Zrodzony z fantastyki

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 21
 
Awatar użytkownika
Fungus
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 871
Rejestracja: śr paź 08, 2003 3:54 pm

SWU - Kantyna

ndz lut 26, 2006 1:24 pm

--------------------------
KOMENTARZ MODERATOROWY

To jest topic Kantyna SWU. Miejsce, gdzie możecie wejść, usiąść (wyobrazić sobie dowolny trunek ;]) i porozmawiać integracyjnie na luźniejsze tematy. Został wydzielony, by nie zaśmiecać wątku, w którym wymieniamy się konkretnymi informacjami o sobie.

SethBahl
--------------------------


SethBahl pisze:
No to witam aktualnie jedynego przedstawiciela JS .


Keys pisze:
Przybyłem by przywrocić rownowagę na tym forom (znaczy wymordować wszystkich co myślą o mocy inaczej niż ja).


Eee... i to jest ta jasna strona? :-)
Moja Jasna Strona Mocy wyglada jakos inaczej :>
 
RG

ndz lut 26, 2006 1:34 pm

Far-Mazon pisze:
Moja Jasna Strona Mocy wyglada jakos inaczej :>

Bo sie nie znasz. :razz: Poproś Keysa by Cię nauczył, jak wygląda "prawdziwa" JSM. :razz:
 
Awatar użytkownika
Fungus
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 871
Rejestracja: śr paź 08, 2003 3:54 pm

ndz lut 26, 2006 1:42 pm

Royal Guard pisze:
Poproś Keysa by Cię nauczył, jak wygląda "prawdziwa" JSM.


Z jego pojeciem JSM to ja sie wole od niego trzymac poza zasiegiem Force Lightning ;-)
 
Awatar użytkownika
Venomus
Z-ca szefa działu
Z-ca szefa działu
Posty: 358
Rejestracja: czw sie 11, 2005 10:29 pm

ndz lut 26, 2006 2:03 pm

On nie zna prawdziwej potęgi Ciemnej Strony. Jak widzisz Bractwo Sith jest w większośći a JSM nie jest tu na forum popularna.
nawróć się albo poniesiesz konsekwencje!!!

If your'e not with me, your'e against me!

So let be it...Jedi

Now you will fell the full power of the Dark Side...< wystrzeliwujeForce Lightninga który powala Keysa na kolana>
And now young Keys...you will die.

Dont Mess with us and the Dark Side! 8)
 
Awatar użytkownika
Keys
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 19
Rejestracja: ndz lut 26, 2006 10:20 am

ndz lut 26, 2006 2:03 pm

Z jego pojeciem JSM to ja sie wole od niego trzymac poza zasiegiem Force Lightning Wink


Tak prawdę mówiąc to moje wypowiedzi o JŚM to coś w rodzaju samokrytyki Zakonu.
Ja naprawdę jestem po jasnej stronie, obydwa KOTORy przeszedłem w 100% po jasnej stronie a jak chciałem przejść po ciemnej to po 10 minutach przestawałem bo czułem że wszelkie decyzje podejmuje wbrew sobie i nie sprawiało mi to nic a nic przyjemności.

Co oczywiście nie zmienia faktu że dobry pojedynek na miecze świetlne (obowiązkowo więcej niż 2) jest rzeczą najpiękniejszą w całym SW :razz:

EDIT:
< wystrzeliwujeForce Lightninga który powala Keysa na kolana>

W takim momencie prawdziwy Jedi przyjmuje Force Lightning na klate bez szwanku po czym ucina sithowi ręce by uniemożliwić mu dalszą walkę, a po tym go nawraca :D .
Już jesteś mój Darth Venomusie 8)
Ostatnio zmieniony ndz lut 26, 2006 2:13 pm przez Keys, łącznie zmieniany 2 razy.
 
RG

ndz lut 26, 2006 2:12 pm

Ok. Nie musisz się tłumaczyć. Przyłączysz się albo zginiesz. :razz:

A tak na poważnie - możesz stać po jakiej chcesz stronie, tylklo nie przekonuj na siłę innych, że to jedyna i słuszna decyzja popierać JSM. :wink: Bo tu rządzi Ciemna Strona Mocy!
 
Awatar użytkownika
Venomus
Z-ca szefa działu
Z-ca szefa działu
Posty: 358
Rejestracja: czw sie 11, 2005 10:29 pm

ndz lut 26, 2006 2:31 pm

Keys pisze:
W takim momencie prawdziwy Jedi przyjmuje Force Lightning na klate bez szwanku po czym ucina sithowi ręce by uniemożliwić mu dalszą walkę, a po tym go nawraca Very Happy .
Już jesteś mój Darth Venomusie Cool


Tja, mało możliwe ale niech ci będzie...
No to ja włączam mojego lightsabera o ostrzu koloru szkarłatu mocą i płynnym cieciem odcinam ci...głowę.

The fight is over a ja będe miał protezy

Nice try, tut its worthless against the power of the Dark Side! 8)

Ale głupi ci Jedi! :razz:
 
RG

ndz lut 26, 2006 2:33 pm

Skończyliście? Czy może juz się w RPG bawicie? Coś czuję, że jak ruszy gra, to niektórzy sobie powalczą ze sobą. :wink:
 
Awatar użytkownika
SethBahl
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3331
Rejestracja: sob lip 09, 2005 12:17 am

ndz lut 26, 2006 2:49 pm

Keys pisze:
Tak prawdę mówiąc to moje wypowiedzi o JŚM to coś w rodzaju samokrytyki Zakonu.

Tylko bez wydurniania się ;). Już wielu próbowało...

Keys pisze:
Ja naprawdę jestem po jasnej stronie, obydwa KOTORy przeszedłem w 100% po jasnej stronie a jak chciałem przejść po ciemnej to po 10 minutach przestawałem bo czułem że wszelkie decyzje podejmuje wbrew sobie i nie sprawiało mi to nic a nic przyjemności.

No to wzbudziłeś sensację ;]. Tu ludzie nie przyzwyczajeni raczej ;]. Ale to dobrze, że towarzystwo się rozszerza... :)

Venomus pisze:
Tja, mało możliwe ale niech ci będzie...
No to ja włączam mojego lightsabera o ostrzu koloru szkarłatu mocą i płynnym cieciem odcinam ci...głowę.

The fight is over a ja będe miał protezy

Nice try, tut its worthless against the power of the Dark Side! 8)

Ale głupi ci Jedi! :razz:

Venomus, A/Q Game i jej odchyły to w OT... tak jakbyś nie zauważył ;].
 
Awatar użytkownika
Fungus
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 871
Rejestracja: śr paź 08, 2003 3:54 pm

ndz lut 26, 2006 2:54 pm

Keys pisze:
Ja naprawdę jestem po jasnej stronie, obydwa KOTORy przeszedłem w 100% po jasnej stronie a jak chciałem przejść po ciemnej to po 10 minutach przestawałem bo czułem że wszelkie decyzje podejmuje wbrew sobie i nie sprawiało mi to nic a nic przyjemności.


W pelni rozumiem, tez tak mialem ;-)
Ale bylo warto, chocby dla obejrzenia HK-47 w pelni charakteru ;-)

I lepiej nie przesadzajcie z tym off-topiczeniem w kwestii co lepsze ;-) Tzn, oczywiste jest z filmow ze JSM lepsza, ale nie ma sensu o to na forum wojny robic :>
 
RG

ndz lut 26, 2006 2:58 pm

A RG za miesiąc ma urodziny. 22. Dlatego 30 marca mnie nie ma. Ale człowiek już jest stary. :razz:
 
Awatar użytkownika
Venomus
Z-ca szefa działu
Z-ca szefa działu
Posty: 358
Rejestracja: czw sie 11, 2005 10:29 pm

ndz lut 26, 2006 3:06 pm

SethBahl pisze:
Venomus, A/Q Game i jej odchyły to w OT... tak jakbyś nie zauważył ;].


Of course master, as you wish lord SethBahl. :wink:

Na A/Q Game to tylko ja z Cohenem to ciągniemy i z niejaką piekną się użeramy więc pomyślałem sobie, ze może... :)

To co zakładamy oficjalnie Bractwo ciemnej Strony?
:D
 
Awatar użytkownika
Keys
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 19
Rejestracja: ndz lut 26, 2006 10:20 am

ndz lut 26, 2006 3:10 pm

No to ja włączam mojego lightsabera o ostrzu koloru szkarłatu mocą i płynnym cieciem odcinam ci...głowę.

Nawet taki Anakin nie był w stanie znieść bólu jaki nastąpił po utracie ręki.
Hmm... ale skoro ja przyjąłem na klate Force lightning...
Cóż straciłem chyba głowę :razz:
Dla prawdziwego Jedi to nie problem.

Skończmy z tą przekrzykiwanką i tak nie będzie wiadomo kto jest górą (choć wedłóg konwencji powinno wygrać dobro --> Ja :razz: )


Ja nie wiem czy warto w towarzystwie "zesithowanym" grac Force Userem.
Choć bardzo bym chciał to nie widzę możliwości koegzystencji obok siebie CSM i JSM. Miałem podobną sytuacje na sesjach neuroshimy ( ja - lekarz altruista, reszta drużyny - zbóje, gwałciciele, złodzieje i mordercy) i po dwóch sesjach musiałem zmieniać postać bo została wyniszczona PSYCHICZNIE (zresztą nie tylko postać :? ).

Co do waszych zdjęć:
Same kurde przystojniaki, znów kompleksów dostaje... Już widać czemu ciemna strona mocy jest taka pociągająca :wink:
 
RG

ndz lut 26, 2006 3:15 pm

Spokojnie kolego. Jeśli juz projekt ruszy, to będziesz mógł grac kim tylko zechcesz, ale by stać się Jedi czy Sithem to najpierw czeka Cię morderczy trening. Deckard już coś wymysli, by zbyt wielu nie posługiwało się moca w grze.

Nikt nie mam zamiaru wyniszczać Cie tu psychicznie, tylko dlatego, że wolisz JSM. Ten topic ma służyc lepszemu poznawaniu sie fanów SW a nie wyniszczaniu sie czy prowadzeniu bezsensownych wyliczanek, co kto może przyjąć, jak sie zachowa po stracie dłoni itp. Od tego będzie RPG.
 
Awatar użytkownika
SethBahl
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3331
Rejestracja: sob lip 09, 2005 12:17 am

ndz lut 26, 2006 3:21 pm

Jeszcze dwie sprawy, tak pod nieobecność Sarina:

Wątek o eRPeGu tutaj: http://forum.polter.pl/projekt-rpg-star ... tml#400461 .
I tylko tam.

Royal - nie chodzi o to żeby uniemożliwić korzystanie z Mocy, tylko uniemożliwić jatki. Żeby nie szła drużyna 7 wszechpowernych Sithów rozwalająca wszystko wokół. Sprawa wygląda bardzo prosto: jeśli granie Force Userem będzie nieopłacalne (bo na przykład zginiesz zanim jakąkolwiek sztuczkę opanujesz [kolega grał na autorskim magiem. wysadził się magiczną kulą ;)]), to ludzie nie będą nimi grać.
 
Awatar użytkownika
KhameirSarin
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 966
Rejestracja: czw lut 10, 2005 6:37 pm

ndz lut 26, 2006 9:09 pm

hm... jak tak dalej bedziecie sie licytowac, to zrobie pokaz prawdziwej potegi Mocy i was zmoderuje :P
Temat jest na luzie, ale nie przeginajcie :)

Wracajac do tematu, to witamy 'Keys' i zapraszamy do zycia forumowego :)
 
Awatar użytkownika
Draam
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 0
Rejestracja: sob kwie 09, 2005 10:18 pm

pn lut 27, 2006 1:45 pm

SethBahl pisze:
No to witam aktualnie jedynego przedstawiciela JS :P.


Seth wypraszam sobie a ja to co ? :)

No i masz, wszyscy juz pokazali swoje fizjonomie no to i ja chyba muszę. Niedługo powinienem mieć okazję to sobie strzelę fotkę lub dwie (nie omieszkam Ci ich wysłać Seth ;) )
Ostatnio zmieniony pn lut 27, 2006 1:47 pm przez Draam, łącznie zmieniany 1 raz.
 
RG

pn lut 27, 2006 1:47 pm

Draam pisze:
No i masz wszyscy juz poakazali swoje fizjonomie no to i ja chyba powinienem.

Prawie wszyscy. :wink:

Ale ogólnie rzecz biorąc, to temat jest fajny - pozwala się integrować i lepiej poznawać. I kłutni mniej jakby było w dziale SW.
 
Awatar użytkownika
Fungus
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 871
Rejestracja: śr paź 08, 2003 3:54 pm

pn lut 27, 2006 3:48 pm

Royal Guard pisze:
Prawie wszyscy.


Niektorzy wola pozostac bezpiecznie anonimowi :>
 
Awatar użytkownika
SethBahl
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3331
Rejestracja: sob lip 09, 2005 12:17 am

pn lut 27, 2006 4:06 pm

Draam pisze:
Seth wypraszam sobie a ja to co ? :)

To jest twoja wypowiedź:
Draam pisze:
Na mnie kolej:

- Tomek "Draam" Nazim
- lat 19 (w tym roku będzie 20... czuję się stary :) )
- urodziłem się i mieszkam w Krakowie
- pracuję jako agent turystyczny
- mam dwie kotki: oba dachowce, jedna szarobura w prążki a druga biało-czarna
- fan SW, jestem zapalonym graczem, lubię rysować (niektórzy twierdzą, że mam talent)a także uwielbiam wszelkie formy ruchu związane z akrobatyką.
- Jaki jestem? Hmm musielibyście poznać mnie osobiście =)

...i ani słowa o sympatiach dla Jasnej Strony ;).

Draam pisze:
nie omieszkam Ci ich wysłać Seth ;)

Sure thing, wal smiało ;).

Far-Mazon pisze:
Niektorzy wola pozostac bezpiecznie anonimowi :>

Jak lubią... ;].
 
Awatar użytkownika
Fungus
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 871
Rejestracja: śr paź 08, 2003 3:54 pm

pn lut 27, 2006 4:12 pm

SethBahl pisze:
...i ani słowa o sympatiach dla Jasnej Strony .


To ja sie zdeklaruje jako sympatyk JSM ;-)


SethBahl pisze:
Jak lubią... ;].


To tez po czesci tez z dobrego serca ;P
 
Awatar użytkownika
SethBahl
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3331
Rejestracja: sob lip 09, 2005 12:17 am

pn lut 27, 2006 4:15 pm

Far-Mazon pisze:
To ja sie zdeklaruje jako sympatyk JSM ;-)

To to mamy już trzech :).

Far-Mazon pisze:
To tez po czesci tez z dobrego serca ;P

Pffffff... :P
 
Awatar użytkownika
Draam
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 0
Rejestracja: sob kwie 09, 2005 10:18 pm

pn lut 27, 2006 5:31 pm

SethBahl pisze:
To jest twoja wypowiedź:


O wybacz zapomniałem napisać po której stronie barykady stoję :)

Mam nadzieję, że będę mogł zrobić te zdjęcia już wkrótce. Walnę sobie jakieś z dziarsko-szpanerską pozą :P
 
Awatar użytkownika
Venomus
Z-ca szefa działu
Z-ca szefa działu
Posty: 358
Rejestracja: czw sie 11, 2005 10:29 pm

pn lut 27, 2006 6:08 pm

To widzę że nam siem robi podział na dwa obozy. Jedni Sympatyzuja z Jasną, drudzy( większość) z Ciemną strona mocy. Na razie jednak w obozach Jedi/Sith panuje jako-takie zawieszenie broni i wzajemny szacunek dla umiejetności przeciwnika :wink:

Ale nadal nie rozumiem: co ich ciągnie do JSM? :razz:

A właśnie. Myślicie, że Jedi mogli by zawrzeć choć czasowy pokój z Sithami i nawiązać współpracę( i czy Sithowie by się na to zgodzili)? to mógłby być początek wspaniałej przyjaźni jak mawiał pewien Bogart z planety Terra :D
 
Awatar użytkownika
SethBahl
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3331
Rejestracja: sob lip 09, 2005 12:17 am

pn lut 27, 2006 6:55 pm

Venomus pisze:
To widzę że nam siem robi podział na dwa obozy. Jedni Sympatyzuja z Jasną, drudzy( większość) z Ciemną strona mocy.

A i owszem. I już wcale nie taka Większość ;). Mamy nieco przewagi po Ciemnej Stronie, trzech przedstawicieli jasnej i szefa SWU, który pozostaje całkowicie neutralny :) [bo jest (będzie) pilotem :P]

Venomus pisze:
A właśnie. Myślicie, że Jedi mogli by zawrzeć choć czasowy pokój z Sithami i nawiązać współpracę

Nie, z uwagi na niemal 100% rozbieżność ideologiczną... już widzę Yodę współracującego z Sidiousem...
 
RG

pn lut 27, 2006 7:20 pm

Ale Wy się wczuwacie w role. Tylko się nie pozabijajcie moi Jedi i Sithowie na ulicy. :razz: teraz wiem, dlaczego niektórzy wolą byc anonimowi. :wink: A ja i tak wolę CSM i moje ukochane Imperium Galaktyczne! I jestem dumny że mogę być Royal Guardem Imperatora Palpatine. :wink:
 
Awatar użytkownika
SethBahl
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3331
Rejestracja: sob lip 09, 2005 12:17 am

pn lut 27, 2006 7:24 pm

Royal Guard pisze:
Ale Wy się wczuwacie w role. Tylko się nie pozabijajcie moi Jedi i Sithowie na ulicy.

Nikt nie mówi o ulicy. Jesteśmy na forum. Wśród fanów. I nikt raczej nie ukrywa swoich sympatii politycznych ze świata SW.
 
Awatar użytkownika
Fungus
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 871
Rejestracja: śr paź 08, 2003 3:54 pm

pn lut 27, 2006 7:50 pm

A mnie calkiem latwo spotkac na konwentach. W tamtym roku bylem na kilku. Zwykle nawet pisze na polterze ze bede, jesli bede ;-)
 
Awatar użytkownika
Keys
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 19
Rejestracja: ndz lut 26, 2006 10:20 am

pn lut 27, 2006 9:34 pm

A jeszcze niedawno byłem sam :D .

Venomus pisze:
Ale nadal nie rozumiem: co ich ciągnie do JSM?

Prawda jest taka że ja nie mam pojęcia co ludzi ciągnie do ciemnej strony :razz: . Jasna strona ma tą praktyczną zaletę, że jest nieco bardziej przewidywalna i mimo wielu wyrzeczeń Jedi realizuje SWOJE cele w przeciwieństwie do ciemnej strony mocy której użytkownicy realizują cele hmm... samej ciemnej strony mocy? Sam nie wiem... I nie mówcie że tak jest tylko z tymi zatraconymi całkiem w otchłani ciemnej strony. Przykład: Anakin przechodzi na Ciemną Stronę by ratować Padme po czym ją właściwie zabija... Głupie nie?

Oczywiście wy mi teraz podacie milion kontrprzykładów ale nie o to chodzi. Dyskusja o Stronach mocy to dyskusja o gustach a o nich się podobno nie dyskutuje.
Co do walk na ulicach to nie ma sprawy, mam w domu bokena, czyli taką drewnianą katanę :wink:

Jeśli chodzi zaś o konwenty to w tym roku nie mam szans na żaden, nawet po maturze, bo moje półroczne wakacje są już co do minuty zaplanowane i tak mniej więcej 25 godzin na dobę nie będzie mnie w domu :razz: .
Mam straszne opory przed opublikowaniem swojego zdjęcia, właściwie nie wiem czemu, może poproszę mojego brata żeby mi fotkę strzelił jakąś artystyczną, albo pokażę wam moje zdjęcie na tablo na którym wyglądam jak zawodowy grabarz 8)
 
RG

pn lut 27, 2006 9:39 pm

Powiem CI Jedi, dlaczego ludzie wybierają CSM- bo sa tak naprawde wolni, nie skrępowani zasadami Jedi i wiedzą, że tak naprawde nikomu nie moga ufać. Jedi wierzy w innych Jedi, Sith polega tylko na sobie. I to jest najpiękniejsze. :wink:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 21

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości