Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
MianDa
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 21
Rejestracja: pn cze 20, 2005 9:08 am

czw cze 23, 2005 4:35 pm

Majkosz pisze:
Owszem, na stronie oficjalnej znajdzie się zarówno spoiler, czyli spis wszystkich zasad ze wszystkich kart (modyfikowany w razie konieczności dokonania erraty), jak i specjalna kolekcjonerska karta, na której bedzie można zaznaczać, które wzory się już posiada.


Spojler już jest a kiedy będzie ta karta ??
 
Awatar użytkownika
MianDa
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 21
Rejestracja: pn cze 20, 2005 9:08 am

czw cze 30, 2005 9:19 pm

Czy ktoś tu jeszcze wogóle zagląda ?? Ostatni post z maja i na mój nikt nie odpowiedział:(, a chciałbym się dowiedzieć kiedy będzie ta karta, bo tak to trochę trudno będzie się zorientować w kartach jak sobie dokupię dużo boosterków.
Aha i jeszcze jedno pytanie: na kiedy planowana jest premiera pierwszego dodatku ??

Sorki za dwa posty pod rząd, ale od ostatniego już troche czasu minęło, pozatym tak ktoś tu może wreszcie zajrzy jeśli zobaczy że jest nowy post.
 
Awatar użytkownika
Majkosz
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 234
Rejestracja: sob maja 24, 2003 7:57 pm

czw cze 30, 2005 9:26 pm

Witaj!

Słusznie uczyniłeś, wywołując temat - tyle mamy odpowiadania, że czasem coś ucieknie.

Karta kolekcjonerska (w dwóch odmianach) będzie umieszoczna na stronie crystalicum.pl, której premiera odbędzie się w przyszłym tygodniu. Pierwszy dodatek planowany jest na wrzesień 2005 - informacje o nim zaczniemy prezentować w sierpniu.

pozdrawiam!
 
Awatar użytkownika
neishin
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1856
Rejestracja: pn mar 17, 2003 11:56 pm

czw cze 30, 2005 9:34 pm

Informacje o nim będą prezentowane od sierpnia, oczywiście także na Waszym ulubionym serwisie:>
 
Awatar użytkownika
beacon
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2186
Rejestracja: ndz lis 21, 2004 7:08 pm

wt lip 12, 2005 7:53 pm

A ja jak zwykle w takich tematach wyskoczę z tym samym pytaniem: czy ktoś w to gra? Ważne dla mnie jest, w przypadku wszelkich gier karcianych i bitewnych, czy będę miał z kim zagrać. Jak jest w przypadku Crystalicum? Czy są już jakieś społeczności graczy? Mnie chodzi o takowe w Lublinie.
 
Awatar użytkownika
Tarkis
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 307
Rejestracja: czw kwie 08, 2004 3:54 pm

wt lip 12, 2005 10:15 pm

Nie wiem jak jest z Lublinem, ale wyglada na to ze C:KGK spotkalo sie z dosc cieplym przyjeciem- boostery z tego co wiem ladnie schodza, w sklepach w Krakowie widac grajacych ludzi, na Teleporcie tez bylo kilka osob grajacych w Crystalicum- a trzeba pamietac ze to raptem miesiac od premiery. Wiec mysle, ze gra sie rozwija i nie bedize problemow ze znalezieniem innych graczy. Oczywiscie najlepiej na ten temat moga wypowiedizec sie autorzy, ale z mojego punktu widzenia wyglada to niezle
 
Awatar użytkownika
beacon
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2186
Rejestracja: ndz lis 21, 2004 7:08 pm

śr lip 13, 2005 5:50 pm

Mhm, a czy na Wizkon przygotowano jakiś pokaz, naukę gry, turniej dla nowych (z nagrodą w postaci kart), czy coś takiego? Moim zdaniem takie imprezy to dobry pomysł. Mój znajomy po takim pokazie zaczął grywać w WarCry'a (nota bene mnie tez się zdarzało, bo miałem demówkę :P).
 
Marcin P.
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: sob sty 08, 2005 2:39 am

śr lip 13, 2005 11:57 pm

Tak na Wizkonie będzie zorganizowany pokaz oraz nauka gry. Prawdopodobnie odbędzie się tam turniej sealed deck dla poczatkujących
 
Awatar użytkownika
beacon
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2186
Rejestracja: ndz lis 21, 2004 7:08 pm

czw lip 14, 2005 10:11 am

Możecie mi objaśnić o co chodzi w formule sealed deck? Gra się podstawowym deckiem, czy jak?
 
Awatar użytkownika
Lagar
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 19
Rejestracja: czw cze 23, 2005 10:16 am

czw lip 14, 2005 2:23 pm

Nie jestem pewien ale chyba starter i kilka boosterow. Plusem tych turniejow jest to ze zazwyczaj karty nabywasz po dosc atrakcyjnej cenie :}.
 
Marcin P.
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: sob sty 08, 2005 2:39 am

czw lip 14, 2005 4:20 pm

Każdy z uczestników kupuje zestaw sealed deck - starter i 3 boostery - będzie on w specjalnie niższej cenie. Gracz z tego zestawu tworzy talie do gry i bierze udział w turnieju. Oczywiście wyniki tego turniej też wliczne są do oficjalnego rankingu graczy KGK.
 
Awatar użytkownika
neishin
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1856
Rejestracja: pn mar 17, 2003 11:56 pm

czw lip 21, 2005 8:38 pm

Oui, za 60 zeta (przynajmniej tak było na premierze) dostajesz podstawke i 2/3 boostery (sorki, nie pamiętam). Wymieniasz karty z innymi graczami, a potem napieracie.
 
Awatar użytkownika
Tarkis
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 307
Rejestracja: czw kwie 08, 2004 3:54 pm

czw lip 21, 2005 10:52 pm

2/3 boostera? to raczej niewiele :P
 
Awatar użytkownika
neishin
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1856
Rejestracja: pn mar 17, 2003 11:56 pm

pt lip 22, 2005 9:03 am

2 albo 3, łosiu:>
 
Awatar użytkownika
Tarkis
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 307
Rejestracja: czw kwie 08, 2004 3:54 pm

pt lip 22, 2005 11:08 am

łosico jakl juz cos :P Hm, wlasnie przyszlo mi cos do glowy- czy w dodatkach beda startery tylko nowych frakcji, czy takze wszystkich pozostalych? W pierwszym wypadku zachecaloby to (chociazby poprzez turnieje sealed deck) do grania nowymi frakcjami, w drugim przypadku mozna by porpawiac pewne niedociagniecia, czy bledy ktore znalazly sie w poprzednich edycjach
 
Cerenach
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: wt lis 22, 2005 6:36 pm

czw lis 24, 2005 6:34 pm

Miejmy tylko nadzieję że wszystkie frakcje będą w boosterze. Ale wtedy będzie głupio bo mał prawdopodobieństwo że trafimy na swoją frakcję. Ale będzie można się wtedy wymieniać :spoko:

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości