz sty 23, 2005 4:18 pm

Kampania "Portal Stworzenia"

sob gru 24, 2011 2:16 pm

Piąty, finalny moduł powstanie po nowym roku. Zapraszam was do przesyłania mi pomysłów na ciekawe próby, które BG będą musieli przejść. Więcej szczegółów w tej notce

Wesołych świąt!
Ostatnio zmieniony sob gru 24, 2011 2:19 pm przez Ramirez Kel Ruth, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość